Antikoncepce - FemCap

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
xivi
Zasloužilá kecalka 877 příspěvků 08.07.11 14:58
Femcap - zkušenosti

Ahoj holky,

máte někdo reálnou zkušenost s používáním antikoncepce Femcap?
Většina diskusí se točí kolem objednávání, ale reálných zkušeností jsem moc nenašla, tak není tu nějaká protřelá uživatelka? :lol:

Díky

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 32 Další »
Reakce:
ZlataSlunecnice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.11 00:52
FemCap

Koupila jsem si v Německu i se spermicidem, proštudovala návod, zkoukla xkrát video s návodem k použití… používala jsem dva měsíce (dle instrukcí) a včéra jsem si zrovna vyzvedávala overálky pro prcka :-D :lol: Jestli ti to stačí… :kytka:

xivi
Zasloužilá kecalka 877 příspěvků 21.09.11 00:42
ZlataSlunecnice píše:
Koupila jsem si v Německu i se spermicidem, proštudovala návod, zkoukla xkrát video s návodem k použití… používala jsem dva měsíce (dle instrukcí) a včéra jsem si zrovna vyzvedávala overálky pro prcka :-D :lol: Jestli ti to stačí… :kytka:

no tak to gratuluju :lol: i když to asi nebylo cílem…
každopádně už ho mám a je to celkem ok

Monica0
Extra třída :D 10120 příspěvků 01.07.12 13:46

Obnovuji diskuzi.. už je to dost dlouho, některá se snad najde se zkušenostmi :) Všude stále čtu o tom jak se to používá a o objednávkách, ale reálné dlouhodobé zkušenosti více ženských nic moc.

petulinka.j
Kecalka 192 příspěvků 01.07.12 14:11

Ahoj, také jsem sháněla po diskuzích zkušenosti jiných, ale je fakt, že femcap je tu pořád dost málo známý a ty co ho mají a jsou spokojené do diskuzí asi nepíšou;) mám 2 známé co jsou s ním cca 2 roky spokojené. Jinak jsem se o zkušenostech dočetla hlavně na zahraničních diskuzích, v angličtině;) a na základě toho jsem do toho také šla. A nelituji!:) Bohužel zatím nemohu přispět s dlouhodobou zkušeností, používám teprve 2 měsíce, ale jsem moc spokojená. Dočetla jsem se tu i o případech otěhotnění přes femcap, tak jsem měla strach, ale nechala jsem si změřit čípek a poté jsme femcap ukázala svému gyn a on mi ho schválil že sedí perfektně a dokonce byl tak nadšený, že si ode mě vzal příbalový leták pro své pacientky. Tím mě uklidnil a femcap používám vesele dál a už se nebojím, zavádění mám natrénované a kombinuji s contragelem. je super, že už se dá sehnat i tady levně, myslím, že postupně se sem dostane a bude taky oblíbený. Ale jako žádná antiko, ani pesar určitě nemusí vyhovovat všem a taky není 100% Já mám jen dobrý pocit, že už mě neovlivnují hormony a cítím se tak líp. Toť mé zkušenosti, nechť to někomu pomůže:))

Monica0
Extra třída :D 10120 příspěvků 01.07.12 14:20

Díky moc :) Ještě mi bylo řečeno že po dvou a více porodech už to není tak spolehlivé, že ty porody s tím čípkem „zahýbají“, nevíš o tom něco?

sisovka51
Závislačka 2618 příspěvků 01.07.12 14:27

Ja pouzivam cca 5 mesicu a zatim dobry.
Koupila jsem ho az ted po dvou porodech. A ridila jsem se tim, co tam pisou…vzala jsem velikost, ktera se doporucuje po porodu.
Nevim teda, jestli je to idealni a ty otehotneni s nim me trochu desi, ale jsem rada, ze neberu prasky.

Monica0
Extra třída :D 10120 příspěvků 01.07.12 14:32

Já jsem právě taky po dvou dětech, tělísko mít nemůžu, na prášky pořád zapomínám a taky už bych je ráda přestala brát, přece jen je to pěkný svinstvo, a tohle se mi docela zalíbilo.

petulinka.j
Kecalka 192 příspěvků 01.07.12 14:42

Tak já jsem taky v klubu maminek po 2 porodech:) měla jsem strach, že budu mít ten čípek větší a ani ta 30 mi nebude vyhovovat, proto jsem šla radši na kontrolu ke svému gyn. no a vše ok, sedí jak ulitej:) já věřím, že s tím spermicidem to je dost účinné, ale jde to v kritické dny pojistit kondomem nebo přeruš. a pořád mi to za to stojí. Jsem ráda, že jsem nakonec nemusela shánět v zahraničí, dá se sehnat za slušnou cenu už i tady, já měla z aukra, ale ten pán už má ted eshop (pesarfemcap. cz)tak už to na aukru asi nebude. Takhle bych musela objednávat femcap z anglie a contragel asi z německa a to ve větším množství aby se to s poštou vyplatilo.

petulinka.j
Kecalka 192 příspěvků 01.07.12 14:44

Když si vezmu kolik sem vyhodila za prášky :roll: tak tohle je i ekonomicky dobrá volba :dance:

Monica0
Extra třída :D 10120 příspěvků 01.07.12 14:48

Na obchod už jsem koukala. Začínám být čím dál víc přesvědčená že do toho půjdu. Ještě menstruační kalíšek a budu celá spjatá s přírodou :mrgreen:

sisovka51
Závislačka 2618 příspěvků 01.07.12 15:08

Tak ja se teda priznam, ze my k tomu prave delame prerusovanou… ;)

Monica0
Extra třída :D 10120 příspěvků 01.07.12 15:14

Tak to by mě mohlo.. to radši nic :)

petulinka.j
Kecalka 192 příspěvků 01.07.12 15:53

My sme pojistovali prerus. dokud mi to nezkontroloval doktor, ted uz se nejistime;) o menstr. kalisku taky uvazuju, kdyz uz sem takovej „machr“ ze si tam dokazu zavest pesar(coz sem neverila ze mi bez prolemu pujde), tak menstr. kalisek snad bude hracka:)))

mona89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.12 17:10

Akorát mi přišel, objednávala jsem zde: www.forlady.cz - byl přiložen český návod. Zatím jsem ve fázi tréninku, manžela mám pryč. Jen mám zatím obavy, že nebude splněna podmínka, že není při styku cítit… Jak se k tomu vyjadřují vaši partneři?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 32 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >