Reklama

Frajer ze seznamky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MarkSchneider
Nováček 5 příspěvků 12.09.18 09:42
Frajer ze seznamky

Přeju hezkej den a mám dotaz…neříká některé z vás něco text níže? Dostala jste vzkaz v tomto znění? Pokud máte zájem si vyměnit informace o jeho autorovi, prosím napište SZ.

Přeji Ti nádherné ránečko miláčku můj..
Vím že tě zanedbávám, ale to neznamená že na Tebe nemyslím..
Chodíš za mnou do mých snů..
Kéž bych směl já do těch Tvých lásko..
Těším se na den, kdy se poprvé políbíme..

Reklama

Reakce:

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 12.09.18 10:46

:mrgreen: :mrgreen: Pán je poeta.

MarkSchneider
Nováček 5 příspěvků 12.09.18 11:09

@Nmdl Ano. Máme s kamarádkou podobných textů plné telefony. A obě slíbený vážný vztah.

ontar
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 12.09.18 11:18

Čím větší ptákovina, tím více to ženská řeší… :think:

MarkSchneider
Nováček 5 příspěvků 12.09.18 11:22

@ontar Přijde mi to vtipný. Dlouho mě to bavit nebude, ale zatím se držím. Chtěla jsem se s NÍM vidět osobně, ale brání se statečně…

ontar
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 12.09.18 11:28
@MarkSchneider píše:
@ontar Přijde mi to vtipný. Dlouho mě to bavit nebude, ale zatím se držím. Chtěla jsem se s NÍM vidět osobně, ale brání se statečně…

No, tak to je jasné…poetický děda se nudí v důchodu…ale je to vlastně dobrý nápad lepší, než tady krafat na EM…

MarkSchneider
Nováček 5 příspěvků 12.09.18 11:43

@ontar JJ, dostala jsem od něj m. j. i něco jako „Ódu na orální styk“. Moje hlava se má lačně sklánět do jeho klína. Je to ve verších. A já mám strach, abychom se s kamarádkou těma hlavama nesrazily. Potřebujeme si domluvit každá svůj termín, k popř. se ještě domluvit s dalšími oslovenými hlavami 8). Protože kromě básní posílá i fotky. krásného, přiměřeně mladého, „perspektivního“ chlapa.

ontar
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 12.09.18 12:11

Z které seznamky to je? Že bych mu zahrál chtivou děvu, aby si užil své medicíny?

MarkSchneider
Nováček 5 příspěvků 12.09.18 12:27

@ontar Já ho potkala na Rande.cz. Posílám SZ..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama