Fígle na ušinani

166
8.4.20 19:36

Fígle na ušinani

Prosím, našel někdo nějaký fígl na rychlejší usínání při růstu zubů? Malemu teď rostou 4, 2 spicaky,2 stoličky a.ja bych mu nějak řada pomohla. Je vidět že je unavený. Neustále mění polohy a ne a ne zabrat :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3580
8.4.20 19:45

Dala bych od bolesti na spaní nurofen nebo panadol. A klidně i fenistil na uklidnění. Přes ne pokud není vysloveně uplakaný že to bolí, ale na noc bych dala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
166
8.4.20 19:46

@Veru1987 to pravé dávám jen v těch nejhorších případech, když je přes den nevrlý, dám na noc. Ale já bych musela dávat i třeba měsíc. Prořezávají s EMI strašné dlouho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
521
8.4.20 19:50

Taky mám prcka, kterému se zuby prořezávají strašně dlouho. Špičáky ho trápily od Vánoc do března :zed: naštěstí šly všechny najednou, ale trvalo asi tři měsíce než vylezly. Dávala jsem na špatné noci Calgel, na ty nejhorší (asi pět nocí) panadol. Jinak radu na usínání mám asi jedinou. Mně jinak prcek usíná sám, ale když se převaloval a hledal polohu, tak jsem byla u něj a držela za ruku. Díky tomu držení, ležel v jedn poloze a dříve usnul :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
166
8.4.20 19:52

@Prigionia také jsem zkoušela držet za ruku. Ale to on nikdy nechtěl a stále nechce. Žmoula si dudlík a to je všechno. Calgel dávám před hlavními jidli a na noc :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16099
8.4.20 19:53

U nas funguje bílý šum a kdyz je úplně nejhur, tak si sednu na míč a syna uhoupam a pak prendam do postele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58735
8.4.20 20:15

@kolka01 špičaky nejvíc peklo u nás.. Pomohlo navázat do šátku, sednout do křesla a spát.. A léky na bolest..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama