folie na sklo

1829
25.6.06 18:08

folie na sklo

Ahoj všem :-)

Prosím, poraďte mi prodejnu v Praze nebo internetový obchod, kde se dají koupit ochranné folie na sklo, aby dítě nemohlo proletět skleněnými dveřmi.

Děkuji moc!

Hanka a Matýsek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2185
25.6.06 19:56

No, sama s tim nemam zkusenost, ale staci zadat do vyhledavace a hned je kopa moznosti…
Nevim odkud jsi, v Praze napr.:
http://www.pucalka.cz/

Pa

Hromix

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1829
25.6.06 21:07

Vím, že na Internetu najdu hromadu firem, které se tímto zabývají. Mám ale takovou představu, že se ta folie dá někde koupit a já ji nalepím sama, nebudu přece ještě platit za nalepení, ne? :wink: No a to se mi právě ještě najít nepodařilo.

Dík :-)

Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
322
26.6.06 07:01

Ahoj,
taky by mě to zajímalo. Co jsem zatím zjistila, tak to vypadá, že nalepení je nutné zaplatit, samy si folii asi nalepit nemůžeme, není to tak jednoduché, lepí se to nějakým spec. zařízením.
Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2343
26.6.06 10:16

Ahoj,
fólii jsme koupili u www.next.cz , za nalepení jsme taky platit nechtěli. Ale fakt to není tak jednoduché, sice mi po telefonu trochu poradili, ale že by to vypadalo bezchybně, to teda ne. Ale máme to jen na té spodní části balkonových dveří, přes ně je záclona a když teď musí být kvůli prckovi vyhrnutá nahoru, sklo je stejně pořád od něčeho umatlané :roll:
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
15.8.06 21:07

Ahoj holky,

já jsem předminulý týden napsala asi do 5-ti firem, že bych ráda využila jejich služby. Dokonce bych byla ochotna zaplatit i to lepení, neb mi jde o knihovny v obýváku, ale žádný náš podnikatel nemá zájem lepit tak malé plochy. :evil: Snad kdybych tak potřebovala olepit Sazka arénu, přetrhli by se s nabídkama!

Nenašel někdo nějakého ochotného podnikatele?

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jujuna
24.5.13 12:15

Ahoj, samozrejme se da koupit treba zdrcadlova.. bezpecnostni asi taky, ale to nalepeni je docela slozity.. sklo je potreba poradne ocistit, pouziva se na to specialni lepidlo a taky zalezi, jestli ma sklo dostatecnou tloustku..
Do folii jsme docela investovali, ne ze by byly drahe, ale mame je v dome i na aute a stalo to za to.. clovek ma hned lepsi pocit.. Kdyz si jen tak koupis folii tak nemusi byt kvalitni a az se sklo vysype nb dite prolitne dverma, nemas jistotu, ze tu bude fungovat jak ma.. takhle mas pripadne moznost reklamovat a uplatint narok skody - snad se tedy neco takoveho ani nestane.. ale snad chapes co tim chci rict..

• Nahlásit
  • Citovat
157
25.8.13 16:30

Fólie na sklo - co je v nabídce

Fólií je několik druhů, „4“ což je obvykle 1 mm tloušťka (okolo 370 + DPH za m2), „7“ což je 1,8 nebo 1,9 mm tloušťka (okolo 470 + DPH za m2), a skutečně certifikované bezpečnostní fólie, kterou jsou i na okna, proti vloupání.
Prodává to tu několik firem:
Next (SC4, SC7), www.next.cz
Middex a Sezam (SCL SR PS 4 a SCL SR PS 7), www.middex.cz, www.sezam.cz
Glass Garant (SH4 a SH7, neprodávají bez montáže)
Adlo (www. adlo. cz) a Maddico (Secur Grip 4, Secur Grip 7), www.windowfilm.cz, www.madico.cz
Na Youtube josu návody jak na to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3364
26.3.15 19:19

Obnovuji téma bezpečnostních fólií na sklo. Manželovi se podařilo rozbít skleněnou výplň dveří, naštěstí se nikomu nic nestalo. Chceme na nové sklo pořídit bezpečnostní fólii a když se osvědčí, dáme ji na všechny skleněné plochy. Máte s tím někdo zkušenosti? Přivítám moc tipy na samotné fólie i na techniku lepení. Nepotřebujeme žádnou certifikovanou proti vniknutí zlodějů, jen chceme snížit riziko pořezání při rozbití výplně. Díky předem za info.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama