Femara, vynechání menstruace

20.1.21 23:55

Femara, vynechání menstruace

Ahoj, potřebuji poradit, kdo měl takovou zkušenost…Mám docela pravidelnou menstruaci 28-29.den.Ale anovulacni cykly.Mam předepsanou Femaru 3-7 den cyklu.22.12 jsem měla měsíčky, pak jsem užívala Femaru.Dnes jsem 30 DC měsíčky nikde, akorát mě pobolivaji vaječníky a prsa.Test delanej včera 29 DC. Negativni..Nevim co s tím, jestli je ještě brzo testovat, nebo proč nedorazila MS.. :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12
6.2.21 22:01

@tehulka -2008 nyní prochazim tím stejný, jsem týden od pichnuti ovitrelle, zajímá mě prosím jaký jste měla příběh bolelo Vás něco první dva dny proběhla ovulace pak mě nebolelo nic až dnes podbrisek, kontrolní utz 20 den. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.2.21 22:32

@Loreve po Femare ovulace nejspíš byla, boleli mě hodně prsa, po nejake době žaludek, přecitlivělost. Asi 33-34 DC jsem si dělala zase test a už byl pozitivní. Bohuzel jsem včera začala masivně krvácet, takže nejspíš potrat..Na UTZ jedu 9.2. už bohužel jen na kontrolu a rady… :,( :,( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
6.2.21 23:09

@tehulka -2008 ahojky já mám jít na kontrolní utz taky 9.2., dnes mě bolí podbrisek a potrebuji trosku utěšit, ze vše bude dobre, moc děkuji za odpověď. Mrzí mě moc co se ti stalo, který cyklus jsi teď procházela moc mě to mrzí :cry:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.2.21 23:29

@Loreve byl to první cyklus s Femarou. Uvidim co mi řekne Dr. Bohuzel po roce snažení, se to povedlo a pak konec…Snad u tebe to bude v pořádku. Jo a podbřišek mě taky bolel, ale to spíš asi kvůli těm změnám v počátcích..Pak to bylo v pohodě..Až pak po týdnu, po sexu začalo jemné špinění, a druhý den ráno konec.. Takže buď opatrná na sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
7.2.21 00:02

@tehulka -2008 počkej a ty jsi to měla potvrzeno, ze to vyslo? Taky sis zaváděna utrogestan? Krvácení tvoje bylo hodně velké? Jsi hodna, já asi přijdu o nervy, taky rok snažení k ničemu na gyn porad to samé injekce hormony injekce a nikdo mi nic neřekl neodpověděl na otázky, jsem se naštvala a sli jsme na kliniku tam mi udělali vše potřebné. opatruj se nápis toho 9.2.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.2.21 00:30

@Loreve neměla jsem to potvrzeny UTZ. Jenom asi 10-15 pozitivních testů a příznaky. Prave toho 9.2. jsem měla jít na první UTZ. Zacala jsem právě krvácet včera 5.2. a dost a pořád. Tak počítám že to je potrat..Víc mi řekne Dr.Teda snad mě vyšetří i když budu pořád ještě krvácet. Nikdy jsem si tím neprošla… :,( :,( :,( :,( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
7.2.21 09:13

@tehulka -2008 ano dělají utz i při krvácení, mě to tak mrzí. Uvidíte co Vám řekne, třeba se stal nějaký jiný problém. U mě si zase nebyla jistá napoprvé velikým folikulem a nebo cysta. Taky to poznám až 9.2., na cysty netrpim tak nevím mělo to 24mm a u Vás jak veliký folikul jste měla jestli se muzu zeptat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.2.21 09:36

@Loreve to já nevím nebyla jsem na UTZ, vycházelo to zrovna o svátcích, tak že nám jen cez telefón řekla ať se skusime snažit. A pak jak přijde MS se ozvat. Jenze to už MS nepřišla..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
7.2.21 09:58

@tehulka -2008 Hlavně se snažte být v klidu :srdce: uvidite v úterý a kam chodíte na kontroly?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.2.21 10:28

@Loreve pořád jen brečím, nebo nic nedělám. Dookola na to myslím, co se stalo, jaké by to bylo, co bude… :,( :,( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
7.2.21 10:34

@tehulka -2008 asi to tak mělo být, radši takto než nějaký větší problém uvidíte v úterý pak mi hned napište prosím, třeba přišly normálně mesicky. Všechno bude dobre, jen je blbě, ze si neohlidali tu ovulaci :cry:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.2.21 11:41

@Loreve.. jen nechápu proč bych měla dva týdny pozitivne testy těhotenské. Kdyby neproběhla ovulka no. Bohuzel na kontrolu UTZ nebylo tehdy možný jet..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
7.2.21 12:13

@tehulka -2008 to prý dělají ty léky injekci jste neměla ze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.2.21 17:27

@Loreve ne žádné injekce s obsahem HCG jsem neměla, a četla jsem složení Femary a taky nic tak nevím nic..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat