File bez kostí

28414
15.1.07 16:57

File bez kostí

Ahoj maminky,
potřebuji poradit, kde mám koupit kvalitní file pro syna. Sháním bez kostí, ale nějak jsem nic nenašla, jen ty předsmažené dětské od Nowaca (myslím).
Děkuji :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1423
15.1.07 17:02

ahoj,
ja kupuju v Hypernove nebo v Lidlu zmrazene file, jmenuje se to Pangasius filety, je to opravdu bez kostí a chutove vyborne. Z jake je to ryby presne nevim, je tam napsano tusim sumecek, ale je to libove. Pul kila stoji kolem 70-80 Kc.
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6914
15.1.07 19:15

Ahoj,
my kupujeme v Albertu mražené filety z Hoki ryby. Jsou s kůží a za celou dobu, co je kupujeme (cca rok a máme jí tak 3× měsíčně), jsem tam nenašla ani kostičku:-))) Balení je 500g a stojí cca 70,–. Je to ale ňamka, v troubě na másle s kmínem:-)))
Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15326
15.1.07 19:41

výborné je filé z mořské štiky, jsou to kostky a každá je ještě zvlášť zabalená v igelitu (brácha na to přišel až když ji měl na pánvi :lol: ).
Vyrábí je Nowaco a jsou opravdu bez kostí, šťavnaté a dobré. M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
15.1.07 19:51

Holky moc děkuju. Makino, ty zrovna dneska koupil manžel, tak děkuji za info k těm igelitovým obalům :wink:
Jinak si koupím na zkoušku i ty zbývající, ryb není nikdy dost a my její konzumaci opravdu flákáme :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1455
15.1.07 20:30

Pangasius sumeček - cca rok týden co týden a ani jedna kostička. A fakt dobrý.
Et

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.13 10:47

Taky resim file ja ted videla v penny od nowaca file z morske stiky je mu 13m muze to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama