Hlídání půlročního miminka

Anonymní
19.9.20 17:37

Hlídání půl ročního miminka

Ahoj, chci se zeptat mám doma 6.měsíční miminko. Jak dlouho (hodinově) jste v tu dobu měli hlídání Tchýně by si ho chtěla půjčovat. Problém je v tom, že se nedokážeme domluvit na délce. Ona by chtěla pomalu půl dne a já navrhovala tak 3 hodiny. Což nechce přijmout.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2947
19.9.20 17:39
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat mám doma 6.měsíční miminko. Jak dlouho (hodinově) jste v tu dobu měli hlídání Tchýně by si ho chtěla půjčovat. Problém je v tom, že se nedokážeme domluvit na délce. Ona by chtěla pomalu půl dne a já navrhovala tak 3 hodiny. Což nechce přijmout.

Tak ono záleží jestli kojíš, já mámě nechávala děti i přes noc, ale už byly na UM

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4804
19.9.20 17:39

Nedavala jsem. Ani teď nedávám 9ti měsíční, přijdou mi ty děti malé na nějaký hlídání. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1033
19.9.20 17:40

Moje tchýně v půl roce dítě měla max. Hodinu v kočáru jednou za měsíc a to ještě jen ta přítomnosti tchána. Ale u nás je atypická situace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6889
19.9.20 17:43

Jako jestli nekojis, vubec netusim, proc je problem dat tchyni ditko na pul dne. Teda pokud neni vysinuta, chroma nebo nechlasta ;)
Asi uz nejaky dite vychovala, to se uplne nezapomina.

Příspěvek upraven 19.09.20 v 17:45

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
19.9.20 17:45

V 6ti měsících mi přijde 3h úplný max, který bych byla ochotná akceptovat. Kojení nekojeni, pořád je to mimimko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1254
19.9.20 17:54

Odviji se to od toho, jestli kojis. To samozrejme 3 hidky max. Pokud mas um, tak zalezi na mire tve uzkistlivosti :lol:. Urcite tady jsou maminy, ktery by nepujcily vubec anebo ty, ktery by daly i na vikend :lol:. Za me je v pripade nekojeni nakej pul den uplne v cajku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4804
19.9.20 17:58
@Tarjei píše:
Jako jestli nekojis, vubec netusim, proc je problem dat tchyni ditko na pul dne. Teda pokud neni vysinuta, chroma nebo nechlasta ;)
Asi uz nejaky dite vychovala, to se uplne nezapomina.Příspěvek upraven 19.09.20 v 17:45

Kazda tchynka vychovala dítě.. Bohužel ne všechny dle přání partneru. :) Já bych s půl dennim hlídáním problém mela. Vcem je to přínosné pro dítě? To je v tomhle věku stejně nejradši z mámou. Co bude dělat s půl ročním dítětem? Hrát si pul dne? Tomu teda moc nevěřím… Starší může vzít na výlet, hřiště, bazén, vařit, vyrábět, atd atd… Udelat program, ale kojencoj těžko. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8020
19.9.20 18:01
@Anonymní píše:

Takhle malé miminko snese dobře dobu, která je cca adekvátní mezeře mezi kojením.
Tedy 2-3 hodinky.
Ale jestli ho dávat nechceš, tak ho prostě NEDÁVEJ. Nic mu neuteče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
814
19.9.20 18:02

Odviji se to od toho, jak to citis a jak tchyni veris, ne od kojeni. Je mu pul roku, nevidim duvod, proc by s nim mel nekdo byt dele nez 2-3 hodiny, pokud s tim nejsi ok. Na budovani vztahu babicky a vnoucete to bohate staci, ziska si tvou duveru a v budoucnu se da po domluve prodlouzit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
19.9.20 18:43

Nechala jsem cca ctyrmesicni kojene na cca tři hodiny, kvůli zubaři. Když jsem se vrátila, dítě bylo zcela bez sebe hrůzou, neutisitelne řvalo celou tu dobu.

Já jsem jinou možnost neměla, ale dobrovolně bych do toho teda šla pouze v případě, že hlídací osoba by byla extrémně schopná a mimino by ji znalo, a i ty 3 hodiny by byly maxinum. Není to panenka nebo nový auto, je to dítě. Živý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1568
19.9.20 18:45

Takhle malé mimi max na nějaký spaní v kočárku na procházku. Tri hodiny hlídali naši roční, ale je kojena a bylo to tak tak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
627
19.9.20 18:50

V půl roce max do kočárku na procházku - cca 2 hodiny. Tchýně se moc nezajímá, ale moje mamka si začala pak malou brát 1 za 14 dni na odpoledne (po obědě a doma v 17:00 na večeři), když už měla zavedené příkrmy - tak cca od 9 měsíců a u našich spala dvakrát po 1. roce. Jsem ale vždycky poblíž (max. hodinová dojezdová vzdálenost) a na telefonu, kdyby prostě něco. Naše malá je ale celkem salámista, takže zatím ťuk, ťuk nebyl problém. Ale přiznám se, že se mi po ní stýská a jsem ráda, když mi mamka napíše jak se mají a pošle fotku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8902
19.9.20 18:53

Záleží, zda kojíš. Jestli ne, tak půl dne je celkem v pohodě.
Jestli jo, tak tvůj interval je adekvátní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
627
19.9.20 18:53
@Tarjei píše:
Asi uz nejaky dite vychovala, to se uplne nezapomina.Příspěvek upraven 19.09.20 v 17:45

Hele moje tchýně má děti dvě a někdy mám pocit, že má teda s pamětí velký problém. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama