Reklama

Hon na myš

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Avokado
Kecalka 132 příspěvků 28.09.18 07:51
Hon na myš

Ahoj holky,

mám takový nepříjemný problém :oops:

Letos jsme dodělali terasu a nedali jsme ještě sít :zed: Ráno jsem otevřela, abych vyvětrala a v poledne jsem našla myš. Bojuju s ní už třetí den - návnady vyžírá, už mi běhá po celém přízemí (otevřená kuchyn s obývákem) a já už nervím.

Přijímám inspiraci jak se jí zbavit :zed: Prý je jich díky dlouhému létu hodně a i past jsem koupila až v třetím obchodě, jak byly vyprodané :lol: Naše první myš za 3roky :zed:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Halamka
Závislačka 3567 příspěvků 1 inzerát 28.09.18 07:56

Můžete si půjčit někde kočku? Prý kočka v domě - už jen přítomnost - odpuzuje myši. Stačí pár dní. Jinak jed, ale jestli máte děti, tak to je na prd.

Pavlahar
Stálice 67 příspěvků 28.09.18 07:56

Zkus nasypat jed, ten ji naláká a jak ho sežere, tak je po ní…

Avokado
Kecalka 132 příspěvků 28.09.18 07:58

Nojo, ale v jedové agonii nějak zaleze :think: se bojím, abych ji pak našla a nedolovala rozkládající se tělo zpod myčky…

Medvidek1998
Povídálka 38 příspěvků 28.09.18 08:01

Stejne jako vy ted s tou nebohou mysi s vama zatoci AI a skynet za 10 nebo 20 let. Pak si na mne vzpomenete.
Zacina to samoriditelnyma autama a IOT a konci skynetem. Lidi jsou nepoucitelni. Jen by zabijeli sebe navzajem i vsechno kolem sebe.
Nechte mysku dozit nekde na zahrade nebo ji chytte do klicky.

terinka4444
Hvězda diskuse 67174 příspěvků 28.09.18 08:03
@Avokado píše:
Nojo, ale v jedové agonii nějak zaleze :think: se bojím, abych ji pak našla a nedolovala rozkládající se tělo zpod myčky…

jed doma nee. Past máte, pokud jí vyžírá, musíš tam dát něco tvrdšího, s čím bude muset cukat a pořádně to tam narvat, mně funguje kousek oříšku. Tedy jestli nejsi zvířátkomil a koupila jsi klasickou past, co jí zlomí vaz.

Janli
Kelišová 5683 příspěvků 9 inzerátů 28.09.18 08:06

@Medvidek1998 už to nehul :mrgreen: .
@Avokado taky s nima bojuju každou chvíli. Jestli ti vyžírá návnady, tak je máš v pasti špatně daný. Je potřeba je tam přidělat tak, aby za ně musela potáhnout než je sežere. Vloni jsme tu měli rodeo, honili jsme myš hodinu po ložnici, kdyby nás někdo natáčel groteska hadr :oops: .

Ivana 85
Závislačka 3028 příspěvků 28.09.18 08:07

@Avokado ted v tydnu jsme chytli 2.3× nam past taky jen vyzraly,ale nakonec se chytly.Musis je proste natahovat porad dokola a driv nebo pozdeji se chytne.

Coctailgirl
Kecalka 237 příspěvků 28.09.18 08:08

My davame suchy rohlik a chytaji se na to paradne… dej tam konec rohliku a poradne ho tam narvi :lol:

Avokado
Kecalka 132 příspěvků 28.09.18 08:11
@terinka4444 píše:
jed doma nee. Past máte, pokud jí vyžírá, musíš tam dát něco tvrdšího, s čím bude muset cukat a pořádně to tam narvat, mně funguje kousek oříšku. Tedy jestli nejsi zvířátkomil a koupila jsi klasickou past, co jí zlomí vaz.

Já sháněla chytací, tu nikde neměli, objednávka by trvala dlouho, žiju na vesnici, mám malé děti, které ted na víkend jsou u babičky. Doufala jsem, že to bude rychlé. Ted je za komodou, má jen jednu cestu ven, tam je past. Skáče i přes ni a past nebere - přitom se kolikrát sepne, když ji jen pokládám na zem :zed:
Mám zvířata ráda, chovala jsem i potkany s PP, ale nemuže mi tady běhat a kadit a čůrat myš po celém domě a hryzat a hryzat.

Avokado
Kecalka 132 příspěvků 28.09.18 08:15

Je malá, ale i past mám malou na myšky :zed: mám ji tady od uterý, to není možný :lol:

Maso nechce, chytá se na ořechy a hrozny.

free333
Neúnavná pisatelka 19202 příspěvků 28.09.18 08:17

@Avokado

Jestli jste v domku, tak pořídit kocoura 8)

terinka4444
Hvězda diskuse 67174 příspěvků 28.09.18 08:24
@free333 píše:
@AvokadoJestli jste v domku, tak pořídit kocoura 8)

moje kočka mi tu myš přitáhla minulý týden do chodby, jsem myslela, že me trefí, přitáhla jí živou, a pustila jí v chodbě a myš jí zdrhla pod skříň, past tam je, návnada tam zůstala, nechala jsem otevřené dveře ven, doufám, že je pryč :zed:

Avokado
Kecalka 132 příspěvků 28.09.18 08:26
@free333 píše:
@AvokadoJestli jste v domku, tak pořídit kocoura 8)

mám psa, kočku nechci :-) první myš za 3roky, pořídím do balkonovek sít

free333
Neúnavná pisatelka 19202 příspěvků 28.09.18 08:27
@terinka4444 píše:
moje kočka mi tu myš přitáhla minulý týden do chodby, jsem myslela, že me trefí, přitáhla jí živou, a pustila jí v chodbě a myš jí zdrhla pod skříň, past tam je, návnada tam zůstala, nechala jsem otevřené dveře ven, doufám, že je pryč :zed:

Máš pravdu, vzpomněla jsem si na svou kamarádku v domku, co má několik koček a taky už párkrát popisovala, že kočka hrdě dotáhla myš, pak si s ní hraje, myš různě utíká, na to se asi nedá moc spoléhat :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >