Reklama

Jak se žije ve Frýdlantu? Byty, okolí a porodnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mašličkaa
Kecalka 256 příspěvků 01.05.18 13:53
Frýdlant? - Byty,okolí,porodnice

Ahooj :) :mavam:. Chtěly bychom se stěhovat do Frýdlantu u Liberce. Koukám na byty přes net a němůžu nic najít, to se opravdu nic v tomhle městě nepronajímá? Máme veliký zájem o toto město. Pak by mě zajímalo jaké je okolí líbí se Vám tam? A porodnice jste spokojeni? No už přemýšlím že zavolám realitce aby nám hlídala pronájmy ve Frýdlantu když by se něco uvolnilo.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 14:15

Ahoj, ja jsem z Frydlantu :mavam:..pokud vim, tak se tu spis prodavaji domy nez pronajimaji byty, muzu ti kdyztak mrknout zitra na vyvesku ;) jinak porodnice tu jsou dve liberec a jablonec, ja rodila 2× v liberci a super :srdce: jinak gynekologie tu je, jen pred porodem je potreba se zaregistrovat v liberci nebo jablonci ;)

lll14
Stálice 66 příspěvků 01.05.18 14:33

Ahoj, já jsem původně z Frýdlantu, teď už trošku někde jinde. Bydlení v pronájmu se myslím občas objeví, ale je to malé město, takže těch nabídek není tolik. Jinak se tam žije celkem ok, potraviny atd. nakoupíš, do Liberce půl hoďky až hoďku cesta. Okolí je ok, celkem hodně přírody, jinak je celkem snaha za poslední roky město zvelebit. A každý dva roky jsou slavnosti, který naprosto zbožňuji :) porodnice nevím, zatím jsem nerodila, ale jak psala slečna přede mnou, rodí se v Liberci, dle známých celkem ok, brzy mi tam rodí ségra, tak případně pošlu aktuální info. :)

Mašličkaa
Kecalka 256 příspěvků 01.05.18 15:09

Děkujuuuuuuu to by jsi byla hodná, jestli by ses mi podívala na vývěsku. Moc by jsme tam chtěli. Sháníme 3+1 nebo 4+1. nebo kk to je nám jedno. já fakt na netu vidím jen jeden byt a to 2+1 :-(

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >