Bolest beder jako příznak těhotenství

Anonymní
20.1.21 22:35

Bolest beder jako příznak těhu

Ahooj, zajímá mě, zda jste některá měla bolest beder ještě před vynecháním MS? Dnes jsem 27DC a odpoledne mě šíleně bodalo v oblasti bederní páteře, až se mi z toho i hlava zamotala, trvalo to chvíli než to povolilo. Potom to bylo v pohodě ale teď večer po lehnutí do postele to opět cítím. Test jsem si ještě nedělala, MS očekávám až o víkendu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2680
20.1.21 22:56

V bedrech mě bolí před/při menstruaci a nebo když celej den špatně sedím. V těhotenství fakt nikdy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
515
20.1.21 22:56
@Anonymní píše:
Ahooj, zajímá mě, zda jste některá měla bolest beder ještě před vynecháním MS? Dnes jsem 27DC a odpoledne mě šíleně bodalo v oblasti bederní páteře, až se mi z toho i hlava zamotala, trvalo to chvíli než to povolilo. Potom to bylo v pohodě ale teď večer po lehnutí do postele to opět cítím. Test jsem si ještě nedělala, MS očekávám až o víkendu.

🙈 🙃
Jako priznak tehotenstvi muze byt naprosto cokoliv.
Stejne jako bolest beder muze mit x pricin.
Doporucuji pockat do toho vikendu a moc se nepozorovat 🙂
Delate si zbytecnej stres.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
20.1.21 23:08

Mě teda zadá v těhotenství bolela, ale stejně mě bolí každou chvíli, stačí blbě sedět :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3728
20.1.21 23:32

Mě bolelo v bedrech zoufale ještě před vynecháním ms, měla sem problém se zvednout z postele a nějak se pohybovat, bylo to celkem hrozný a nic takovýho sem předtím nezažila. V průběhu těhotenství se to taky občas ozvalo, ale nebylo to na delší dobu a pak při porodu sem měla bolesti do zad, to bylo taky slušný peklo :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.21 23:36

Já to mám teda jako příznak přicházející MS :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
4057
21.1.21 08:37

Mě přijde spis vtipný, jak všechny mate takové bolesti, div nezkolabujete… ať do zad, vaječníku, prsa… všechno… byla jsem těhotná 3× a nikdy jsem žádnou takovou bolest nezažila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
21.1.21 08:44

@Verurizeckova asi se málo pozorujete 🤔 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
585
21.1.21 22:49

Ano, mela jsem to jako priznak, ale tehotenstvi nedopadlo. Vzdy me pred ms trosku bolely bedra a kdyz jsem byla tehu tak to bolelo teda fakt dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat