Facka dvouletému

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 11:21
Facka dvouletému

Doufám, že mi tady nikdo nebude nadávat, nechte si urážlivé komentáře pro sebe, sama se teď proklínám :zed: byly jsme venku, malej se vyválel v louži, když tlačil traktůrek. Traktůrek jsme zaparkovali a vzala jsem ho do náručí abych ho mohla vysvléct. Dostal hysterák, že chce být venku, řval jako pominutý (už venku byl protivný), do toho se mi zasekl zip u jeho bundy. Nemohla jsem ho z ní dostat. Řval víc a víc. Mluvila jsem na něj, že musí počkat, že se zasekl zip a různě jsem ho utěšovala. A jelikož jsem občas ve stresu. Prostě mi ruply nervy a placla ho jemně po tváři a plakal furt, dala jsem mu facku a zakřičela na něj. (Jako bych si myslela, že přestane). Nebyla to velká facka ale cítím se jako zrůda ???? v tu chvíli ale ne.. Nikdy jsem ho takhle neuhodila ale prostě mě to vynervovalo. Jindy když ho přepadne hysterák, tak si ho nevšímám, nebo se ho snažím privest na jiné myšlenky ale teď jsem mu musela sundat zakouslou bundu. Aby toho nebylo málo, tak měl zakousle i lacláče, takže jsem přetrhla zip i na nich. A ještě jsem ho placla přes zadek. A plakal, že se zalykal ???? jsem se bála aby třeba nezačal koktat až bude mluvit nebo aby neměl trauma. Možná přehráním ale kdo ví. Prosím žádné ošklivé odpovědi připadám si jako zrůda.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Ketris
Echt Kelišová 9762 příspěvků 08.01.19 11:22

Prosim te, uklidni se, kazde mame obcas rupnou nervy a ujede ruka ;) pokud ho nemlatis hlava pata, tak bud v klidu :D

077lenka
Kecalka 103 příspěvků 08.01.19 11:24

@Ketris to jo ale všude slyším, jak se malé děti nesmí mlátit a tak :wink:

Uživatel je onlineJančakecalka
Generální žvanilka 22329 příspěvků 08.01.19 11:25

Bud v klidu, zruda určitě nejsi. Myslím, že každému rodiči někdy ty nervy hold ujedou, at mi nikdo neříká, že nebyl s nervama v kýbly a do toho steklý dítě......ano, tuhle situaci také znám, když byla holka malá, tak měla hysteráky často, vztekala se několikrát denně, takže na zadek dostala, přes ruce taky a bohužel jednou jsem udělala to, co ty.Litovala jsem toho, ale v tu chvíli jsem nemohla jinak.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 11:25
@Ketris když mě je to tak líto
carola
Kelišová 6893 příspěvků 08.01.19 11:28
@077lenka píše:
@Ketris to jo ale všude slyším, jak se malé děti nesmí mlátit a tak :wink:

Ale prosím tě,kde všude to slyšíš? :) Jeden lepanec ještě nikoho nezabil. Někdy je to lepší než hodina vysvětlování. Já svou dcerku také nebiju,ale občas když se vzteká,klidně jednu přes zadek dostane a vůbec si nepřipadám jako tyranka.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11561 příspěvků 08.01.19 11:28

Facka mi prijde přes míru, do hlavy ani do obličeje bych dítě neuhodila. Ale přes zadek uz dostali a ne jednou. Ono všechno ma své meze. Z toho, ze jednou dostal trauma mít nebude - to spis ty, jak to tak čtu. A vyzen si z hlavy, ze jsi zrůda. Taková blbost - lidé, kteří týrají, moří hlady, znásilňují - to jsou zrůdy. Ne mamka, které ruply nervy.

srpen89
Ukecaná baba ;) 1986 příspěvků 08.01.19 11:29
@077lenka píše:
@Ketris to jo ale všude slyším, jak se malé děti nesmí mlátit a tak :wink:

To jsi ty ? Proč píšeš anonymně :think: Jinak nějak nechápu,co řešíš.

zuracz1
Kecalka 365 příspěvků 08.01.19 11:30
@Anonymní píše:
@Ketris když mě je to tak líto

buď v pohodě, do 14 dní na to zapomene. Navíc musí vědět, že s tebou nebude cvičit, sice valit po hlavě je přes čáru ale ruply ti nervy, stane se. Přes zadek to je v pohodě. Já v mládí byl za zlobení trestán a následky to na mě nezanechalo :lol:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 7045 příspěvků 08.01.19 11:33

V klidu, jako ne že bych schvalovala facky a pohlavky, do hlavy by se mlátit nemělo, ale z jedné facky nebude trauma, i matka je člověk a občas ty nervy ujedou. A občas člověku pomůže uklidnit situaci plácnutí přes zadek, než hodina domlouvání a nervování. Taky občas plácnu syna když už extrémně zlobí nebo hysterčí, hlavu teda vynechávám, ale i tak když pak třeba usne u něj sedím a je mi to tak líto, se k němu tulim, hladim, šeptem se mu omlouvám a připadám si jako nejhorší matka na světě, ale ono v té situaci kdy už člověku dochází trpělivost a neví jak si ulevit, dítě vyvádí čím dál víc, ta ruka prostě může ujet… Zas nebuďme extrémisti, kteří by dítě ani trochu neplácli, protože ono jedno plácnutí přes zadek stačí, aby si to to dítě příště rozmyslelo…

debra.morgan
Kelišová 5191 příspěvků 08.01.19 11:34

jedna dobře mířená kolikrát vydá za tisic slov.....klid.

pedigka
Ukecaná baba ;) 1796 příspěvků 08.01.19 11:41

Co na to říct :think: . Musela jsi být fakt vytočena. Prosím, facky už mu nedávej. Zmlátila jsi ho za svoji zlost:-(. On nemůže za to, že se zasekly 2 zipy. Ani se nedivím, že se zalykal :,( :,( :,( . Nechtěla bych být v jeho kuzi.

debra.morgan
Kelišová 5191 příspěvků 08.01.19 11:43

@pedigka zas to nedramatizuj :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 11:43

Malý dotaz, když to tady tak čtu. Synovi je 3,5 a docela začíná zlobit. 90% času je moc hodný a šikovný, vsichni ho chválí, hlavně když je sám je milionový, 5% času zlobí kvůli roční sestře- nechce ji půjčit hračky apod.znáte to. No a 5% času zlobí, protože je to dítě. To mi pak občas i rupnou nervy, dostane na zadek a jednou to.dopadlo viz výše a taky jsem z toho pak byla špatná. No ale já ho poslední dobou usměrňuji tím, že říkám, že zavolám čerty - když se zvednu že jako doopravdy jdu, funguje jak francouzské hodinky (nebo tatínek třeba jednou o patro níž pustil zvonění řetězů z Youtube, to jste měli vidět ). No ale, je to dobré ? Nebude z toho mít také nějaké třeba noční můry o čertech? Jednou mi totiž řekl, že se sám v pokojíku bojí a od té doby nad tím přemýšlím …

GabinkaCh
Závislačka 3016 příspěvků 08.01.19 11:43

Facku bych nedala,já mlátím jen přes prdelínu :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >