GEST - gynekologie

Kay
44
6.10.04 10:18

GEST - gynekologie

Ahoj, objevila jsem na internetu odkaz na tohle středisko www.gest.cz . Zaujali mě jejich služby. Máte s nimi někdo zkušenost? Konkretně na Ořechovce?Mám VZP budu něco hradit? Díky moc za dopovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
13.10.04 09:32

Gest

Cau,

promin jestli je to tu po nekolikaty mi to nejde nejak odeslat,

do Gestu na Orechovku chodim uz asi 3 roky, ted se tam plati 500,– na ctvrt roku dostanes smlouvu. Je to tam supr, doktori hodny, sestry taky, nikdy necekas nejak dlouho, na pacientech nesetrej, antikoncepci nebo ruzny cipky a takovy ty veci si muzes koupit tam, takze pak nemusis letet jeste nekam do lekarny, je tam prijemny, maj snad vsechno vybaveni (napr. sono - sem zjistila ze je celkem dulezity, kdyz pred par lety doktorka neprisla na to ze sem tehotna a lecila mi zanet vajecniku), rozhodne tam nikoho nezanedbavaj a staraj se vyborne - tak ted to snad vyjde odesilam :D

• Nahlásit
  • Citovat
Kay
44
13.10.04 10:06

Tak to je skvělý. Teď čekám na den D jestli příjde menzes nebo budou dvě čárky :-) A rozhodně pak do Gestu zajdu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.10.04 16:35

Kay

:D sem tam chodila cele tehotensvi a bylo to super, na kontrolni prohlidku do porodnice sem musela jenom jednou a jinak az do porodu sem mohla chodit tam, myslim ze posledni tri nebo dva mesice kazdej tejden, pokazdy mi delali ultrazvuk takze sem mohla klucika krasne videt, udelali mi fotky, monitor proste klidek zadnej stres a narvana cekarna tak preju hodne stesti
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
226
20.7.14 19:22

Mate nekdo aktualni zkusenosti z gynekologickou peci v Gestu? (nemyslim CAR, ale gynekologicko-porodnickou peci). Na jejich strankach jsem bohuzel nenasla moc informaci - jak to u nich funguje? Jaky je rocni pausal? Ordinuji tam stejni lekari jako v CARu nebo jini? Dekuji za jakekoliv informace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama