IVF srpen 2019

26.7.19 07:35

IVF srpen 2019

Ahoj, jsou tu také holky, které mají před sebou / čeká je za pár dní až týdnů IVF? Pojďme sdílet zkušenosti dojmy a „přípravy“, které nás čekají :mavam: Já jdu na první kontrolu před IVF 20DC začátkem srpna a jsem moc zvědavá, jaký to pak bude mít vývoj :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30.7.19 13:51

@Alice 20tiprocentní Ahoj :) Já začínám se stimulací právě teď, dnes večer první injekce na ředění krve a zítra ráno první stimulační injekce. Bude to moje první IVF.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
31.7.19 15:03

Ahoj, já začnu stimulovat někdy na konci víkendu či po víkendu, jde o 2. ivf. Ráda si vyměním vaše postřehy. Kam chodíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.7.19 15:49

@muslik já jezdím do Olomouce, IVF Clinic:) :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99
31.7.19 21:44

Ahoj :mavam: ja ted kazdym dnem ocekavam menstruaci a s ni zacnu stimulovat. Jedna se o me 2. IVF. Z 1. IVF mam syna. Ted se snazime o sourozence, uz mame za sebou nezdarene 3. KETy, tak doufame, ze by se z cerstveho mohlo zase podarit. Ja chodim do Gennetu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.8.19 10:10

@Janca2019 tak držím pěsti, aby vám to tentokrát vyšlo :) Aspoň už víš, co tě čeká…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99
1.8.19 22:23

@N.i.k.i.s.e.kk moc dekuji, doufame, ze to klapne, dale se uz pokouset jinak nebudeme. Jak ti jde pichani injekci? Kdy mas prvni kontrolu? Drzim pesti, aby to vyslo :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99
1.8.19 22:25

@muslik tak dej schvalne vedet, kdy zacnes stimulovat. Mozna nam to zacne stejny den.. ja uz to mam vse pripravene v lednici, jen cekam na MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99
1.8.19 22:28

@Alice 20tiprocentní nekdo v jine skupince rikal, ze je statisticky dano, ze v lete je vetsi uspesnost IVF, tak to by bylo, aby to neklaplo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.8.19 07:31

@Janca2019 Ale jo jde to, mám tři denně a nejhorší byla první. Kontrolu mám v pondělí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4247
2.8.19 08:10

Ahoj, taky nás čeká v srpnu ivf, už 4., teď beru do 16.8. léky jako přípravu a po MS začínám stimulovat. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
5.8.19 07:47

Já zatím stále nervózně čekám na menstruaci, čekala jsem ji už v pátek nebo sobotu, teď už je pondělí, evidentně se něco chystá ale zatím stále nic. To je jak naschvál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
5.8.19 07:48
@Janca2019 píše:
@Alice 20tiprocentní nekdo v jine skupince rikal, ze je statisticky dano, ze v lete je vetsi uspesnost IVF, tak to by bylo, aby to neklaplo ;)

Hezká statistika. Slyším poprvé a ráda v ní budu doufat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4247
5.8.19 07:48

@muslik To je vždycky tak. Když ji člověk nechce, tak je tu hned a když potřebuje, tak čeká a čeká :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.8.19 08:59

Děvčata, tak jsem diskuzi založila, pak si ji nějak smazala a teď ji konečně našla a můžu se připojit :-) Také jsem někde slyšela, že v létě je větší úspěšnost, tak to je povzbuzující, je to prý na základě toho, jak tělo pracuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama