Bebecar Stylo x Navington Caravel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.18 00:49
Bebecar Stylo x Navington Caravel

Ahoj,

šli byste raději do Bebacar Stylo (velká kola) nebo Navington Caravel (velká kola)? Jo, já jsem na ty retrokočáry. Ale natáčecí kolečka bych uvítala. Ptám se pouze na hluboký, sporťák budeme řešit zvlášť. Případně neviděl někdo oba v obchodě pohromadě, že by se dali porovnat? Jestli je tu nějaká prodavačka kočárků a máte je tam, moc prosím o fotku a nějaké porovnání - zatím jsem nenašla obchod, kde by je měli oba…viděla jsem naživo zatím jenom ten Bebecar. Moc dík za každou reakci =)

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama