Bebecar Stylo x Navington Caravel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.18 00:49
Bebecar Stylo x Navington Caravel

Ahoj,

šli byste raději do Bebacar Stylo (velká kola) nebo Navington Caravel (velká kola)? Jo, já jsem na ty retrokočáry. Ale natáčecí kolečka bych uvítala. Ptám se pouze na hluboký, sporťák budeme řešit zvlášť. Případně neviděl někdo oba v obchodě pohromadě, že by se dali porovnat? Jestli je tu nějaká prodavačka kočárků a máte je tam, moc prosím o fotku a nějaké porovnání - zatím jsem nenašla obchod, kde by je měli oba…viděla jsem naživo zatím jenom ten Bebecar. Moc dík za každou reakci =)

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >