Gestační váček, narostlá sliznice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 08:14
Gestační váček,narostlá sliznice

Dobrý den, včera jsem byla u gynekoložky a dělala mi ultrazvuk, říkala, že vidí gestační váček, sliznice je narostlá, folikuly vidí. Šla jsem s problémem, že mám 14 dní meškání MS. Prý to na těhotenství nevypadá, pichla mi vyvolávačku a pokud do 14 dnu nedostanu MS mám si udělat test a zase přijít. Ještě tedy dodám že trpím na PCO. Holky otázka zní, nevím jak poznat jestli mám ovulaci nebo ne, nikdy jsem to neměřila ani nedavala pozornost. Prý by to podle ultrazvuku měla doktorka poznat, ale včera mi nic nerekla:( jinak snažíme se o mimi přirozeně, na konci roku spermiogram a laparo.

Reakce:
Bobinka007
Kecalka 185 příspěvků 12 inzerátů 26.07.19 08:49

Abys poznala ovulaci,, tak existují testy. Vypadají jako těhotenský, ale myslím že dražší. Jinak se ti změní výtok. Můžeš mít chutě. I pobolívání v podbřišku na straně kde dochází k ovulaci. Popravdě doktor ti taky neřekne, že máš ovulaci. Řekne ti akorát, že je tam narostlý folikul a že možná došlo nebo dojde k ovulaci nic víc. :D

Freya10
Kecalka 444 příspěvků 26.07.19 08:49

Ahojky,

gestační váček = úplný počátek těhotenství…odpovídala by i vysoká sliznice…opravdu říkala „gestační váček“? Protože pokud ano, tak to zatím vypadá, že těhotná jsi. Dělala jsi si těhotenský test?

Uživatel je onlineivašot.
Echt Kelišová 8407 příspěvků 26.07.19 08:53
@Anonymní píše:
Dobrý den, včera jsem byla u gynekoložky a dělala mi ultrazvuk, říkala, že vidí gestační váček,sliznice je narostlá, folikuly vidí. Šla jsem s problémem, že mám 14 dní meškání MS. Prý to na těhotenství nevypadá, pichla mi vyvolávačku a pokud do 14 dnu nedostanu MS mám si udělat test a zase přijít. Ještě tedy dodám že trpím na PCO. Holky otázka zní, nevím jak poznat jestli mám ovulaci nebo ne, nikdy jsem to neměřila ani nedavala pozornost. Prý by to podle ultrazvuku měla doktorka poznat, ale včera mi nic nerekla:( jinak snažíme se o mimi přirozeně, na konci roku spermiogram a laparo.

Tak to je divné. Gestační váček je počátek těhotenství.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 08:57

@Freya10 Ahoj, ano přesně toto řekla, právě taky mě toto zarazilo a pak řekla, že na těhotenství to nevypadá, ale nevyvrátila to. Tak proto mám takový zmatek, dělala jsem si test cca před týdnem a sněhubílo :roll:

Bobinka007
Kecalka 185 příspěvků 12 inzerátů 26.07.19 09:07

A proč ti nevzala hCG? Ale teď jsem si četla, že existuje nějaký pseudováček a ten vypadá jinak a tak se plod nevyvíjí. Tak možná se jen blbě vyjádřila, ale taky mohla počkat co z toho bude a pak to řešit.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15550 příspěvků 26.07.19 09:48
@Anonymní píše:
@Freya10 Ahoj, ano přesně toto řekla, právě taky mě toto zarazilo a pak řekla, že na těhotenství to nevypadá, ale nevyvrátila to. Tak proto mám takový zmatek, dělala jsem si test cca před týdnem a sněhubílo :roll:

Udělej test teď. Pokud to byl gestacni vacek, test už by byl pozitivní

Váš příspěvek
Reklama