FUSAK DO KOČÁRKU JANE SLALOM

325
19.8.10 13:18

FUSAK DO KOČÁRKU JANE SLALOM

Ahoj holky,

potřebuju poradit od vás, které vlastní kočárek Jane Slalom. Jaký je ideální fusak do korbičky. Na prvního prcka jsme měli velký kombinovaný kočárek a tak jsem měla fusak s beránkem - velký a teplý a nijak drahý. :palec: Do Jane jsem koukala se prodávají přímo Jane fusaky. Ale jsou hodně drahé i ty použité. :-( Jde mi o to, aby se taky do korbičky vešel.

Můžete mi poradit, jaké fusaky jste v Jane měli? A od kdy ho tak používat? Příští úterý nastupuju do porodnice na císařský řez, tudíž už plaším teď s fusakem do kočárku. Vím, že je ještě brzy, ale nechce se mi pak nic shánět na poslední chvíli. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.8.10 13:22

Kdybys chtela, tak my mame original fusak Jane, pouzivany jednu zimu. Je to tenhle: http://www.handypraha.cz/…-detail.html
ale barvy ma jine, je cerny a ten fleece je bezovo hnedy. Stal tehdy tusim 2100 Kc,a ja bych ti ho prodala za 1000.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VERONIKA
19.8.10 13:40

Určitě bych koupila origoš od Jané :palec:
Já jsem měla fusak od Emitexu a celkem jsem s ním zápasila - neměla jsem ho do hluboké, ale do sporťáku a když jsem chtěla dát nánožník tak jsem musela fusak různě skládt a přehýbat abych ho tam narvala :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
7217
19.8.10 13:41

Ahojky,
Mám také Jané, ale i když jsem si koupila kdysi ke kočárku i nový fusak (nevím teď z hlavy firmu), tak jsme ho ani u jedný z holek nepoužila. Obě dvě byly pouze na lehko oblečeny v teplé kombinéze a problém s tím nebyl (ta korbička prostě neprofoukne). Nakonec jsem ho nepoužila ani do sporťáku- koupila jsem si nánožník a ten byl s dekou taky dostačující.
Ale je pravda, že za velkých mrazů jsem nebyla nucena jezdit v ani jednom případě ven.

Sousedka má také Jané a ta si do toho koupila originál Jané červený a používala ho pak i do sporťáku (má také Slalom)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2621
19.8.10 14:17

Tak my jsme měli fusak od Emitexu do hluboký korby a následně i do sporťáku. Byla jsem s ním velmi spokojená a stál kolem 1.000,–, což bylo o dost míň než za origoš(službu určitě udělal stejnou).
Jo a používala jsem ho tenkrát už v září, ptž byla strašná kláda…malýho jsem míň oblíkla a šoupla do fusaku :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2621
19.8.10 14:20
Brontik píše:
Ahojky,
Mám také Jané, ale i když jsem si koupila kdysi ke kočárku i nový fusak (nevím teď z hlavy firmu), tak jsme ho ani u jedný z holek nepoužila. Obě dvě byly pouze na lehko oblečeny v teplé kombinéze a problém s tím nebyl (ta korbička prostě neprofoukne). Nakonec jsem ho nepoužila ani do sporťáku- koupila jsem si nánožník a ten byl s dekou taky dostačující.
Ale je pravda, že za velkých mrazů jsem nebyla nucena jezdit v ani jednom případě ven.Sousedka má také Jané a ta si do toho koupila originál Jané červený a používala ho pak i do sporťáku (má také Slalom)

Já jsem zase ten fusak využívala hodně i v kombinaci s nánožníkem. Přeci jen, to dítě se v kočárku moc nehýbe a my chodili i ve velké zimě na prochajdy i na spinkání ven.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VERONIKA
19.8.10 14:22

Je fakt, že i ten Emitexový má něco do sebe - teda když nepočítám to skládání do nánožníku :roll:

Já jsem ze začátku (asi od září) používala jen „záda“ fusaku, děckám se v hluboké korbě nelíbilo tak byly od 4 měs. ve sporťáku - přišlo mi to, že je to pro ně pohodlnější když už byly tak brzo z hluboké korby :think:

• Nahlásit
  • Citovat
2621
19.8.10 14:33
VERONIKA píše:
Je fakt, že i ten Emitexový má něco do sebe - teda když nepočítám to skládání do nánožníku :roll:Já jsem ze začátku (asi od září) používala jen „záda“ fusaku, děckám se v hluboké korbě nelíbilo tak byly od 4 měs. ve sporťáku - přišlo mi to, že je to pro ně pohodlnější když už byly tak brzo z hluboké korby :think:

Tobě se nevešel pod nánožník? Já jsem s tím teda žádnej problém neměla :nevim: . Mám Jané 2008.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VERONIKA
19.8.10 14:38

Já mám starší a jak byl nánožník dole hranatý tak jsem ho do nánožníku musela pomuchlat nebo složit do V :roll: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
2621
19.8.10 14:41
VERONIKA píše:
Já mám starší a jak byl nánožník dole hranatý tak jsem ho do nánožníku musela pomuchlat nebo složit do V :roll: :cert:

Ahá, tak to potom jo!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VERONIKA
19.8.10 14:43

Možná i ten fusak se teď šije jinak a líp to tam sedí :nevim:
Kočárek i fusak mám ještě po malém :think:

• Nahlásit
  • Citovat
VERONIKA
19.8.10 14:49

No jo, teď jsou dole užší :think:
Já jsem měla tento jen černo-červený http://img09.allegroimg.pl/…9/1187603990

• Nahlásit
  • Citovat
6868
19.8.10 15:22

Ahoj holky,

jste mě trochu vyděsili, že fusak od Emitexu nenarvu do kočárku Jané slalom pro. Máme koupený jak kočárek Jané slalom pro, tak fusak emitex už objednaný. Tímto se moc omlouvám zakladatelce, že takhle vstupuju do diskuze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2621
19.8.10 16:25
Kailovka píše:
Ahoj holky,jste mě trochu vyděsili, že fusak od Emitexu nenarvu do kočárku Jané slalom pro. Máme koupený jak kočárek Jané slalom pro, tak fusak emitex už objednaný. Tímto se moc omlouvám zakladatelce, že takhle vstupuju do diskuze.

Jak jsem psala, já jsem s tím problém neměla a Verča ho tam nakonec taky nějak nasoukala :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
325
19.8.10 17:20

Holky, mě jde hlavně o korbičku. Protože malé budou v prosinci 4 měsíce. Do sporťáku si myslím se musí emitex vejít, do korbičky bych pochybovala. Koukala jsem na ty Jane fusaky. Jsou krásné, hodně si je chválí, ale ta cena. Přes 1000 za použitý 8-o Já poprvé měla fusak za 600 a byl fakt super.

Kail: nemáš se za co omlouvat, od toho to tu je :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama