Golfky Gesslein S5

20.2.17 23:04

Golfky Gesslein S5

Dobrý večer. Nemohu nikde najit recenze na tento kocarek. Dcera ma 26 mesicu a ma 16 kg, takze je tezke najit poradne pevne golfky do tech 20 kg.
Rada bych koupila tyto, jen me zajima, jak vydrzi kolecka a jestli neblbne polohovani zad.Taky jestli date neco do kosiku, prislo mi ze tam ani nic neprostrcim. Dekuji

Příspěvek upraven 20.02.17 v 23:13

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

3089
20.2.17 23:09

Nemam sice golfky, ale znacku Gesslein mohu doporucit. Mam Geslein F4 a lepsi kocarek jsem ssi nemohla prat. Lehký, uzasne se s nim manipuluje. Milion vychytávek, megální ulozny prostor kdyz se sklopi strecha. Dokonala vyndavaci korbička fungovala nejen na přenesení, ale i uspání doma. Materiály bez jakekoliv vady po dvouletem užívání. Super i fusaky a mohla bych pokracovat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.17 23:15

Dekuji moc :-) to rada slysim :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3366
20.2.17 23:15

Ja mam F6 a po 2 detech je opotrebeni primerene zatezi a tomu ze se o kocar v podstate nikdo nestara. Takze znacku mohu doporucit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.8.17 16:29
@Moňulééé píše:
Dobrý večer. Nemohu nikde najit recenze na tento kocarek. Dcera ma 26 mesicu a ma 16 kg, takze je tezke najit poradne pevne golfky do tech 20 kg.
Rada bych koupila tyto, jen me zajima, jak vydrzi kolecka a jestli neblbne polohovani zad.Taky jestli date neco do kosiku, prislo mi ze tam ani nic neprostrcim. DekujiPříspěvek upraven 20.02.17 v 23:13

Ahoj, kupila si nakonec golfky gesslein s5? Si spokojna? Chcem kupit pre syna 27 mesiacov a 14kg. Dakujem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama