Free line...?

2114
2.9.05 22:25

Free line...?

Ahoj vsem,

nedavno tu probihala debata ohledne kocarku Driver 4×l Sport od vyrobce Free line. Nevite nekdo jestli firma Free line ma nejake sve stranky na netu :?: (schanim kloub k vyse jmenovanemu kocarku kterym se polohuje madlo na rukojeti). :cry: Kdyztak mi napiste odkaz, ale i jakykoli jiny kontakt. Diky. Sany. :( :arrow:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

152
3.9.05 11:57

Ahoj Sany,

kontakt na free line sice nemám, ale možná by Ti byli schopni nějak pomoct prodejci té značky - dívám se, že jsi z Moravy, my jsme kupovali Driver ve Futuru v Ostravě /prodejna Chicco/, tel. je 59 66 12 878 - možná by Ti nějaký kontakt na zástupce free linu v ČR dali…

b

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
3.9.05 21:45

Výrobce je Complast Polsko www.implast.com.pl
Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
3.9.05 21:46

Opravuju název firmy
správně je Implast

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11156
17.5.06 11:11

Holky a co třeba kočárek FrreLine Pati Sport? http://www.promi.cz/index.php?… Nemáte s ním některá zkušenosti? Nemůžu nikde ani zjistit, kdo jej vyrábí nebo dováží do ČR. Navíc nevím ani,kolik váží. Jednou na www.promi.cz uvádějí 17 kg, jednou 19 kg, což se mi zdá dost 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
17.9.06 18:02

Také se přimlouvám, nemáte někdo zkušenosti s kočárem FreeLine Pati Sport

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
17.9.06 18:43

Free Line Pati Sport mají kamarádi, ale jezdí s ním teprve 2 měsíce. Zatím se tváří spokojeně, ale u nich byla koupě kočárku hodně otázkou nedostatku peněz. Mně se tento kočárek líbil jen do té doby, než jsem zjistila, že ho vyrábí Poláci. Oproti polským výrobkům mám své výhrady (mnohé zkušenosti), takže já uvažuju o Inglesině nebo Haucku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
20.9.06 14:36

Tak jsem psala dovozci a ten mi odepsal toto… ______________________________________________

Dobrý den,

kočárky Pati Sport jsou z Polska váží 14 kg.

S pozdravem

Sklenářová

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
521
22.9.06 09:30

Ahoj .

Já s Free Line Pati Sport jezdím už přes pět měsíců a jsem spokojená.Hlavně co se týče prostoru ,náš malej je obřík ,takže jsem ráda že mi tam v zimě vleze i s fusakem v pohodě.
Váha - měli v papírech uvedeno 16 ,ale když to máš přímo od výrobce tak to asi tak bude.

Docela často s ním jezdíme do terénu a taky v pohodě lesní nebo kamenitá cesta ,žádný problém.Je fakt ,že kdybych žila ve městě asi bych volila lehčí kočár ,ale jsem z hor v zimě tu máme haldy sněhu ,takže ty široký kola budou ideální.
Navíc si myslím ,že je určitě lepší než Tako i když je polský.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama