Favi.cz - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
smoule.koule
Nováček 5 příspěvků 28.09.18 13:49
Favi.cz - zkušenosti

Ahoj,

jdu si pro radu. Koupili jsme dům a budeme se stěhovat. Spoustu věcí budeme mít svých, ale nějaký nábytek je třeba dokoupit. Našla jsem zatím pár věcí na favi.cz, které se mi líbí. Máte někdo s nimi zkušenost?
Předem děkuji.

Reakce:
Halamka
Závislačka 3693 příspěvků 28.09.18 14:07

Favi není prodejce. Jen shromažďuje zboží na jedné stránce a pokud kliknete na věc, která se vám líbí, přesměruje vás na web konkrétního prodejce.

Kriss Tina
Kelišová 5939 příspěvků 28.09.18 14:12

@smoule.koule na favi nic nekoupis to je podobný jako třeba trivago s hotelama, akorát je tohle na nábytek, když si něco vybereš tak tě to hodí na stránku toho prodejce a těch tam budou stovky, takže konkrétní zkušenosti tu najdeš jenom když se budeš ptat na konkrétní zboží a prodejce :nevim:

Tichošlápek
Extra třída :D 10875 příspěvků 28.09.18 14:34

Takhle - vybírám tam hodně, mají to hezky přehledné. Ale jak píší výše - musíš si pak najít recenze konkrétního obchodu

smoule.koule
Nováček 5 příspěvků 28.09.18 15:12

Jde mi hlavně o to, jestli mají už „vyfiltrované“ ty lepší a kvalitnější obchody nebo tam jen združují všechnu škálu prodejců.

histep
Závislačka 3659 příspěvků 28.09.18 16:05

@smoule.koule Sdruzuji vsechny mozne. Je fakt ze ja potrebovala extra skrinku do male koupelny a nez bych prohledala vsechny mozne eshopy, tak bych se zblaznila, takhle jsem ji nasla raz-dva. Za me jako vyhledavac super.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >