Fertil Ona forte +

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ivulka253
Povídálka 15 příspěvků 24.04.19 10:17
Fertil Ona forte +

Zdravím. S přítelem se snažíme o miminko snad půl roku. Ale za půl roku ani jednou to zatím nevyšlo. Koupila jsem pritelovi Kotvicnik (prý pomáhá na pohyb spermií) a sobě fertilona forte +. Ale po 3 týdnech užívání se nedostavila MS. Ani žádný náznak, žádná bolest v podbřišku prostě nic, od užívání tablet jsme neměly pohl. styk. Před tím ano. Test jsem si dělala 22.4.19 negativní.. Můzu poprosit o nějaký rady? K doktory jsem objednaná až za 3 týdny :nevim:

Reakce:
HayLin
Stálice 91 příspěvků 24.04.19 10:20

Jedině počkat a uvidíš jestli se objeví nějaké příznaky :) držím palečky :palec:

Ivulka253
Povídálka 15 příspěvků 24.04.19 10:23
@HayLin
@HayLin píše:
Jedině počkat a uvidíš jestli se objeví nějaké příznaky :) držím palečky :palec:

Spíše je mi divné, že jsem úplně v pořádku, nejsem nervózní.. Ja Teda nevím jak to těhotenství bývá v začátcích. Potřebovala bych asi nějakou maminku kamarádku aby semnou byla 24h denně :lol:

HayLin
Stálice 91 příspěvků 24.04.19 10:27

@Ivulka253 já třeba pociťovala změny až kolem 6. týdne. taky mi meškala MS, celkem dlouho. ale mě se často stávalo, že mi třeba 1 měsíc vynechaly. na testu jsem měla jen ducha, tak jsem tomu moc nevěřila. až dokud mi nezačalo být každý den nevolno, často se mi chtělo na malou… tak uvidíš no, to ukáže čas :lol:

Ivulka253
Povídálka 15 příspěvků 24.04.19 10:33
@HayLin píše:
@Ivulka253 já třeba pociťovala změny až kolem 6. týdne. taky mi meškala MS, celkem dlouho. ale mě se často stávalo, že mi třeba 1 měsíc vynechaly. na testu jsem měla jen ducha, tak jsem tomu moc nevěřila. až dokud mi nezačalo být každý den nevolno, často se mi chtělo na malou… tak uvidíš no, to ukáže čas :lol:

Já právě na testu nemám vůbec nic. Pravda je, že za posledních 14 dní se mi motá hlava a je mi zle od žaludku. Tak že by, to vyšlo, doufám :roll: Uvidíme co nám řeknou u doktora. :roll:

HayLin
Stálice 91 příspěvků 24.04.19 10:39

@Ivulka253 tak snad! motání hlavy jsem měla taky. držím palce, pak tady dej určitě vědět ;)

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 24.04.19 10:46

Kdy měla přijít menstruace? Toho 22.?

Ivulka253
Povídálka 15 příspěvků 24.04.19 10:57

@HayLin dekuju :srdce:

Ivulka253
Povídálka 15 příspěvků 24.04.19 10:58

@hadraplanka
Už dávno mělo být po MS měla přijít 17.4

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 24.04.19 11:13

@Ivulka253 Tak to se obávám, že zbývá jen vydržet, pokud tě nechce vzít dřív. Buď do té doby menstruace přijde nebo ne. Já použila test upřímně pouze jednou po více než týdnu (o jedno jsem zřejmě takhle už přišla, kdy právě dorazila podstatně bolestivější MS týden po termínu) a už jsem měla jasné dvě čáry. Každopádně všichni nejsme stejní, takže můžeš duchovat, ale těhotná jsi.

Ivulka253
Povídálka 15 příspěvků 24.04.19 11:17

@hadraplanka bohužel má teď dovolenou a bývá tu jen pondělí a to už má naobjednane pacientky, takže je to bohužel co nejdříve to šlo :slight_frown:..
Děkuji moc za rady. Opravdu si toho moc vážím :heart:️
Ještě jsem se chtěla zeptat, když Teda nedorazila MS posune se tím i ovu, vůbec nevím jak to mám „spočítat“ když MS nedorazila?

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 24.04.19 11:34

@Ivulka253 Nejsem odborník ale logickým úsudkem tipuju, že ano. Řešila bych to taktikou vykašlat se na ovulaci a pro jistotu sexovat aspoň obden. :lol:

Ivulka253
Povídálka 15 příspěvků 24.04.19 13:20

@hadraplanka spíš se bojím, aby jsem nebyla nějaká nemocná, nebo něco, než jsem měla MS pravidelnou tak dřív mi vynechavala, ale to bylo X let zpátky. Jestli třeba jen neplaším.. Nebo si to nenamlouvám.. :roll:

Váš příspěvek
Reklama