Fleky svědivé v těhotenství

7.4.17 12:39

fleky svedive v těhotenství

Ahojky holky prosim o radu jsem po treti tehotna a na hrudniku se mi pred mesicem udelal flek po vane zrudne svedi a je suchy pri předchozích tehu jsem nemela mam strach co to muze byt abych nenakazila treba deti nebo nebylo něco s mimcem taky v krvy mam vic leukocytu ale to je asi normal v pondeli jdu k doktoru pre flicky asi tri male to same co na grudi mam na brise chci hen vedet jestli to nektera z vas take měla at se trochu uklidnim ????jsem 12 tt moc děkuju fotka mi bohužel nejde nahrát na hrudi mam flek tak tri cm a na břiše malé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17709
7.4.17 12:48

Me takhle svedivaji nohy, hodne ze zacatku, mela.jsem tam cervene suche fleky, pak jsem parkrat mazla a zase to preslo, pak se to nekdy zase objevi a tak. To bude neco hormonama. Urcite to po porod zmizi. Taky me to hrozne svedilo, myslela jsem, ze si uskrabu nohy do krve. Ted je to zase dobry :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4256
7.4.17 12:59

Ja som mala na hrudi a pod prsami sileny ekzem. Nikdy som taky nemala. Na zaciatku to vyzeralo ako spalenina. Nakoniec som to zvladla s modrou indulonou. Zvlikla som sa ako had a odvtedy v poho. Trvalo to asi 2 tyzdne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama