Jak se žije ve Frýdlantu? Byty, okolí a porodnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mašličkaa
Kecalka 256 příspěvků 01.05.18 13:53
Frýdlant? - Byty,okolí,porodnice

Ahooj :) :mavam:. Chtěly bychom se stěhovat do Frýdlantu u Liberce. Koukám na byty přes net a němůžu nic najít, to se opravdu nic v tomhle městě nepronajímá? Máme veliký zájem o toto město. Pak by mě zajímalo jaké je okolí líbí se Vám tam? A porodnice jste spokojeni? No už přemýšlím že zavolám realitce aby nám hlídala pronájmy ve Frýdlantu když by se něco uvolnilo.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 14:15

Ahoj, ja jsem z Frydlantu :mavam:..pokud vim, tak se tu spis prodavaji domy nez pronajimaji byty, muzu ti kdyztak mrknout zitra na vyvesku ;) jinak porodnice tu jsou dve liberec a jablonec, ja rodila 2× v liberci a super :srdce: jinak gynekologie tu je, jen pred porodem je potreba se zaregistrovat v liberci nebo jablonci ;)

lll14
Nováček 6 příspěvků 01.05.18 14:33

Ahoj, já jsem původně z Frýdlantu, teď už trošku někde jinde. Bydlení v pronájmu se myslím občas objeví, ale je to malé město, takže těch nabídek není tolik. Jinak se tam žije celkem ok, potraviny atd. nakoupíš, do Liberce půl hoďky až hoďku cesta. Okolí je ok, celkem hodně přírody, jinak je celkem snaha za poslední roky město zvelebit. A každý dva roky jsou slavnosti, který naprosto zbožňuji :) porodnice nevím, zatím jsem nerodila, ale jak psala slečna přede mnou, rodí se v Liberci, dle známých celkem ok, brzy mi tam rodí ségra, tak případně pošlu aktuální info. :)

Mašličkaa
Kecalka 256 příspěvků 01.05.18 15:09

Děkujuuuuuuu to by jsi byla hodná, jestli by ses mi podívala na vývěsku. Moc by jsme tam chtěli. Sháníme 3+1 nebo 4+1. nebo kk to je nám jedno. já fakt na netu vidím jen jeden byt a to 2+1 :-(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama