Hledám plyšového pejska :)

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pantherka8
Povídálka 12 příspěvků 09.08.18 20:20
Hledam plysoveho pejska :)

Prosím nutne shanim tohoto pejska, syn je na nem závislí a tomu našemu uz upadava hlava ;( je z Kiku, ale nějaký cas stary asi 4-5 let, podedil ho. Děkuji za pomoc

Reakce:

Zkai
Ukecaná baba ;) 1581 příspěvků 45 inzerátů 09.08.18 20:39

Omlouvám se, že neporadím. Jen má zkušenost je, že nový kus už nebude to pravé ořechové a možná budeš muset vykonat chirurgický zákrok na stávajícím mazlíčkovi.

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 09.08.18 20:41

jestli mu jen padá hlava, tak by se dala přišít, ne?

Detsa
Extra třída :D 10938 příspěvků 09.08.18 20:49
@Pantherka8 píše:
Prosím nutne shanim tohoto pejska, syn je na nem závislí a tomu našemu uz upadava hlava ;( je z Kiku, ale nějaký cas stary asi 4-5 let, podedil ho. Děkuji za pomoc

Hi, ten je hezký. Toho jsem měl jako prcek, jsem s ním spal :oops:. Akorát byl bíločerný

Uživatel je onlineTopSecret
Ukecaná baba ;) 1335 příspěvků 09.08.18 21:07
@Pantherka8 píše:
Prosím nutne shanim tohoto pejska, syn je na nem závislí a tomu našemu uz upadava hlava ;( je z Kiku, ale nějaký cas stary asi 4-5 let, podedil ho. Děkuji za pomoc

Dej to svadlene. At ho i vycpe a dal bude slouzit :nevim:

morinka7
Kelišová 6826 příspěvků 09.08.18 21:13

Na netu je i nemocnice pro plyšáky :palec: Pokuď to nebude snadná „operace“ a vy neumíte šít ;)

Pantherka8
Povídálka 12 příspěvků 09.08.18 21:37

Děkuji na tu nemocnici kouknu :) on uz je totálně jetej a vetchej. Uz několikrát ho ztratil, toho se dosr děsím, byl to hrozny poplach :nevim:

Zkai
Ukecaná baba ;) 1581 příspěvků 45 inzerátů 09.08.18 21:45

Tohle je Milouš. Původně vypadal úplně jinak. Jednou se ztratil a byl nahrazen identickým kusem. Jenže ten nevoněl sprágně, nebyl ocumlanej, oválenej ani vypelichanej. Konec světa. Naštěstí se Milouš po dvou týdnech na chatě našel někde v poli. Náhradní Milouš dostal dámský obleček a je z něj sestra Lenka, ale tolik obliby se rozhodně netěší.

Pantherka8
Povídálka 12 příspěvků 09.08.18 21:48

@Zkai to je sila :) taky jsem se pokusila uplatit jiným, ale bez úspěchu ;( nesmí se proste vetchej opelichanec ztratit

Zkai
Ukecaná baba ;) 1581 příspěvků 45 inzerátů 09.08.18 22:14

@Pantherka8 hele co tenhle? https://www.sbazar.cz/…plysak-pes-2

Zkai
Ukecaná baba ;) 1581 příspěvků 45 inzerátů 09.08.18 22:18

Mám ho :) https://www.letgo.cz/…iid-10241773

Pantherka8
Povídálka 12 příspěvků 09.08.18 22:53

Pres ten odkaz to nejde :(

Pantherka8
Povídálka 12 příspěvků 09.08.18 23:09

Nalezen :) díky moc za pomoc a rady ;)

Limi123
Závislačka 3516 příspěvků 09.08.18 23:56

Sestrenici odjela jeji oblibena ovecka do „nemocnice“ a vratila se krasna, nova, nevypelichana. Sestrenice tomu nejakou dobu verila, pak si nejak uvedomila, ze to neni ta stejna ovecka, ale ta stara byla uz vyhozena.

Byl to pro ni obrovsky sok a pro me take, dodnes si pamatuji, jak jsem nechapala, jak ji to rodice mohli udelat. Bylo mi tenkat tak sest nebo sedm a vnimala jsem to jako obrovskou zradu. Radsi tu hlavicku prisijte. Mne mamka moji total vypelichanou opicku, 10× zasivanou, schovava doma dodnes.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš má strach o syna: V noci mu bouchají na dveře, jeho matka je vyděšená!

Atmosféra kolem kauzy Čapí hnízdo začíná pořádně houstnout. Politici vyzývají... číst dále >

Bipolární porucha, kterou trpí Babišova dcera: Kdo ze slavných ji měl také?

Bezdůvodně pokleslá nálada, která může trvat i dva týdny, ztráta energie,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >