Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Máte zkušenost s Gesslein F4 Buggy?
Přidejte zkušenost s Gesslein F4 Buggy@rosslyn píše:
@MarketaJ ano, to je ta fuchsiová, co na fotkách vypadá růžová a ve skutečnosti dofialkova..doprkna, tak já bych nejradši vzala tu choco, ale manželovi se nelíbí
No u nás je to manželovi jedno, tomu jde jenom o jízdní vlastnosti, barva ho moc nezajímá
. Na tuhle barvu byla hrozně dlouhá čekačka. Mně se ještě hodně líbí ten hnědej.
Jedna paní tady ho má a vážně to vypadá hezky, když se k tomu sladěj ty doplňky, dá barevná podložka, tak je to elegantní. Já jsem měla problém vybrat vůbec nějakou barvu na tu vložku, protože ta fuchsia je taková hrozně výrazná. A ujišťuju tě, že bez tý vložky to hrozně klouže a dítě pořád sjíždí. Takže mezi náma, ono z tý barevný části toho stejně moc vidět není. ![]()
Jinak Ele byl v zimě taky rok a měla jsem ještě fusak Emitex, na nánožník by to bylo ještě brzo. Ten jsem si nechala ušít až na jaře. Navíc nemáš jistotu, kdy začne dítko chodit a jestli bude chtít chodit venku, tak aby mu nebyla zima.
Já jsem přesedlala v půl roce, ale bylo to v květnu. V zimě bych to rozhodně nedělala, ten kočár je hrozně otevřenej, něco jako Quinny, trochu lepší. Takže pokud dítě leží, tak do něj fouká.
Holky, potřebuju radu, objednali jsme kočárek, na poslední chvíli změnili barvu, takže řeším, jakou barvu podložky a přebalovací tašky. Poradíte, co se hodí k hnědé a přitom je jak pro chlapečka tak holčičku (nevíme pohlaví druhého). A další otázka - dá se použít nějaká univerzální pláštěnka?
No,tak manželovi se to moc nelíbí dávat tam vložku..vy je všechny máte?
@rosslyn a který máte? Sporťák nebo buggy? Bez vložky si sporťák neumím představit a je fakt že do Buggy mám od Pinkie ![]()
Určitě limetka, béžová třeba něco takovýho http://www.mimibazar.cz/foto.php?…. Ještě jsem viděla v těhlech barvách proužkovanou. A bez vložky buggy opravdu nejde, ten materiál je umělej a klouzavej. Navíc ty záda nejsou nějak extra polstrovaný, takže je to i prot to dítě mnohem pohodlnější. Pak se ještě knoukni sem http://www.modrykonik.cz/…mi-spokojne/?… a tady http://www.modrykonik.cz/…mi-spokojne/?….
Ja mam hnedy buggy a mam v nom bezovo-cerveno karovanu vlozku. ![]()
Holky, mohla byh vás poprosit? F4buggy máme objednaný, zatím čekáme..objednala jsem podložku, ale paní nemá rozměry na F4 buggy, pouze na F4…poslala mi údaje, které potřebuje, ale já nechci čekat na kočár a pak zase na podložku…poměřily byste mi to? Pošlu to do SZ..
@macin jsou tam rozměry jako šířa sedáku, délka sedáku..jenže u F4 a F4 buggy je to jiné..