Finanční poradce?

808
22.8.06 11:45

Finanční poradce?

Mám problémy s penízkami - velice rychle je dokážu utratit (ale to asi není nic nového).

Hledám tímto nějakého finančního poradce (poradkyni), kteří by byli ochotni mi poradit ohledně spoření - pojištění a pod…

Co je takovou náplní finančního poradce? jak je placený? Poradí vůbec?

Jaké máte kdyžtak vy zkušenosti s poradenstvím?

Děkuji

Věra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

860
22.8.06 12:43

Ahoj, my mame poradce (celkove by se o nas mela starat) tam, kde mame ucet. No reknu ti, pani je to ochotna - kdyz zakladame stavebka a tak (protoze z toho ma provizi), ale jakmile po ni chceme kuprikladu vyplatit seky, uz tak ochotna neni, nema cas a podobne.
Takze doporucuju nekoho nezavisleho na bance, kde mate treba pujcku nebo ucet, protoze ti doporucuje produkty te dane instituce a do oci ti tvrdi jak je to supervyhodne :!
Nejlepsi jsou investice do nemovitostnich akcii, naps. Immofinanz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86
22.8.06 13:24

Ahoj, každý finanční poradce, Ti bude doporučovat to, z čeho má provizi v čem je vyškolený a čemu sám důvěřuje- jinak by to nemohl dělat. Můžeš mi věřit - před mateřskou mě vycvičila Česká pojišťovna. Musím bohužel říct, že Sluníčko nemáme- protože se mi nezdá výhodné. Je pro lidi, který neobracejí každou korunu jako my. Investovali jsme teď do penzijního připojištění-příspěvky od státu a odečty z daní…Obrať se na Makléře- dělají pro víc pojišťoven a vybírají si sami od každé, co se jim zdá nejvýhodnější. Nebo na mně! Budu mít aspoň provizi ha ha ha ! :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3467
22.8.06 14:29

My máme finančního poradce od OVB, teda poradkyni a nemůžeme si stěžovat. Záleží ale na jakého natrefíš, ale tito jsou dobře proškolení, radí se o „správnosti“ řešení se svými nadřízenými, takže podle mě neriskuješ. A nic neplatíš, jen chtějí kontakty na osoby, které také takovou pomoc potřebují… Více na www.ovb.cz .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
643
23.8.06 12:43
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie