Graf bazální teploty skáče

4.1.21 22:40

Graf bazální teploty skáče

Dobrý den, prosím, proč graf bazální teploty takto skáče? Jde z něj poznat ovulace? Děkuju 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21.1.21 19:49

@Barbora2507

Ahoj. Nikdo ti tu na to neodpovedel. Podle me ta teplota neskace. Vypada to jako normalni graf. To moje grafy ve vetsine pripadu vypadaly pomalu jak EKG a vsechno bylo v poradku :) v tomhle grafu ovu zatim nevidim, ale mozna kdyz pridas fotku, jak vypada ted, tak se muzu kouknout :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
21.1.21 20:17

Graf BT

Ahoj holky, po 13 ti letech se snažíme 8 měsíců o druhý poklad (věk lehce stoupá, ač si jej nepripoustim). Nebudeme si nic nalhávat, u první dcery jsem nic neřešila - teploty, ovulacni testy… a stalo se. Teď se snažíme, ale nijak zvlášť se z toho nehroutime. Od dalšího cyklu (který má přijít cca za 3 dny) mám od 5teho dne užívat Clostík 1tbl. á 5 dní. MS mívám cca 2-3 dny a cyklus cca 28-32 dni. Mohu vás poprosit o shlédnutí mých grafů za prosinec a leden? Předem vám děkuji za odpověď (snažím se je studovat ze zdejších diskuzi, ale jsem začátečník). Ještě jednou velké díky. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.1.21 20:44

@MATEVA

Ahoj. Uprimne nevim, jestli clostil nejak neovlivnuje teplotu. Nicmene se v tech grafech nejak nevyznam. Pripada mi to totiz cely jako 1 cyklus :D jsem slepa? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.1.21 20:47

@MATEVA

Uz to asi vidim. Podle me k ovu podle teplot dochazi, ale fakt nevim s tim clostilem :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
21.1.21 20:48

@PastikaJatrova
Děkuji za reakci ;) Clostik teprve začnu brát až nastane cyklus ;)) cyklus byl od 26.12. ;)) dala jsem tam fotku cyklu prosinec a leden, a sama se v tom nevyznám ;)) tento cyklus mi nějak skáčou teploty od ovulace - což dosud nebylo tak výrazne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.1.21 12:35

@MATEVA

No pockej… pokud ti doktor napsal clostil, tak taky musel zjistit, ze neovulujes. Pokud ovulujes, tak by se brat nemel. Je to totiz docela sajrajt, kterej sice k ovu vetsinou pomuze, ale muze ti odpalit sliznici. Muj doktor mi rekl, ze kdybych ovulovala treba az 60dc, tak mi clostil proste neda, protoze je to proste humus. Me se proste podle grafu zda, ze ovulujes a jestli ti doktor tu ovulaci nepohlidal a rovnou ti napsal clostil, tak teda potes panbuh. Tohle si jeste rozmysli… :? Urcite ti nechci vnucovat svuj nazor, me to muze bejt ukradeny, ale je to tvoje zdravi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat