Jaký tepluvzdorný materiál?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

xammy
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 28.09.18 11:27
Jaký tepluvzdorný materiál?

Máme v kuchyni hned vedle trouby skříňku a jak jde teplo na tu boční stranu, krabatí a odlupuje se nám tam dýha. Napadlo mě, nalepit na tu ohroženou část nějaký tepluvzdorný materiál. Nemá někdo nápad co by se dalo použít? Děkuji za všechny tipy :)

Reakce:

pannda
Kelišová 6633 příspěvků 33 inzerátů 28.09.18 12:12

To není dýha ale folie. Bohužel je na teplo dost náchylná, zřejmě s ničím neuspěješ.

xammy
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 28.09.18 12:44

@pannda já myslela, že bych tohle původní strhla a prilepila tam jinej materiál. Když to je zavřený, tak by to vidět nebylo. Jde mi jen o ten úzký pruh.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Vůbec jsem ho nechtěla. Šafářová promluvila o prvním setkání s Plekancem

Tuhle partnerku by mu každý hokejista mohl závidět! Ačkoliv se Lucie Šafářová... číst dále >

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >