Focení miminek do reklam

1223
3.6.15 16:11

foceni miminek do reklam

Maminky mate nektera zkusenost s focenim miminek do reklam a casopisu…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56906
3.6.15 18:04
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.4.16 12:14

@martina.se jak se k tomu dá dostat? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
26.4.16 12:19
@Nicol200 píše:
@martina.se jak se k tomu dá dostat? :)

k čemu? k focení, nebo dítěti v reklamě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
428
26.4.16 12:42

Jsem zvědavá, jestli se tu objeví nějaký skutečný tip. Já nevím, ale řekla bych, že tam bude dost nával. Přijde mi, že to většinou bývají děti herců nebo členů štábu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
831
26.4.16 12:49

Obejit castingovky, cekat, nabizet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
26.4.16 13:09
@Lotuska píše:
Jsem zvědavá, jestli se tu objeví nějaký skutečný tip. Já nevím, ale řekla bych, že tam bude dost nával. Přijde mi, že to většinou bývají děti herců nebo členů štábu…

nejsou, proč? já mám takhle obě svoje děti.. nafotila jsem si je a dala je do agentury :nevim: :nevim: ale jako čekat zázraky, to fakt nejde.. je neskutečný nácvak. navíc odmítám obíhat castingy - na to nemam nervy, čas ani nic :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25334
26.4.16 13:24
@Lotuska píše:
Jsem zvědavá, jestli se tu objeví nějaký skutečný tip. Já nevím, ale řekla bych, že tam bude dost nával. Přijde mi, že to většinou bývají děti herců nebo členů štábu…

Často. Hlavně mimina. Je to rychlejší než přes casting.

Ale když potřebujete „mluvící dítě“, je to mnohem těžší. Ono každý má pocit, že jeho dítě je „rozený herec“, ale to je každé dítě - doma v bezpečí. Takový těch společenských, přirozeně povídavých „komiků“ zase tolik není. A štáb nemá čas čekat, než se dítě otrká, rozmrzne atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.6.17 14:29

Holky, měla bych dotaz. Mám půlroční dceru. Od okolí i cizích lidí slýcháváme, že je opravdu moc nádherné miminko. (Uznávám, že tohle asi slýcháváme většinou všechny) Ale už jsem slyšela i názory, zda ji nechceme dát třeba do reklamy, že je hodně fotogenická a mě to začalo vrtat hlavou. Jak to vlastně probíhá všechno? Vyfotíte dítě, dáte do agentury, která zasílá za vás fotky na castingy a vy pak v případě zájmu musíte nějak dorazit? Nebo jak to vlastně je?

• Nahlásit
  • Citovat
1658
27.6.17 15:23

Myslím, že každá matka si myslí, že zrovna její dítě je nejhezčí na světě. Jinak mladší syn mé sestry hrál v jednom filmu, byli mu 3 týdny. Filmaři na ni dostali tip od paní, co má mateřské centrum, kam chodila se starším synem. Oni sháněli novorozence a ona urovna porodila. Takže ji potom rovnou volali a vše si domlouvali. Miminko ani nikdo nechtěl vidět dopředu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.6.17 17:11
@Anonymní píše:
Holky, měla bych dotaz. Mám půlroční dceru. Od okolí i cizích lidí slýcháváme, že je opravdu moc nádherné miminko. (Uznávám, že tohle asi slýcháváme většinou všechny) Ale už jsem slyšela i názory, zda ji nechceme dát třeba do reklamy, že je hodně fotogenická a mě to začalo vrtat hlavou. Jak to vlastně probíhá všechno? Vyfotíte dítě, dáte do agentury, která zasílá za vás fotky na castingy a vy pak v případě zájmu musíte nějak dorazit? Nebo jak to vlastně je?

Mě třeba nepřipadá, že by v reklamách hrály kdoví jak krásné miminka, děti, spíš jde o to a by byly spontání a spolupracovaly. Jak přesně to funguje nevím, ale holčička mojí známé fotila kdysi na nějaký reklamní plakát a prý to bylo hrozné, dlouhé, unavné a víc už o tom nechtěly ani slyšet :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama