Reklama

Favi.cz - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

smoule.koule
Nováček 5 příspěvků 28.09.18 13:49
Favi.cz - zkušenosti

Ahoj,

jdu si pro radu. Koupili jsme dům a budeme se stěhovat. Spoustu věcí budeme mít svých, ale nějaký nábytek je třeba dokoupit. Našla jsem zatím pár věcí na favi.cz, které se mi líbí. Máte někdo s nimi zkušenost?
Předem děkuji.

Reklama

Reakce:

Halamka
Závislačka 3556 příspěvků 1 inzerát 28.09.18 14:07

Favi není prodejce. Jen shromažďuje zboží na jedné stránce a pokud kliknete na věc, která se vám líbí, přesměruje vás na web konkrétního prodejce.

Kriss Tina
Závislačka 4931 příspěvků 28.09.18 14:12

@smoule.koule na favi nic nekoupis to je podobný jako třeba trivago s hotelama, akorát je tohle na nábytek, když si něco vybereš tak tě to hodí na stránku toho prodejce a těch tam budou stovky, takže konkrétní zkušenosti tu najdeš jenom když se budeš ptat na konkrétní zboží a prodejce :nevim:

Tichošlápek
Extra třída :D 10010 příspěvků 28.09.18 14:34

Takhle - vybírám tam hodně, mají to hezky přehledné. Ale jak píší výše - musíš si pak najít recenze konkrétního obchodu

smoule.koule
Nováček 5 příspěvků 28.09.18 15:12

Jde mi hlavně o to, jestli mají už „vyfiltrované“ ty lepší a kvalitnější obchody nebo tam jen združují všechnu škálu prodejců.

histep
Závislačka 3233 příspěvků 28.09.18 16:05

@smoule.koule Sdruzuji vsechny mozne. Je fakt ze ja potrebovala extra skrinku do male koupelny a nez bych prohledala vsechny mozne eshopy, tak bych se zblaznila, takhle jsem ji nasla raz-dva. Za me jako vyhledavac super.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Reakce na volby:„Senát je cena útěchy,“ směje se senátorům Zeman

Včerejší sčítání hlasů v senátních volbách určilo dva kandidáty, kteří... číst dále >

První díl StarDance? Vytančený mozek i vybuchující bomba „Geňa“

Živě z Prahy se nám konečně, po dvouleté pauze, ohlásila taneční show... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >