Reklama

Golfky Gesslein S5

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Moňulééé
Zasloužilá kecalka 513 příspěvků 20.02.17 23:04
Golfky Gesslein S5

Dobrý večer. Nemohu nikde najit recenze na tento kocarek. Dcera ma 26 mesicu a ma 16 kg, takze je tezke najit poradne pevne golfky do tech 20 kg.
Rada bych koupila tyto, jen me zajima, jak vydrzi kolecka a jestli neblbne polohovani zad.Taky jestli date neco do kosiku, prislo mi ze tam ani nic neprostrcim. Dekuji

Příspěvek upraven 20.02.17 v 23:13

Reklama

Reakce:

sediza
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 20.02.17 23:09

Nemam sice golfky, ale znacku Gesslein mohu doporucit. Mam Geslein F4 a lepsi kocarek jsem ssi nemohla prat. Lehký, uzasne se s nim manipuluje. Milion vychytávek, megální ulozny prostor kdyz se sklopi strecha. Dokonala vyndavaci korbička fungovala nejen na přenesení, ale i uspání doma. Materiály bez jakekoliv vady po dvouletem užívání. Super i fusaky a mohla bych pokracovat…

Moňulééé
Zasloužilá kecalka 513 příspěvků 20.02.17 23:15

Dekuji moc :-) to rada slysim :-)

Miriana
Ukecaná baba ;) 1624 příspěvků 20.02.17 23:15

Ja mam F6 a po 2 detech je opotrebeni primerene zatezi a tomu ze se o kocar v podstate nikdo nestara. Takze znacku mohu doporucit.

ZuzikaAr
Nováček 1 příspěvek 08.08.17 16:29
@Moňulééé píše:
Dobrý večer. Nemohu nikde najit recenze na tento kocarek. Dcera ma 26 mesicu a ma 16 kg, takze je tezke najit poradne pevne golfky do tech 20 kg.
Rada bych koupila tyto, jen me zajima, jak vydrzi kolecka a jestli neblbne polohovani zad.Taky jestli date neco do kosiku, prislo mi ze tam ani nic neprostrcim. DekujiPříspěvek upraven 20.02.17 v 23:13

Ahoj, kupila si nakonec golfky gesslein s5? Si spokojna? Chcem kupit pre syna 27 mesiacov a 14kg. Dakujem

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama