Facky od matky v dospělosti

Anonymní
19.9.20 21:17

Facky od matky v dospělosti

Je normální, že jsem zklamaná natolik, že momentálně cítím, že s ní nechci mluvit minimálně několil dní, týdnů s možná i měsíců? Matka byla vždy hodně labilní a celou pubertu mě mlátila hlava nehlava. Dnes je mi 28, s přítelem jsme s ní měli jet na výstavu. Měla nás vyzvednout a že jsme to nestíhali hned tak už v telefonu jsem slyšela, že bude nepříjemná a příteli jsem tak řekla ať radši zůstane doma. Nastoupím do auta (nutno podorknout že teď jezdí mým a já jezdím autobusama, půjčila jsem jí ho a už ho má dva měsíce. Zkráceně ona sama výčitka a kde je ten zmrd. Řekla jsem co si to dovoluje o něm takto mluvit a že už nemám chuť ani na tu výstavu jet a na to do mě začla bušit pěsti do hlavy za jízdy ať si teda jdu atd. (Facky to fakt nebyly, lepáka člověk ještě možná i prodejchá). Upřímně jsem se cejtila tak hrozně a uplně jsem se cejtila tak poníženě jak kdybych se vrátila v čase až jsem raději za jízdy vyskočila (jela ještě pomalu kousek od baráku). Mám chuť si vzít i zpátky to svý auto ale zas nechci jí takto trestat… Jen je mi to fakt líto a celý den z toho brečím

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
50554
19.9.20 21:21

8o 8o 8o
Dospela osoba se necha tlouct?
Auto si vem zpet, at si chodi madam pesky. A prerus kontakt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1780
19.9.20 21:23

Promiň mi za upřímnost. To jsi tak hloupá? Kde máš nějakou hrdost? Vem auto a kašli na ní, když se neumí chovat… :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.20 21:25
@Kelsey píše:
8o 8o 8o

Tak necha tlouct… Clovek to nemuze matce vracet. Od puberty mi to v dospelosti udelala podruhe, jednou to bylo jeste ve 21 uz si ale nepamatuji proc. Takze jsem to fakt necekala myslela jsem, ze uz by ji to bylo trapny kdyz mi tahne pomalu na 30. Asi ano mozna bych si to auTo mela vzit

• Citovat
  • Nahlásit
3593
19.9.20 21:26

Zacni okamzite navstevovat psychologa. Potrebujes odbornou pomoc. Nikdo normalni by si neco takoveho nenechal libit. Ja osobne bych si nejen vzala auto, ale matku bych naprosto ignorovala po zbytek sveho zivota…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
414
19.9.20 21:26

No normální to není absolutně vůbec, ale to snad přece sama víš, na to se nemusíš ptát jestli je normální se s ní nebavit. Jasně, že se s ní nebav a hodně dlouho, musela by hodně litovat a snažit se, aby vůbec někdy mi ještě stála za můj čas. Osobně si to vůbec neumím představit nějakou takovouhle situaci. To je pro mě totálně mimo chápání. A auto už by neměla, to ona by byla ta co si vystoupí, to si piš.

Příspěvek upraven 19.09.20 v 21:29

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2878
19.9.20 21:27

Vzala bych si auto a odmlčela se, dokud nepřijde s upřímnou omluvou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1960
19.9.20 21:29
@Anonymní píše:
@Kelsey píše:
8o 8o 8o
Tak necha tlouct… Clovek to nemuze matce vracet. Od puberty mi to v dospelosti udelala podruhe, jednou to bylo jeste ve 21 uz si ale nepamatuji proc. Takze jsem to fakt necekala myslela jsem, ze uz by ji to bylo trapny kdyz mi tahne pomalu na 30. Asi ano mozna bych si to auTo mela vzit

Vracet nemusis, ale kdyz do tebe busi pestmi tak ji tu ruku chytit a odstrcit muzes. Takt muzes podat TO. A auto si urcite vem zpatky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1607
19.9.20 21:38
@Anonymní píše:
Je normální, že jsem zklamaná natolik, že momentálně cítím, že s ní nechci mluvit minimálně několil dní, týdnů s možná i měsíců? Matka byla vždy hodně labilní a celou pubertu mě mlátila hlava nehlava. Dnes je mi 28, s přítelem jsme s ní měli jet na výstavu. Měla nás vyzvednout a že jsme to nestíhali hned tak už v telefonu jsem slyšela, že bude nepříjemná a příteli jsem tak řekla ať radši zůstane doma. Nastoupím do auta (nutno podorknout že teď jezdí mým a já jezdím autobusama, půjčila jsem jí ho a už ho má dva měsíce. Zkráceně ona sama výčitka a kde je ten zmrd. Řekla jsem co si to dovoluje o něm takto mluvit a že už nemám chuť ani na tu výstavu jet a na to do mě začla bušit pěsti do hlavy za jízdy ať si teda jdu atd. (Facky to fakt nebyly, lepáka člověk ještě možná i prodejchá). Upřímně jsem se cejtila tak hrozně a uplně jsem se cejtila tak poníženě jak kdybych se vrátila v čase až jsem raději za jízdy vyskočila (jela ještě pomalu kousek od baráku). Mám chuť si vzít i zpátky to svý auto ale zas nechci jí takto trestat… Jen je mi to fakt líto a celý den z toho brečím

No, vzít si svý auto zpátky je podle mě to nejmenší… osobně bych u toho nezůstala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
314
19.9.20 21:42

Takže máš dnes narozeniny a matka nejenže není vděčná, že ji někam vezeš, ještě tě za jízdy v autě tloukla pěstmi? A ona má nějaké papíry na hlavu? Nazvala tvého přítele supervulgárně a ty uvažuješ, jestli s ní budeš nemluvit jen pár dní nebo měsíců?
Pokud tvá matka není nemocná a je to jen agresivní sprosťák, co neumí ovládat svůj vztek, tak už bych ji vidět nechtěla nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.20 21:46

@safina Dekuji za reakci. Nene narozeniny nemam mam tam omylem chybu tu prezdivku mam zalozenou abych diskutovala jen anonymne.
Bohuzel je opravdu tak vulgarni sprostak..
a uz ted vim, ze me vsude pomluvi a otoci si to po svym at je ona ta chudink

• Citovat
  • Nahlásit
1064
19.9.20 22:00

Co ti dává kontakt s ní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
292
19.9.20 22:02

Nejhorsi na tom je ze je to mama. Je tezke se vykaslat na matku kdyz dala zivot. To same je tezke pro rodice vykaslat se na dite. Clovek to musi brat ze je to proste mama. A jestli teda opravdu neni nemocna je asi namiste kontakt prerusit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.20 22:07

@Len123l Prave :( Mama je jen jedna a ja si to uvedomuji.. Jako nebyt s ni kvuli tomu do konce zivota v kontaktu mi prijde prehnane ale zaroven je mi uzko nebyt u tech nekolik mesicu coz asi ale bude nevyhnutelne aby si to uvedomila. Jen me hloda vnitrne co kdyz by se s ni neco stalo nedejbuh.. je to pro me hrozny

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.20 22:08

@Altavista Momentalne jen strachy a spatnou naladu. Jen mi dava koliky do hlavy jak mam muze na dve veci atd.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama