Free Line Explorer

1456
6.3.07 16:51

Free Line Explorer

Milé maminky,

scháním informace o tomto kočárku. Zajímají me vaše zkušenosti. Jde mi také o jeho nosnost a stabilitu, potřebuji, aby kočárek uvezl ještě starší dítě na babyskatu. Také, jaký mají v Praze servis apod. Mám už jednu velmi špatnou zkušenost s Jané Carrera:-(
děkuji všem

Luja, Kuba 2roky a Kryštof 8,5 měsíců

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

124
6.3.07 18:56

Ahojky,
neznám přesně tento kočárek, ale o značce Free Line jsem původně taky uvažovala. Ale nakonec jsme ho nekoupili, protože snad každý, který jsem na ulici potkala, by otřesně vyšisovaný :(

Magda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3156
6.3.07 20:03

Kamarádka má free line Pati, a po necelém roce užívání má vylámané obě brzdy, kočárek prakticky nebrzdí, vždy ho musí zapřít o chodník. Stále jí padá bouda a nejde narovnat. Výhoda je velká ložná plocha a dlouhé opěrátko, je zde taky malý košík.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1455
6.3.07 20:55

Já jsem měla od free linu nejdřív drivera, byl skvělý a vymakaný, odpružený, fakt do terénu. Pak ještě hodně levnou bugginu a taky pohoda. Barvy držely, žádný problém. Teď mám od free line nočník:-)))
Et

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.3.07 12:51

tak já si akorát objednala :)
free line explorer…včera jsem ho u kamarádky okukovala,protože sháním už dlouho nějaké golfky,co by mi vyhovovali.
tyhle jsou naprosto úžasné,lehké,velký koš,velká kola…ona je z něj nadšená.lehké ovládání,stabilní,prostě skvělej.

Jiná známá má zase Free line Rolly a taky je spokojená,jezdí s ním už 2 roky a kočár je jak nový.

• Nahlásit
  • Citovat
1456
11.3.07 13:20

Diky moc vsem.
LUJA

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.3.07 13:38

Ahojky uvažuji také o tomto kočárku (nevím jestli jsou to golfky nebo spíš sporťák, ale to je jedno)
Zajímala by mě váha - až budu s dcerkou kočárek dávat a vyndavat z busu či troleje. A najde se někdo, kdo má přímo tento kočárek doma, aby napsal zkušenosti???
Díky moc Pindruš

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
17.3.07 13:39

ještě upřesním, že uvažuji přímo o FREE LINE EXPLORER - dneska jsme ho zkoumali v obchodě a přijde nám skvělý…
Pindruš

• Nahlásit
  • Citovat
223
18.3.07 18:45

holky opravdu tu není nikdo s tímto kočárkem?
Pindruš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.3.07 10:41

Ahojky maminy, po zhruba dvouměsíčním maratonu na internetu a po obchůdcích jsem se rozhodla právě pro kočárek freeline explorer. Bohužel jsem neměla možnost ho vidět na živo, tak jsem si ho prostě objedna přes internet. Jsem na něj moc zvědavá, tak až mi dorazí určitě vám napíšu co nejpodrobnější popis. Jsem hlavně zvědavá kolik bude vážit, protože po hmotnosti jsem se pídila nejvíc a můžu říct, že fakt nevim kolik bude vážit, chodily mi varianty mezi 7,7 - 11,8 kg! :( No uvidíme, já doufám, že se vejde tak do 10kg což bylo jedno z mých kritérií. Přála jsem si aby byl lehčí, ale to jsou jen třasořitky typu Cam portofino, chicco ponee apod. určené pro menší děti. No uvidíme, určitě se ozvu, zatim čauky

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
23.3.07 10:42

Ahojky maminy, po zhruba dvouměsíčním maratonu na internetu a po obchůdcích jsem se rozhodla právě pro kočárek freeline explorer. Bohužel jsem neměla možnost ho vidět na živo, tak jsem si ho prostě objedna přes internet. Jsem na něj moc zvědavá, tak až mi dorazí určitě vám napíšu co nejpodrobnější popis. Jsem hlavně zvědavá kolik bude vážit, protože po hmotnosti jsem se pídila nejvíc a můžu říct, že fakt nevim kolik bude vážit, chodily mi varianty mezi 7,7 - 11,8 kg! :( No uvidíme, já doufám, že se vejde tak do 10kg což bylo jedno z mých kritérií. Přála jsem si aby byl lehčí, ale to jsou jen třasořitky typu Cam portofino, chicco ponee apod. určené pro menší děti. No uvidíme, určitě se ozvu, zatim čauky

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
26.3.07 17:15

Ahojky holky, nejdřív se omlouvám za tu dvojnásobnou dávku minulý zprávy a za anonym. Jmenuju se Lila a nějak se mi nedaří přihlásit, nejspíš dávám blbý heslo :oops: no nic, tak k věci. Kočík dneska dorazil a jsem z něj zatim nadšená :D Už jen to že se mi ho podařilo podle návodu v pohodě poskládat považuju za úspěch, protože jsem fakt antitalent :oops: Ani nevim co vám mám psát, mám z něj fakt radost, trvalo mi asi 2 měsíce, než jsem si ho vybrala, měla jsem následující kritéria:
1. přehazovací rukojeť - tak tu explorer nemá a z tohoto požadavku jsem slevila, protože naše holčička je dost zvědavá a už před tím jí nebavilo koukat se na maminku. Kdybych na ní trvala, mým favoritem bylo Peg pérego Uno
2. spojená rukojeť - abych mohla v pohodě s kočárkem manipulovat jednou rukou, expl. ji má a mám vyzkoušeno, že s 10-ti kilovým mimčem a košíkem plným nákupu lze kočár uřídit
3. velikost lůžka - délka cca 80 cm je naprosto v pohodě, navíc je vyndavatelné polstrování takže kočík je fakt velikej a zimě se v pohodě vejdem i s fusakem
3. výška rukojeti - rukojet není polohovatelná a má výšku cca 102 cm. Já měřím 176 cm a je to pro mne naprosto ideální
4. polohování zádíček - má 3 polohy téměř do úplného lehu, fakt je to skoro rovina!
5. polohování nožiček - na nožičky jsou tam 2 podpory, obě jsou polohovací, ale né do výšky, ale nakláněcí, takže je to dobré jak pro malé i velké dítko
6. hmotnost - původně jsem si představovala opravdu lehoučké golfky, ale ty jsou jen pro drobečky nebo pro panenky, takže z tohoto nároku jsem taky mírně slevila. Skutečná celková hmotnost se vším všudy je malinko přes 10 kg a je to úplná pohodička, před tím jsem měla polskou trojkombinaci, takže tohle mi příjde fakt lehoučkej kočárek

Jinak skládat jde opravdu lehce a majičkej bonus, který oceňuji jsou odrazky na přední i zadní straně kočárku. Boxík u rukojeti je už pěkně zabydlenej :D
Zatím mám snad jen jeden zápor a to je nákupní košík, co se týče velikosti je úplně v pohodě, jen přes něj vede tyš, takže není úpně volně přístupnej, tak do něj nemůžu nákup bezhlavě házet, ale hezky vkládat a rovnat :D a když mimčo spinká taj se do něj nedostanu prakticky vůbec.
Tak to je asi vše, když budu mít nějaké nové poznatky, tak napíšu, nebo dpovim na vaše otázky, mějte se hezky, papa Lila

• Nahlásit
  • Citovat
7666
26.3.07 22:16

Ahoj, díky za zprávu, uvažujeme o něm. Můžu se zeptat, jakou máš barvu? Já našla jen tři barevný kombinace a zrovna žádná se mi nelíbí…

Zajímalo by mě, jestli se dá dobře vzít i s dítětem, třeba do mhd? A klečka? Vydrží horší terén?? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
28.3.07 12:43

Ahojky, já mám barvu šedou, chtěla jsem neutrální kočár. Ted máme holčičku, tak co kdyby to byl příště kluk :D Mě se ta barva líbí, tak nevim ale jiný určitě zatim nejsou. Co se týče MHD zatím nemám zkušenost, protože jsem z malého města a MHD tu nemáme, ale pokud vím tak už jezdí takový ty nižší autobusy do kterých se dá najet v pohodě. Jinak kočár žádný postranní madla nemá a tahat se s nim s desetikilovým mimčem se mi zatim zkoušet nechtělo :oops: až to vyzkouším, dám vědět. Jo a co se týče koleček, tak my tu máme rozkopaný kde a terén zvládáme v pohodě, ale v lese, jsme taky nebyli. Jo a do toho košíku se dá vlézt z boku, takže pohoda i když mimčo spinká. Tak se mějte, kdyby něco tak zas písnu, papa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7666
29.3.07 21:16

Jak je to se skládáním? Je jednoduché? A jak vypadá složený kočárek, kolik místa zabírá? (nebyla by fotka:-))) ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama