Reklama

Gastroskopie (analgosedace)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mon222
Povídálka 32 příspěvků 23.07.18 13:24
Gastroskopie (analgosedace)

Ahoj holky, byla jste některé na gastroskopii pod analgosedaci? Mám z toho vyšetření strach a pan Doktor mi nabídl vyšetření právě pod analgosedaci. Byli jste nějak při vědomí? Děkuji za info.. :-)

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 62490 příspěvků 3 inzeráty 23.07.18 13:26

@mon222 Neměla jsem ji na tohle vyšetření, ale na trhání osmiček a je to tak, že je člověk schopen vnímat a plnit pokyny, ale nepamatuje si z toho nic nebo jen útržky.

kamilka33
Povídálka 24 příspěvků 23.07.18 13:39

Ahoj, byla sem na kolonoskopii v analgosedaci a pro mě srovnatelne a celkovou narkozou. nic sem nevnimala a o zadne spolupraci v mem pripade nemuze byt rec. Každopádně dle popisu by clovek tak mimo byt nemel. Takze asi sem mela kliku a dostala poradnou davku. Nebo ze moje telo neni zvykle na tlumení bolesti, tak to pro nej je pak takovy sok . .

AVL18
Kecalka 209 příspěvků 23.07.18 13:43

Ja byla nedavno poprve na gastroskopii.. Taky jsem se bala, ale nic bych si kvuli tomu davat nenechala.. Netrva to zase tak dlouho, neprijemne to sice je, ale neboli to a vydržet se to da.. Behem chvile jsem byla venku,mohla jsem si v klidu odjet autem hned a kdyz jsem k nemu dosla, ani jsem nevedela, ze jsem nekde byla..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 13:44

Přítel chodí na to jedině pod analgosedací, taky z toho v podstatě nic neví. Bez toho by to ani nebyl schopný podstoupit. To zkoušeli jenom jednou poprvé a od té doby už ho ládujou…

mon222
Povídálka 32 příspěvků 23.07.18 13:44

Zítra se právě budu asi objednávat bohužel, už delší dobu mě bolí žaludek.. týden nic pak mě to chytne, tak už mě to nebaví.. Ale mám hodně dávivý reflex, tak proto radši s tou analgosedaci… ale i tak z toho mám strach :-D takže doufám, že to zabere a budu taky spát

Příspěvek upraven 23.07.18 v 13:47

mon222
Povídálka 32 příspěvků 23.07.18 13:46

Každý to má jinak no, někomu je to hodně nepříjemné a někdo to zvládne bez problému.Ale mám hodně dávivý reflex no tak z toho mám strach.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama