Flaška, která neteče

30.11.20 10:28

Flaška která neteče

Holky prosím potřebovala bych poradit, sháním flašku / hrníček, který nepotece ať s nim bude sybmn dělat cokoliv - otočí, zmáčkne, kousne do ní, šlapne na ní, bude s ni trepat.. Mam téměř 2 leteho syna a s jakoukoliv flaskou dělá blbosti - preliva vodu do kelímku, s tou vodou si pak hraje ( někdy i pije, ale většinou to dopadne tak že se 2× napije a zbytek vylije), začne s flaskou třást takže voda je všude nebo ji da na zem a začne na ni šlapat, takže opět, voda je všude.. Nevim jak ho to odnaučit.. My nemůžeme mit na konferenčním stole žádné sklenice, jelikož on furt chodí a chce si s tou vodou hrát.. :roll: je strašně divoký.. Za jakoukoliv radu budu ráda 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
69
30.11.20 10:37

Předpokládám, že myslíš něco pro syna na pití, že?
My jsme teď koupili malé pítko v DM od MAM, je to určené jako extra měkké pítko od 4 měsíců. Koupili jsme to, aby se malá teď v 6m naučila pít z pítka. Musím říct, že jí to teče když pije, ale jakmile s tím hodí o zem nebo si s tím hraje a otáčí to, tak voda nevyteče ven. Dokonce ani na zmáčknutí toho pítka nám voda sama ven neteče, jen když to dá do pusinky a potáhne.

Nicméně otázka, jestli je to to, co hledáš. My to máme primárně kvůli učení na pítko a zatím má jen pár zoubků, takže nevím, jestli to je vůbec pro dvouleťáka použitelné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4770
30.11.20 10:37

Tak ve 2 letech už snad by mohl poslechnout že to prostě není na hraní. A když tak jedna na zadek!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.11.20 10:50

@Veru1987 jo veru kdyby to bylo tal jednoduché jak píšeš bylo bx to bylo super.. Ještě nemá ani dva roky a na zadek už dostal tolikrát.. Bohužel to nepomáhá.. Jak jsem psala je strašně divoký a z toho že dostane na zadek si nic nedělá, několikrát dostal už i na holou, když si nechtěl nechat dát plinu a zlobil.. Přijde mi že z toho ma prostě srandu.. Klidně jde k televizi a začne do ni bouchat a když se zvednu a jdu mu dát na zadek tak z toho ma srandu a utíká předemnou, dostane na zadek a stejně tam jde za chvili znovu.. Nevim jestki jsme na začátku mu moc povolili a teď z nás ma prdel.. Doufam že z toho trochu vyroste, nechci ho mlátit od rána do večera.. Za chvíli se nam narodí druhé mimčo, tak jsem celkem zvědavá co to s nim udělá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.11.20 10:51

@Nemisek nemáš náhodou odkaz na netu? Koukla bych na to.. Jde mi vyloženě o to aby to neteklo ať s tim bude dělat cokoliv..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4770
30.11.20 10:52
@Missullka15 píše:
@Veru1987 jo veru kdyby to bylo tal jednoduché jak píšeš bylo bx to bylo super.. Ještě nemá ani dva roky a na zadek už dostal tolikrát.. Bohužel to nepomáhá.. Jak jsem psala je strašně divoký a z toho že dostane na zadek si nic nedělá, několikrát dostal už i na holou, když si nechtěl nechat dát plinu a zlobil.. Přijde mi že z toho ma prostě srandu.. Klidně jde k televizi a začne do ni bouchat a když se zvednu a jdu mu dát na zadek tak z toho ma srandu a utíká předemnou, dostane na zadek a stejně tam jde za chvili znovu.. Nevim jestki jsme na začátku mu moc povolili a teď z nás ma prdel.. Doufam že z toho trochu vyroste, nechci ho mlátit od rána do večera.. Za chvíli se nam narodí druhé mimčo, tak jsem celkem zvědavá co to s nim udělá..

No to je pak těžko. Tak fakt nedovolit. Chytnout ruku, nepovolit. Musíte najít co na něj platí. A být důslední. S láhvi neporadím, dcera měla od 18m zdravou láhev, ale nehráli si s ní :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74316
30.11.20 11:01

@Missullka15 No a nebylo mu rozumnější mu prostě jen dát napít a pak pití odklidit z dosahu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.11.20 11:02

@Veru1987 no ja si myslim že to byla u nás chyba, že místo toho aby jsme byli ze začátku ( řekněme kolem toho roku.
) duslednejsi a prostě nepolevili, nechali ho raději řvát než mu téměř vše povolit tak teď poslouchá o něco víc.. Ale on i hodně vymýšlí.. Ma stejně starou sestřenici a ji ještě nenapadlo přitáhnout si křesílko k lince aby na ni dosáhl.. Je i hodně tvrdohlavy.. Teď jsem na něj přísnější, když začne dělat s flaskou blbosti tak mu ji beru a prostě nepije a nechám ho ať řve.. Flašku mu vrátím třeba za hodku kdy už se uas normálně napije, když boucha do televize tak ji vypinam, když si přitahuje křesílko k lince nebo nekam kde nemá vylezat tak mu ho beru a vyhazuju ven.. Ale ta flaška mě štve protože pak nevypije za den tolik kolik by měl a chci ať pitný režim dodržuje proto hledám nejalou nejvhodnější alternativu 😊 tobě závidím že ti malá tak krásně pije a nedělá s tim blbosti :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
30.11.20 11:03
@Missullka15 píše:
@Nemisek nemáš náhodou odkaz na netu? Koukla bych na to.. Jde mi vyloženě o to aby to neteklo ať s tim bude dělat cokoliv..

Máme toto: https://www.dm.cz/…6667121.html?…

S tím, že by tam mělo být toto pítko: https://www.dm.cz/…6280948.html?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
30.11.20 11:08

@Missullka15
Zkus lahev od Kubík waterr. Když s tím tříská, žádnou lepší si nezaslouží. Tahle má membránu, nevyleje se ani, když spadne na zem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4770
30.11.20 11:15
@Missullka15 píše:
@Veru1987 no ja si myslim že to byla u nás chyba, že místo toho aby jsme byli ze začátku ( řekněme kolem toho roku.
) duslednejsi a prostě nepolevili, nechali ho raději řvát než mu téměř vše povolit tak teď poslouchá o něco víc.. Ale on i hodně vymýšlí.. Ma stejně starou sestřenici a ji ještě nenapadlo přitáhnout si křesílko k lince aby na ni dosáhl.. Je i hodně tvrdohlavy.. Teď jsem na něj přísnější, když začne dělat s flaskou blbosti tak mu ji beru a prostě nepije a nechám ho ať řve.. Flašku mu vrátím třeba za hodku kdy už se uas normálně napije, když boucha do televize tak ji vypinam, když si přitahuje křesílko k lince nebo nekam kde nemá vylezat tak mu ho beru a vyhazuju ven.. Ale ta flaška mě štve protože pak nevypije za den tolik kolik by měl a chci ať pitný režim dodržuje proto hledám nejalou nejvhodnější alternativu 😊 tobě závidím že ti malá tak krásně pije a nedělá s tim blbosti :wink:

Jooo tak pití musím hlídát a to má dcera čtyři roky. No já byla vždy spíše přísnější. Hlavně důsledná, co jsem jednou řekla prostě muselo být. řekla bych že to je tak základ všeho. Nepolevit, jak ty jednou řekneš musí to tak být. A má zatím dva roky… to se ještě poddá. Segra na to přišla až měla dcera 6 let že výchovu nezvládli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14876
30.11.20 11:33

My jedeme od tohoto věku zhruba Zdravé lahve. Pokud se pítko dobře zamáčkne, fakt neteče a jsou téměř nerozbitné. Ale ve vašem případě bych šla cestou dát mu napít a pití (ať už sklenku, lahvičku, hrnek) dát z dosahu. Já nenechávám na konferenčním stolku cíleně pití ani dnes a to jsou děti už školní :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23569
30.11.20 11:46

Za mě je úplně top flaška od Rajce se sportovním pítkem. A cena též bezkonkurenční. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6603
30.11.20 12:01

Používala jsem u obou dětí tohle https://www.mambaby.com/…m-190ml.html

a tohle
https://www.mambaby.com/…up-1822.html

Obojí se nevylévá a může se mýt v myčce. Tu druhou láhev jsem docela dlouho používala jako cestovní, aby se syn nepolil.

Jinak syna zlobení s vodou přešlo velmi brzy a od dvou let měl na stole obyčejnou sklenici. Dceři jsou 2,5 a s vodou zlobí hrozně. Koupila jsem hrnky s brčkem aby škody nebyly tak velké, ale úplně nevylévací hrnek na doma nechci, prostě když malá něco vyleje, tak dostane a musí si to uklidit. Ona se to časem naučí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
289
30.11.20 12:16

Na cesty a na ven dávám sportovní láhev od Rájce nebo Kubík Water a opakovaně plním. Vlastně u jakékoliv flašky s tímto pítkem se mi nikdy nestalo, že by tekla. Ale jestli po ní dupe, tak se rozbije časem každá. To už je extrém, na který nejsou láhve dělané.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat