Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj, zkušenost s tímhle testem nemám, ale podařilo se mi otěhotnět, když bylo synovi 11m. Taky přemýšlím, jestli to zvládnu, ale říkám si, že to zvládli ostatní, tak proč ne já
? Dej vědět, jak jsi dopadla.
ja stimto testem skusenost nemamale jednou sem si delala test protoze sem si myslela ze sem tehotna on sice vysel zejo ale nebyla sem a doktor mi rek zeseto stane treba i kdyz kojite dej vedet jak tito vyslo
My už nekojíme půl roku, každopádně Clearblue neměli, tak jsem koupila mamatest a ten taky ukázal druhou, sice slabší,ale ukázal.
Tak jsem z toho nějaká hotová, neberu žádnou antiko, nechráníme se, ale děláme to přerušovaně, tak že by to vyšlo?
Ráno udělám ten druhý mamatest protože tenhle už nebyl z ranní moči a uvidíme.
Ahojky, máte někdo s tímto testem zkušenost? Všude je akorát galmed gold, ale o tomto nic. Mám 2 dni do menstruace, vyšel mi do limitu růžový stínek. Jsem z toho trochu v rozpacích, protože už jednoho raubíře doma máme, ještě ani ne ročního.
Na jednu stranu jsem si další těhu strašně přála, na druhou jsem z toho teď nějaká zvadlá, zda bych to zvládla.
Děkuji všem za odpověď.
P.S. Běžím do lékárny pro Clearblue, ten mi dá odpověď jasnou.