Fotokniha

853
4.5.09 07:40

Fotokniha

Ahojte…nedávno sem viděla fotoknížku od firmy Happpy Foto a mooc se mi to líbilo.Tak sem si doma sáhla software a řekla si, že si ji nachystám než bude nějaká akce kdy ji pak zlevní a ono ouha přijde mi to mooc složité, ale do toho bych časem přišla.Spíše mne zajímá zda nemáte zkušenost s nějakým jiným softwarem třebas od Rossmana/ten sem ted stáhla a mají to přehlednější než HF/, Droxi atd plus kde to vychází nejlépe cenově, jelikož za takovou knížku člověk dá v přepočtu plus minus 800Kč, což také není málo, ale je to na celý život.Nechcou se mi furt stahovat soubory na vytvoření fotoknih.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

852
4.5.09 11:05

Ahoj my máme od DM drogerie, tu malou a bohužel musíš si s tím pohrát, ale program mi přišel v pohodě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3329
4.5.09 21:13

Ahoj, ja delala na www.fotolab.cz tu cewe fotoknihu, meli na podzim akci a tak to vyslo fakt levne. Je to urcite jednodussi nez od happy foto, rekla bych az blbuvzdorne, i kdyz o neco drazsi (takze jsem se na to u HF vykaslala). Akce mivaji taky, taky mam uz jednu pripravenou v zaloze a cekam ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
781
12.5.09 22:32

My taky dělali tu u fotolabu, a byla moc hezká, babička jí dostala k narozeninám a čte si jí před spaním :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
17.8.11 19:07

ahoj já si dělávám fotoknihy u Piklia a jsem si nimi moc spokojená, hlavně ten program nemusíš stahovat do počítače, co mi hrozně vyhovuje, protože se mi nezpomaluje a k tomu návrhu mám online přístup kdekoliv + ty fotky můžu pak použít i v další knize:) když tak koukni na jejich stránky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
13.11.13 13:26

Máte prosím někdo zkušenost s fotoknihy-online??? Mají teď akci velkou fotoknihu A4 s pevnýma deskama za 299,– Kč. Což mi přijde dost málo, protože podobný nabídky jsou kolem 400 Kč. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama