Frajer ze seznamky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MarkSchneider
Nováček 5 příspěvků 12.09.18 09:42
Frajer ze seznamky

Přeju hezkej den a mám dotaz…neříká některé z vás něco text níže? Dostala jste vzkaz v tomto znění? Pokud máte zájem si vyměnit informace o jeho autorovi, prosím napište SZ.

Přeji Ti nádherné ránečko miláčku můj..
Vím že tě zanedbávám, ale to neznamená že na Tebe nemyslím..
Chodíš za mnou do mých snů..
Kéž bych směl já do těch Tvých lásko..
Těším se na den, kdy se poprvé políbíme..

Reakce:

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1906 příspěvků 12.09.18 10:46

:mrgreen: :mrgreen: Pán je poeta.

MarkSchneider
Nováček 5 příspěvků 12.09.18 11:09

@Nmdl Ano. Máme s kamarádkou podobných textů plné telefony. A obě slíbený vážný vztah.

ontar
Ukecaná baba ;) 1312 příspěvků 12.09.18 11:18

Čím větší ptákovina, tím více to ženská řeší… :think:

MarkSchneider
Nováček 5 příspěvků 12.09.18 11:22

@ontar Přijde mi to vtipný. Dlouho mě to bavit nebude, ale zatím se držím. Chtěla jsem se s NÍM vidět osobně, ale brání se statečně…

ontar
Ukecaná baba ;) 1312 příspěvků 12.09.18 11:28
@MarkSchneider píše:
@ontar Přijde mi to vtipný. Dlouho mě to bavit nebude, ale zatím se držím. Chtěla jsem se s NÍM vidět osobně, ale brání se statečně…

No, tak to je jasné…poetický děda se nudí v důchodu…ale je to vlastně dobrý nápad lepší, než tady krafat na EM…

MarkSchneider
Nováček 5 příspěvků 12.09.18 11:43

@ontar JJ, dostala jsem od něj m. j. i něco jako „Ódu na orální styk“. Moje hlava se má lačně sklánět do jeho klína. Je to ve verších. A já mám strach, abychom se s kamarádkou těma hlavama nesrazily. Potřebujeme si domluvit každá svůj termín, k popř. se ještě domluvit s dalšími oslovenými hlavami 8). Protože kromě básní posílá i fotky. krásného, přiměřeně mladého, „perspektivního“ chlapa.

ontar
Ukecaná baba ;) 1312 příspěvků 12.09.18 12:11

Z které seznamky to je? Že bych mu zahrál chtivou děvu, aby si užil své medicíny?

MarkSchneider
Nováček 5 příspěvků 12.09.18 12:27

@ontar Já ho potkala na Rande.cz. Posílám SZ..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Matěj von Osečany a život na zámku: Kozy jim přerůstají přes hlavu!

Zámecký pán Matěj Stropnický si na svou usedlost nedávno pořídil také... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >