Facebook - skupiny

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jrk
Kecalka 494 příspěvků 05.06.11 21:10
facebook - skupiny

Ahoj,
holky jakym zpusobem si pridavate skupiny na FB?
Konkretne podle ceho skupiny na FB vyhledavate? Nebo jak nachazite ruzne skupiny?
Prispivate tam do nejakych?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
barah
Ukecaná baba ;) 1712 příspěvků 05.06.11 21:29

přes kamarádky, co mě tam přidají

jani09
Závislačka 3730 příspěvků 05.06.11 22:56

Celý facebook se mi už 2 dny zobrazuje blbě a ja nevim,co s tím.Poradí mi nekdo,prosím?

Jrk
Kecalka 494 příspěvků 05.06.11 23:19
jani09 píše:
Celý facebook se mi už 2 dny zobrazuje blbě a ja nevim,co s tím.Poradí mi nekdo,prosím?

Jaky pouzivas prohlizec?

jani09
Závislačka 3730 příspěvků 05.06.11 23:21
Jrk píše:
jani09 píše:
Jaky pouzivas prohlizec?

Google chrome.Nebo mam i mozilu

jani09
Závislačka 3730 příspěvků 05.06.11 23:40
jani09 píše:
Jrk píše:
jani09 píše:
Jaky pouzivas prohlizec?
Google chrome.Nebo mam i mozilu

přez mozilu firefox to jde.Ale šlo to i přez tento.......ted už ne. :cry: :cry: TO SI TEDA ZASE ZMENIM PROHLÍŽEČ?

Jrk
Kecalka 494 příspěvků 06.06.11 10:28
barah píše:
přes kamarádky, co mě tam přidají

Ja si prave zalozil skupinu pro Akce v Olomouci (samo verejnou). A jde mi o to aby mi tam lide pridavali i to o cem nemam ani paru (jako detske dny apod) a ja nemusel nekde litat po netu a hledat to. Nechci s deckama sedet doma ale trochu si to uzit to jejich detstvi…

ps. ale zajima me i BeerFest :mrgreen:

barah
Ukecaná baba ;) 1712 příspěvků 06.06.11 11:44

tak si tam přidej svoje přátele a oni tam přidají další a další a dozvíš se toho více a více. :-D

Jrk
Kecalka 494 příspěvků 06.06.11 12:23
barah píše:
tak si tam přidej svoje přátele a oni tam přidají další a další a dozvíš se toho více a více. :-D

Jj to jsem udelal, ale spis bych chtel i sirsi verejnost, aby mi tam mel kdo prispivat :-)

Jrk
Kecalka 494 příspěvků 09.06.11 13:23
Leentilkaa
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 12.10.11 11:02

http://www.facebook.com/photo.php?… Dej nám prosím líbík,moc si přejeme vyhrát za naší holčičku.Děkujeme

jani09
Závislačka 3730 příspěvků 12.10.11 16:43
Leentilkaa píše:
http://www.facebook.com/photo.php?… Dej nám prosím líbík,moc si přejeme vyhrát za naší holčičku.Děkujeme

Jdu kouk.

ivodička
Závislačka 3364 příspěvků 20.09.13 22:56

Nevíte někdo? Když přidám do FB skupiny album s fotkama na zeď, najdu toto album i na svém profilu? Ohledně přidání a odebrání fotek z alba…nebo musím celou zeď skupiny projet, abych ho zase našla?? Díky.

olinka11
Ukecaná baba ;) 1836 příspěvků 20.09.13 23:01

Na profilu to nenajdeš

Clairisek
Echt Kelišová 8879 příspěvků 21.09.13 04:35

Co jsem ve skupinach, tak kazda ma zalozku fotku, delej si alba tam, neb na zdi se ztrati a tezko to budes hledat, u sebe na profilu to opravdu nenajdes

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >