Firemní školky

1027
23.10.08 18:44

Firemní školky

Ahoj hoky,
moc by mě zajímalo, kolik je u nás firemních školek. Já měla to štěstí, že naše nemocnice (Mladá Boleslav) jednu zřídila. Kolik osvícených zaměstnavatelů ještě máme?
Díky Bosorka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8297
23.10.08 18:58

Ahok,
Raiffka v Praze taky jednu plánuje, zatím je to ve fázi hledání vhodného místa v okolí Pankráce (má tam nové sídlo). Ale jestli doplánují, to nevím.

Jen mi přijde, že někde je docela problém najít dost místa, firm by i byly ochotné, ale vyhláška o m2 na jedno dítě jim zkrátka nedá šanci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2870
23.10.08 20:03

Manžel pracuje v Mafře. Firemní školka se staví.
Jen nevím, jestli bysme tam mohli umístit holku, když tam pracuje manžel. To musíme ještě zjistit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
23.10.08 20:43

U Slaného je Linet s.r.o. (manželovo zaměstnání), taky se staví školka :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
989
23.10.08 21:29

Neví náhodou někdo jaké podmínky jsou stanoveny pro firemní školky? Nebo kam se mám obrátit pro info? U nás by bylo tak max 5 dětí, na přechodnou dobu - potom by asi zanikla. Holt šéf nás chce všechny zpátky, ale už letošní várka se ve školkách neumístila pro velký počet dětí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1027
23.10.08 22:13

Zkus to na hygieně. Vím, že té naší museli udělit nějaké výjimky. Je pro 15 dětí, 3 místnosti pro děti, toalety, kuchyňka+jidelna, šatna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19486
24.10.08 12:15

My ji taky mame, nemocnice. Jen je pro me nepouzitelna. Nechci budit dite v pet rano, protoze do prace cestuji hodinu a pracuji od sedmi. Navic slouzim a chtela bych videt manzela, jak jede pro dite odpoledne hodinu a hodinu zpet. Ale mam kolegyni, ktera ji vyuziva, bydli bliz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
989
24.10.08 13:06

nám (mně) by to mooc pomohlo, kdyby se firemní podařila. Když ne tak budu muset chodit na 6.30 (dítě ráno odvede manžel) abych stihla se zase odpoledne vrátit než školku zavřou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
784
30.1.12 19:52

Ahoj mamky, oživuju tuhle diskuzi;-) U nás v práci se už dlouho uvažuje, že by se otevřela firemní školka. Dneska jsme se o tom s manželem bavili, protože umístit tady ve městě dítě do školky bývá docela problém :,( tak bychom firemní asi i využili. Máme sice ještě spoustu času (syn má rok), ale zajímalo by mě, jestli některá firemní školku využíváte, jakou částku platíte a jak dlouho je školka otevřená.
Díky
Eva :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
30.1.12 20:02

U manžela v práci je firemní školka otevřená a pro zaměstnance je to tuším 2000 za dítě :roll: A mají od 6 do 18h. Známá (nedělá ale v té firmě, lze tam dát i dítě „cizí“ ale je to dražší) tam má holčičku a měsíčně s jídlem a se vším kolem (třeba výlety atd) platí Přes 5 500. Mě to přijde šílený, já bych tohle (teda asi o trochu míň když tam muž dělá) měla dát 2× :nevim: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23868
30.1.12 20:45

My máme firemní školku slíbenou od září 2012, takže podrobnosti zatím nevím. Pracovní doba bude od 6 do 20. Asi ji využiju jen zkraje, pak bych dávala v místě bydliště, kde je nátřesk a malošky neberou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
784
31.1.12 07:48

Děkuji ;-) Ta cena kolem dvou tisíc mi přijde docela v pohodě, na rovinu - čekala jsem několikanásobně víc, takže mě to mile překvapilo. A pracovní doba je docela dlouhá, což by nám asi vyhovovalo více než školka, kterou máme kousek od domu (je jen do 16:00).
Ještě jednou děkuji, aspoň mám přehled :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7063
31.1.12 10:03

Ahoj,

u muže v práci je taky firemní školka. Otevírací doba 7-dle dohody, většinou do 17 hod. Je pro děti od 2-7 let. 140 Kč/den, strava vlastní (v krabičce na ohřání do MV+svačiny). Kluka dáváme v době prázdnin, když je volno, je spokojenej. Nedávno jsem se tam byla podívat a je to takovej malej byteček :palec: Kapacita malá, ale je to fajn, když není jiná možnost.
Kdybych potřebovala, určitě bych využívala, sice peněz hafo, ale co by se dalo dělat… To jídlo taky nic moc, halt se musí večer rychle vařit.

P.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
31.1.12 20:05

Za jedno dítě bych ještě ty 2000 asi taky dala, kdyby nebylo zbytí. Ale za dvojčata 4000 mi už přijde dost ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23031
1.12.12 10:27

Nevíte o nějaké firemní školce v Hradci Králové? díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu