Globule Pharmatex-nevložena další

Anonymní
21.11.19 09:21

Globule Pharmatex-nevložena další

Dobrý den,
omlouvám se, že zakládám další téma, ale takovéhle jsem přesně nenašla.
S přítelem jsme spolu spali první den po ms (16.11.) s globuli, ale při opakovaném styku jsme nezavedli novou. Těhotenství by nám samozřejmě nevadilo. Jaká si myslíte, že je pravděpodobnost?
Je tu někdo takový, kdo takto otehotnel?
Vaše zkušenosti? Děkuji. Test mám v plánu, minimálně 24.,ale nevím zda to není moc brzy.
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
19.2.20 09:34

Ahoj, ozivuji diskuzi, mam tedy jiny problem nez v nadpisu. Neberu ha, tak s pritelem provozujeme prerusovanou souloz, obcas kdyz chceme oziveni, tak pharmatex s tim, ze ejakuluje do me. Ted jsme meli vyroci a trosku vina, a asi byl nejaky sum v komunikaci a pritel se do me udelal i bez pharmatexu. Do hodiny jsme vsak meli dalsi sex a zavedli pharmatex. Myslite, ze dalsi globulka mohla spermie zabit a tehotenstvi je spise nepravdepodobne? Byla jsem 13. Dc a myslim, ze podle svetleho vytoku byla ovulace.

• Citovat
  • Nahlásit
1299
19.2.20 09:45
@Anonymní píše:
Ahoj, ozivuji diskuzi, mam tedy jiny problem nez v nadpisu. Neberu ha, tak s pritelem provozujeme prerusovanou souloz, obcas kdyz chceme oziveni, tak pharmatex s tim, ze ejakuluje do me. Ted jsme meli vyroci a trosku vina, a asi byl nejaky sum v komunikaci a pritel se do me udelal i bez pharmatexu. Do hodiny jsme vsak meli dalsi sex a zavedli pharmatex. Myslite, ze dalsi globulka mohla spermie zabit a tehotenstvi je spise nepravdepodobne? Byla jsem 13. Dc a myslim, ze podle svetleho vytoku byla ovulace.
Šla bych pro postinor. Dle mého globule po hodině po dalším sexu nezabere
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.20 09:45

Tak jistě ti to nikdo neřekne. Já jsem otěhotněla i když jsem pharmatex použila a nejsem si vědoma chyby. Pokud jste měli vlastně nechráněný sex a ještě v době ovulace, tak ta pravděpodobnost tam asi bude celkem velká. Pochybuji, že dodatečné použití při druhém kole to mohlo nějak zachránit.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.20 09:48

Dekuju za nazory, uz se oblekam a bezim do lekarny. Premyslim nad tim od rana, vcera mi to prislo jako zachrana, dneska uz na to koukam trosku jinak. :zed: ikdyz si porad rikam, ze by to byla sakra nahoda z jednoho sexu otehotnet, kdyz tady vidim, jak se vsichni snazi a jak je to vlastne slozite pocit :)

• Citovat
  • Nahlásit
1299
19.2.20 09:51
@Anonymní píše:
Dekuju za nazory, uz se oblekam a bezim do lekarny. Premyslim nad tim od rana, vcera mi to prislo jako zachrana, dneska uz na to koukam trosku jinak. :zed: ikdyz si porad rikam, ze by to byla sakra nahoda z jednoho sexu otehotnet, kdyz tady vidim, jak se vsichni snazi a jak je to vlastne slozite pocit :)

Já po jednom sexu otěhotněla s jedním vejcovodem a mimo plánované plodné dny ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
19.2.20 10:03

Myslím, že podle toho popisu je velká pravděpodobnost otěhotnění. Ano, je náhoda otěhotnět z jednoho sexu, ale už ne pokud ten sex je přímo v době ovulace. Já jsem z jediného takového styku bez globule otěhotněla. A myslím, že nebudu zdaleka jediná. Tak hurá do lékárny :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat