Fotky penisu a penisu s očima

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Simima
Kecalka 145 příspěvků 24.08.18 16:53
Fotky penisu a penisu s očima

:lol: takže za prvé, tak před 5ti lety mi kámoška poslala odkaz na nějakou stránku a tam byli černobílé fotky penisu který měl různě dokreslené obličeje, při různých činnostech (anglický web) neznáte to někdo? :mrgreen: né, nejsem úchyl, ale bylo to šíleně vtipný :D a za další, posíláte si s partnerem nějaké takové Fotky? :think: já teda maximálně chlapovy pošlu fotku, kde je mi třeba vidět zadek :mrgreen: a i z toho je na větvi :mrgreen: no ale nedávno mu kolega v práci říkal, že si se ženou běžně (třeba když je jeden v práci) posílají lechtivé fotky, dokonce mu jeho žena posílá videa jak si dělá dobře 8o děláte to někdo taky? Ptám se pouze že zvědavosti 8)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 17:00

Ano. Posílám manželovi fotky, a dokonce stejná videa. Manžel je z toho úplně hin. Dělám to kvůli němu a je velmi příjemné pomyšlení, že se mu to líbí. On mi neposílá, chvála bohu, na penisu neshledávám nic přitažlivého ani hezkého. Což on samozřejmě neví a neříkám mu to, ale penis jako není v mých očích nic, co bych jako musela dostávat ve fotkách. Manžel naštěstí nemá potřebu dělit se se mnou o fotky svého mužství.

kve-tinka
Závislačka 4369 příspěvků 7 inzerátů 24.08.18 17:30

Muzi posilam jen to,co bych rozdychala,kdyby uniklo na verejnost.

Chauvinist
Neúnavná pisatelka 16412 příspěvků 24.08.18 17:32

Je vždy mimořádně vtipné, když žena posílá muži fotky svého penisu :nevim:

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1867 příspěvků 24.08.18 17:36
@Chauvinist píše:
Je vždy mimořádně vtipné, když žena posílá muži fotky svého penisu :nevim:
:mrgreen: „Manželka říká, že malý penis nevadí. Já si stejně myslím, že by neměla mít žádný.“

Příspěvek upraven 24.08.18 v 17:38

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1867 příspěvků 24.08.18 17:38
@Anonymní píše:
Ano. Posílám manželovi fotky, a dokonce stejná videa. Manžel je z toho úplně hin. Dělám to kvůli němu a je velmi příjemné pomyšlení, že se mu to líbí. On mi neposílá, chvála bohu, na penisu neshledávám nic přitažlivého ani hezkého. Což on samozřejmě neví a neříkám mu to, ale penis jako není v mých očích nic, co bych jako musela dostávat ve fotkách. Manžel naštěstí nemá potřebu dělit se se mnou o fotky svého mužství.

To je o tom, že muži jsou vzrušiví jinými způsoby než ženy. Chlapi chtějí koukat, ženy koukat nepotřebují. Proto, když na ženu bafne úchyl v baloňáku a zakýve bimbasem, tak se lekne a uteče, na chlapa bafnout nahatá ženská, tak ji hned ohne :lol:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19607 příspěvků 24.08.18 17:38

@Chauvinist @Chauvinist mi připomíná starý vtip o tom, že malý penis ve vztahu nevadí, ale stejně by ho mít nemusela vůbec :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

JInak já teda chlapovi lechtivý fotky nikdy neposílala a neposílám. Nějak na tom nic tak super neshledávám, že by někde visely moje hambatý fotky (když telefon ztratí nebo někomu třeba ukazuje nějaký fotky z dovolený a pod.) :think:
A ani on mě o to (ani za mlada) nepožádal 8)

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19607 příspěvků 24.08.18 17:39

@Kfětoslava jééé, platíš mi pivo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

alisekR
Kelišová 5076 příspěvků 24.08.18 17:40

Ne neposílám. Chráníme tím naše soukromí. Ani žádné podobné fotky a videa v mobilu nemáme. Kdysi jsem dělala ve firmě zabývající se prodejem mobilů a PC. A servisaci se vždy velmi bavili nad lidskou blbostí. A kdejakou paničku z našeho města znali z videí hodně datailně. :mrgreen:

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1867 příspěvků 24.08.18 17:41
@Mar__tanka1983 píše:
@Kfětoslava jééé, platíš mi pivo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:palec:

Uživatel je onlinerokris
Kelišová 6061 příspěvků 24.08.18 17:41
@Anonymní píše:
:D :kytka:

Chauvinist
Neúnavná pisatelka 16412 příspěvků 24.08.18 17:46
@Mar__tanka1983 píše:
@Chauvinist @Chauvinist mi připomíná starý vtip o tom, že malý penis ve vztahu nevadí, ale stejně by ho mít nemusela vůbec :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:JInak já teda chlapovi lechtivý fotky nikdy neposílala a neposílám. Nějak na tom nic tak super neshledávám, že by někde visely moje hambatý fotky (když telefon ztratí nebo někomu třeba ukazuje nějaký fotky z dovolený a pod.) :think:
A ani on mě o to (ani za mlada) nepožádal 8)

@Kfětoslava

Jojo, přesně to jsem měl na mysli. Ta nešťastnice to napsala tak nešikovně, že jsem si nemohl pomoct :nevim:

berunkaaa93
Povídálka 15 příspěvků 24.08.18 17:47

@Chauvinist jezis marja a neni ona thajka ze ma penis???? :nevim: :nevim: :nevim:

berunkaaa93
Povídálka 15 příspěvků 24.08.18 17:47

@Chauvinist jezis marja a neni ona thajka ze ma penis???? :nevim: :nevim: :nevim:

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1867 příspěvků 24.08.18 17:48

@Chauvinist No nezamlouvej a napiš, jestli posíláš manželce fotky :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Krampol bude vyznamenán od prezidenta Miloše Zemana!

A je to potvrzené! Z rukou prezidenta republiky převezme v neděli večer na... číst dále >

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >