Fusak v kočárku Espiro Next

9
27.11.19 21:30

Fusak v kočárku espiro next

Ahoj :) je tu někdo, kdo používá fusak, který byl součástí kočárku espiro next avenue? Jak to řešíte v zimě ve sporťáku? Četla jsem, ze tento fusak má sloužit ve sportaku jako nánožník, dávate do kočarku tedy jeste jeden fusak, nebo deku? Děkuju za odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

697
27.11.19 21:38

Mám sice manhattan, ale myslím, že ten fusak bude všude stejný :) Teprve do sporťáku přejdu, ale na zimu kupuju nový kvalitní silný fusak (pořád ve fázi výběru).
Ten co k tomu prodali je spíš takový na jaro/podzim - kolem těch 12-15°C se dá, ale jak je větší zima tak opravdu nezahřeje. Říkala nám to už prodavačka v obchodě, že to co k tomu prodávají je super jenom když je ještě trochu teplo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
27.11.19 21:54

@LilyJane děkuju moc, taky mi prijde, ze je spis do teplejsiho pocasi, takze poridime nový :) nicmene prodavacka nam tvrdila, ze je i na zimu, tak jsem se jen chtela ujistit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
697
27.11.19 22:03

@rtggirl No, chtěla prodat :D Ale opravdu to na zimu není. Je to taková nepromokavá deka spíš. Přeju hodně štěstí při výběru nového fusaku.
Já vybírám už druhý týden a místo toho abych měla vybráno, se mi chce brečet :D Každé mamině vyhovuje něco jiného takže jedna si stěžuje, že její dítě v tomhle modelu mrzne. Druhá se dušuje, že se v tom její dítě zase potilo… Hrůza :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
536
28.11.19 08:18

Taky mam espiro a fusak prozatim pouzivam na pulrocni dceru v hluboke korbe. Na ted je to jeste dobry, takovy podzimni fusak. Az bude ale 0 a min, prechazim na jiny fusak. Koupila jsem teplejsi, tlustsi, akorat uz ho nedam do korby. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
26.12.19 23:27

Fusak používám, když je okolo 10 stupňů nebo trošku méně, případně ještě s dekou. Máme tříměsíční miminko, tak se do korbičky pěkně vleze. Máme teda koupený i teplejší zimní fusak ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
31.12.19 18:58

Jakýkoliv. Takovýá jaký se ti líbí, takový si kup. Vybírej podle toho, jak se ti bude hodit ke kočárku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama