Reklama

Gmini Grand, Lord, kdo ho má?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 16:46
G-mini Grand/Lord, kdo ho má?

Ahoj,

hledám radu ohledně kočárku. Bydlíme v Praze (relativně v centru) a nemáme v domě výtah. Máme malý byt a místa není nazbyt. Proto hledáme kočárek, který nebude moc těžký a zabere co nejméně místa i co se týká uskladnění. Budu využívat hodně MHD, auto také, ale máme Fabiu combi, tak by snad neměl být problém. Oba jsme nižší postavy, takže hledáme i kočárek, co nebude až tak vysoký. Další velmi důležitý faktor u nás je cena - téměř veškeré finance šly do bydlení a tak se nám hodí ušetřit každou korunu. Ze všech těchto požadavků jsme se dostali k tomu, že by tento kočárek mohl být ideální. Nebudeme muset skladovat sportovní sedačku a korbičku zvlášť, kočárek není tak těžký a objemný, cena je parádní - ale raději bych se poptala ještě tady na vaše zkušenosti. Počítám s tím, že je sport. sedačka méně prostorná, ale to bychom snad oželeli a pak už nahradili golfkami. Poradili byste nám do toho jít, či je nějaký vážný důvod proč raději zvolit jinak? Díky ;)

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reklama

Reakce:

9purple9
Povídálka 35 příspěvků 30.01.18 17:08

Já ho nemám, ale má ho kamarádka (Grand). Ona neměla velké nároky na kočárek, protože střídá se šátkem. Myslím, že to není úplně špatný kočár - jako vzhledem k ceně. Korbička je taková průměrná, sportovní sezení je malé, ale jestli by to potom nahradily golfky, tak by to mohlo stačit, záleží taky na velikosti dítka… Já obecně jsem zastáncem spíše kvalitnějších kočárků, ale zase tenhle je kvalitou výš, než je cena (v porovnání s jinými). Manipuluje se s ním celkem dobře a i houpe hezky. Je to vysloveně kořád do města, myslím že do MHD v pohodě, nezabere moc místa. Ale asi více poradí někdo, kdo ho má sám, než já takhle - vozila jsem ho párkrát. Řekla bych, že je to prostě takový průměr se spoustou much a ničím navíc (krom té vychytávky korba = sporťák), ale cenově je podprůměrný, takže to je takové plus. A tedy za mě i to, že houpe - většina podobných kočárků jsou špatně odpružená.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 17:14

Těchto kočárků se prodává celkem dost po bazarech a často ještě v záruce (používaný pouze 9 měsíců apod) - většinou to svědčí o 3 věcech. Buď, že kočárek není dobrý, nebo že má hrozný sporťák, nebo že je prostě malý. Myslím, že u tohohle je to převážně ten poslední problém - ale vidím ty kočárky často i tady v našem okolí. Takže zase tak hrozný nebude, osobně bych upřednostnila raději Lord. Má větší přední kolečka, zadní trochu užší (vejde se líp do výtahu), posuvnou rukojeť a větší košík. Vím to všechno od kamarádky, která se mnou kočárek probírala. Nakonec se rozhodla pro jiný. Já bych do něj taky nešla, ale ne z toho důvodu, že by měl vysloveně něco strašného na sobě, ale prostě proto, že jsou daleko lepší kočárky. zase jsou ale i horší a to i za vyšší cenu.

AudiH
Kecalka 461 příspěvků 30.01.18 17:14

Slyšela jsem na nej pozitivní ohlasy. A osobne se mi docela líbí. Jedna prodavačka nam kdysi říkala, ze je srovnatelný s luxusnějšími kočárky, ale cenově přijatelný

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >