Reklama

Quinny zapp/extra inspirace taška-organizer?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ryplovaluca
Stálice 55 příspěvků 12.02.17 10:26
Quinny zapp/extra inspirace taška-organizer?

Dobrý den maminky a majitelky kočárku Quinny zapp/extra :mavam:
Mám dotaz jak a v čem jste vozili dětem sváču a popřípadě pleny ubrousky atd? :think:
Kočárek se prej vyvrací když dáte na madlo tašku na pleny, prosím vaše tipy na organizér nebo menší taštičku klidně i něco pod kočár? ;) :zed: díky moc

Reklama

Reakce:

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 12.02.17 10:50

S taskou kde mas jen pliny a jidlo se to neprevraci, nesmis mit jen k tomu narvanou 10kg tasku z DMka:) jinak na novych se dela taska do spod, treba bude pasovat i na starsi model, nosim batoh, nebo tam mam kabelku, kterou pretocim kdyz dite vyleze. Pak kocar muzes zaparkovat a neprevrati se.

Ryplovaluca
Stálice 55 příspěvků 12.02.17 10:53

@AndelaCerna :mavam:
Moc děkuji, posles odkaz na tu tašku co má nový Quinny zapp extra? :)
Ono je fakt, že teď už toho tolik nenosím sebou max 2-3pleny, pár ubrousků, malou sváču a převlečení kdyby náhodou

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 12.02.17 11:09

Mozna jsem to spletla, asi to bude kosik, jen neni sitkovany, ale latkovy, ten mas i na obrazku u sebe, pak jsem jeste nasla tohle co sije na mimibazaru Natydom, treba by to slo usit i uzaviratelne. Ja tam mam tasku s 5plinama, trico, teplaky, 0,5l piti a nejaky jidlo.

Ryplovaluca
Stálice 55 příspěvků 12.02.17 11:21

@AndelaCerna :palec: :palec:
Super díky :lol:
No asi zkusím jestli mi bude sedět můj organizér mezi rukojeťi a do menší tašky dám pár plen

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama