Máte zkušenosti s kočárkem Roan bloom?

Anonymní
24.11.19 11:48

Roan bloom

Dobrý den, chci se informovat, má někdo zkušenosti s kočárkem Roan bloom? Děkuji za info. :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1024
24.11.19 12:48
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci se informovat, má někdo zkušenosti s kočárkem Roan bloom? Děkuji za info. :)

Přesně tento mám vyhlidnuty, tak ráda si přečtu zkušenosti. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
27.11.19 05:45

Dobry den, take bych se rada informovala na tento kocarek. Zatim je nas favorit, ale zajimaly by me zkusenosti jinych maminek, ktere uz ho pouzivaji. Dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1512
28.12.19 19:45

Zdravím neviděli jste kočárek na živo když jste o něm přemýšleli? Líbí se mi jen na fotkách a videu mi přijde hodně plastový,( především opěrka na nohy) tak by mě zajímalo jak na vás působil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1910
6.1.20 11:35

Ahoj, opravdu nemáte žádná zkušenosti s tímto kočárkem? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
7.1.20 09:11
@Radkkaa píše:
Zdravím neviděli jste kočárek na živo když jste o něm přemýšleli? Líbí se mi jen na fotkách a videu mi přijde hodně plastový,( především opěrka na nohy) tak by mě zajímalo jak na vás působil?

Viděla jsem ho a opěrka pro nohy je skutečně plastová. Nicméně vybrali jsme si ho a budeme v blízké době objednávat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1512
8.1.20 21:04

@Petshop děkuji a mohu se ještě zeptat zdál se Vám aspoň trochu odpružený nebo je spíš tvrdý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
10.1.20 06:54
@Radkkaa píše:
@Petshop děkuji a mohu se ještě zeptat zdál se Vám aspoň trochu odpružený nebo je spíš tvrdý.

Ano, je odpruzeny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1024
12.1.20 20:25

@Petshop Dobrý den, mohu se zeptat jakou barvu jste objednávala? A můžete po vyzkoušení přidat sem recenzi? Jestli se dá jednoduše jednou rukou otáčet? Chtěla bych ho objednat březen/duben. Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1586
14.1.20 11:54

Dobry den ja ho mám a výhoda je, že houpe, je odpružený, ma velkou hlubokou korbu a da se zaclonit zcela aby do něj nesněžilo/nepršelo. Super jsou nástavce na vajíčko, ve městě super jednoduše na hladkém jednou rukou, ale na kocičích hlavách doporucuji určitě buď obouruč nebo zaaretovat kolečka! Já ho využívám pouze do města velmi malo jako svateční, do terénu kde chodím po vesnici mám pevný čtyřkolák. Sportovní korbu odzkoušenou nemam, ale dá se vcelku složit do auta. Kdyby měl někdo zájem, budu cca léto 2020 prodávat.

Příspěvek upraven 19.01.20 v 10:04

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
14.1.20 19:36
@Kskaja píše:
@Petshop Dobrý den, mohu se zeptat jakou barvu jste objednávala? A můžete po vyzkoušení přidat sem recenzi? Jestli se dá jednoduše jednou rukou otáčet? Chtěla bych ho objednat březen/duben. Děkuji :)

Dobrý den, chystáme se objednat ten modrý Midnight. Mimčo čekáme v půlce března, tak ho objednáme asi někdy koncem ledna. Až vyzkouším, můžu napsat zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1024
14.1.20 20:39

@Petshop budu moc ráda. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
17.1.20 08:09

@Ajaalka Dobrý den, jakou barvu máte? :) případně bych o něj měla zájem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1024
20.3.20 23:48

Tak už ho mám též doma, barva grey dots (ma na sobě punticky). Opravdu houpe, myslím že se s ním bude krásně najizdet na obrubaky. Vzhledove jsem spokojená. Má teda tužší ovládání polohy stříšky a rukojeti. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
23.3.20 09:11

@Kskaja Díky karanténě jsem ho mohla vyzkoušet zatím jen párkrát a zdaleka ne všechny funkce, ale zatím jsem moc spokojená. Ovládá se hrozně lehce, houpe a malá je v něm spokojená. Na nerovném povrchu je lepší kolečka zaaretovat nebo pevněji držet, jak už tady bylo řečeno. Líbí se mi možnost zaclonění korby, když fouká, svítí sluníčko a v tuto dobu řekněme i jako jakási drobná ochrana před virem. Korba je docela velká, i když tak vizuelně nepůsobí jako u některých jiných kočárků. Taška je poměrně velká. Spodní úložný prostor jsem zatím nepotřebovala s výjimkou jednoho menšího nákupu, takže nemám otestováno.
Zatím jsem ho neskládala do auta, jezdíme jen kousek kolem domu mimo lidi. Uvidíme časem, na jaké zádrhely narazíme, když tak ještě doplním informace časem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama