Furt nemocné miminko

103
15.12.19 13:02

Furt nemocné miminko :(

Dobrý den mam doma 5mesicni holcicku víceméně od zacatku jsme na UM. A za posledni dobu byla uz nekolikrat nachlazena a teploty ted v tydnu jsme se z toho dostali a dnes zase nanovo :( chudinka je celá zahleněná, ale z nosu to odsat nejde mleko samozřejmě odmítá i čaj tak aspoň vodu se snazime do ni dostat. K doktorce pujdeme zítra, ale je tohle normální, ze je takhle malá a furt nemocná. Ma nekdo podobné zkusenosti? Jsem z toho uz zoufalá :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

921
15.12.19 13:12

A jakou značku UM používáte? Možná by se to zlepšilo změnou UM. Nebo možná horší imunita. :( Já mám obě děti na UM a nemocné jsou výjimečně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
15.12.19 13:14
@Yasmina21 píše:
A jakou značku UM používáte? Možná by se to zlepšilo změnou UM. Nebo možná horší imunita. :( Já mám obě děti na UM a nemocné jsou výjimečně.

Máme Kendamil to bylo jediné mléko které ji sedlo meli jsme hodně problemy najit vhodné mléko takze bych nerada měnila a jako jediné ho opravdu obasti i kaše kdyz neni zrovna nemocná

Příspěvek upraven 15.12.19 v 13:14

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.12.19 13:14

Mate doma vlhkomer? My museli poridit, porad jsem to hlidala :think: pak neco do vzduchu teba eukalyptus do aromalampy nebo se doporucuje cibule k posteli, ale to je fakt smrad. Jinak kazdy den vytrit nosik slanou vodou. To je nej prevence. S tim um nevim, ja znam spoustu maminek na um a spis bych rekla, ze nemocnějsi jsou ty, co jsou kojene. Ale to je moje zkusenost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
15.12.19 13:16
@Chumchalice píše:
Mate doma vlhkomer? My museli poridit, porad jsem to hlidala :think: pak neco do vzduchu teba eukalyptus do aromalampy nebo se doporucuje cibule k posteli, ale to je fakt smrad. Jinak kazdy den vitrit nosik slanou vodou. To je nej prevence. S tim um nevim, ja znam spoustu maminek na um a spis bych rekla, ze nemocnejdi jsou ty, co jsou kojene. Ale to je moje zkusenost

Ano máme meteostanici kde je i vlhkost v místnosti diky tomu jsme si i pořídily susicku protože jsme tady meli az moc vlhkost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
921
15.12.19 13:38

@RockFous Tak to je dobrá značka mléka. :) Ještě jsem kdysi slyšela od nějakého pediatra v televizi, že je dobré dětem dávat navíc probiotika, jelikož spousta těchto nemocí vzniká právě ze zažívání nebo tak něco. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
433
15.12.19 13:43
@RockFous píše:
Ano máme meteostanici kde je i vlhkost v místnosti diky tomu jsme si i pořídily susicku protože jsme tady meli az moc vlhkost

A nemůžete mít doma plísně, to je fakt největší prevít. Známá měli taky pořád nemocného syna, když mu byl rok, tak rekonstruovali komplet dům, a když vytrhali podlahy, byli úplně zděšení, jak to tam všechno hnilo a tlelo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5985
15.12.19 13:45

Zkusila bych probiotika jak píše @Yasmina21 to ničemu neublíží a třeba to pomůže. A nerostou ji třeba zuby? Syn má taky vždy rýmu - takovou vodnatou. Oblékáš ji dost nebo naopak není oblečená moc a nepotí se, že by tak prochladla. Nemáte třeba moc průvan či třeba plesnivé zdi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
689
15.12.19 14:48

Taky mě napadla plíseň.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
15.12.19 15:39
@Beata.xy píše:
A nemůžete mít doma plísně, to je fakt největší prevít. Známá měli taky pořád nemocného syna, když mu byl rok, tak rekonstruovali komplet dům, a když vytrhali podlahy, byli úplně zděšení, jak to tam všechno hnilo a tlelo.

No jako mozny je vše i kdyz mame novostavbu vyloučit to úplně nemůžu :( sem tam kdyz jsou hodne deště tak máme trosku plesnive okna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.12.19 16:20

@RockFous rýmu měl malý taky ze začátku. Já se zeptám jinak… Co návštěvy, cvičení, vycházky, obchody…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
15.12.19 16:51
@Bubla Bůčková píše:
@RockFous rýmu měl malý taky ze začátku. Já se zeptám jinak… Co návštěvy, cvičení, vycházky, obchody…

Tak do obchodu s malou vubec nechodime, na vychazky chodime. kazdy den to je prakticky jediné misto kde me pres den vydrží spat i tri hodiny a snazim se ju oblikat vzdy přiměřeně pocasi, jinak cvicime Vojtovku ale přiměřeně tak aby ji to vyhovovala a nebylo to na ni moc a návštěvy chodi hlavne prarodice a to jednou za čas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.12.19 16:57
@RockFous píše:
Tak do obchodu s malou vubec nechodime, na vychazky chodime. kazdy den to je prakticky jediné misto kde me pres den vydrží spat i tri hodiny a snazim se ju oblikat vzdy přiměřeně pocasi, jinak cvicime Vojtovku ale přiměřeně tak aby ji to vyhovovala a nebylo to na ni moc a návštěvy chodi hlavne prarodice a to jednou za čas

Já teda půjdu proti proudu a ven každý den na tři hodiny bych nechodila. Myslela jsem spíš kolektivní cvičení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
15.12.19 16:59
@Bubla Bůčková píše:
Já teda půjdu proti proudu a ven každý den na tři hodiny bych nechodila. Myslela jsem spíš kolektivní cvičení.

Nebo takhle pokud neni vyloženě hnusně tak nejdeme ani kdyz je nachlazena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.12.19 17:02

@RockFous blbý jsou ty teploty. Ale to ti hodí doktor na zuby. Stříkat mořskou sůl, před spaním odsát :nevim: no přeju pevné nervy a více zdravíčka :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama