Snažení o miminko 2021

Anonymní
3.1.21 18:48

snažení o miminko 2021

Ahoj, chci se zeptat ( možná blbě ) ale i tak.. každá kalkulačka mi ukazuje jiný ovulační ( plodný ) den. Jak zjistím nejpřesněji moji ovulaci? První den poslední MS byl 29.12.2020 a skončil dnes 3.1.2021
Děkuji za odpověď :-)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3959
3.1.21 19:01

To myslíš vážně? Jak to máme vědět, když ani nepíšeš, jak máš dlouhý cyklus, někdo má 25 dní, někdo 35… Každá jinak.. a to, že ti to někdo spočítá, tak vůbec neznamená, že je to pravda, ano, bývá zhruba v půlce cyklu, ale taky vůbec nemusí… To ti nikdo neřekne, musela by sis měřit bazální teplotu, nebo sledovat čípek, hlen a podobně… To za tebe fakt neuděláme :D. asi by sis o tom měla něco načíst, to bude nejlepší ;) a vůbec nejlepší by bylo dát tomu aspoň pro začátek volný průběh, pokud tě netlačí čas :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
500
3.1.21 19:08

Kup si zitra ovulacni testy (hodne) a zacni testovat. Kazdy den, ve stejnou hodinu.
Az budou OBE carky stejne silne, tak je test pozitivni a ovulace od tehle chvile nastava zhruba do 48hodin.
Pristi cyklus to zopakuj a klidne i jeste ten treti cyklus. Pak uz budes zhruba vedet v jakym obdobi ovulujes.

Jinak ti nikdo ovulaci nespocita a kalkulacky na netu jsou jen velmi orientacni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
497
3.1.21 19:11
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat ( možná blbě ) ale i tak.. každá kalkulačka mi ukazuje jiný ovulační ( plodný ) den. Jak zjistím nejpřesněji moji ovulaci? První den poslední MS byl 29.12.2020 a skončil dnes 3.1.2021
Děkuji za odpověď :-)

Určitě ne podle aplikace. Jak dlouho se snažíte? Ideálně si kup ze začátku ovulační testy. Používej od cca 10 dne po konci MS. Návod máš u testů. Potom měření bazální teploty, při delším snažení folikulometrie u doktora. Držím palce :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 20:11

Myslíte že ještě mám šanci na ||? ????

Ahojky, obvykle takhle nikde nepíšu ale nějak mě to nedá jak pořad premýšlim 😄
MS měla dorazit 1.1., zatím nic, dneska jsem jen měla na papíru trochu do hneda ráno, po cely den už nic.
Sex byl 18.12… test včera negativní.
Myslíte, že nějaká šance je?

Díky a omlouvám se za nový dotaz 😁

• Citovat
  • Nahlásit
497
3.1.21 21:31
@Anonymní píše:
Ahojky, obvykle takhle nikde nepíšu ale nějak mě to nedá jak pořad premýšlim 😄
MS měla dorazit 1.1., zatím nic, dneska jsem jen měla na papíru trochu do hneda ráno, po cely den už nic.
Sex byl 18.12… test včera negativní.
Myslíte, že nějaká šance je?Díky a omlouvám se za nový dotaz 😁

Dokud nedorazí tak šance je. Zkuste za dva dny testovat znovu. Pokud by byl negativní a MS by 7 den zpoždění nedorazila, kontaktujte lékaře nejspíš na vyvolání.
Držím palce :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
4.1.21 13:13

@janikema90 děkuji za info Jani:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
500
4.1.21 13:43

@bazarky Nejsem Jana, ale Ema. Ale to je vcelku jedno. A neni zac 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.1.21 13:49

Ahoj,
Chtela bych poradit, s pritelem jsme to zkusili v ovulacnim obdobi, menstruaci mam presne pravidelnou a neprisla. Udelala jsem si test a byla tam slaba carka, druhy den byla silnejsi. Uz jsem se uplne radovala a planovala vsechno a tesila jsem se a dneska po 7dnech spozdeni se dostavila ms.. test negativni.. porad doufam ze je spatny, ze jsem ho udelala odpoledne a ne rano. Moc me to sebralo.. radsi se objednam na gyndu ale jen jsem se chtela zeptat jestli se to nekomu taky stalo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
500
4.1.21 13:52

@Michaela375 To je dost obvykle a slo o biochemicke tehotenstvi.
Stava se to casto.
Odeslo to spolu s ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.1.21 14:00

@janikema90 ja vim ze jo..ale vubec jsem si to nechtela pripustit :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
500
4.1.21 14:07

@Michaela375 Chapu, bohuzel se to deje a neda se s tim nic delat 😕
Berte to tak, ze by to nebylo prosperujici tehotenstvi a priroda vi co dela 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
4.1.21 19:17

Ahoj holky,
po potratu v listopadu to opět zkoušíme.
Jsem dnes 9DC, tak jsem zvědavá na ovulaci. Měla jsem ji už v sestinedeli - bolest, hlen i test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 11:44

Jak moc ma byt silna carka na ovulacnim testu prosim? Ja s tim nemam moc zkusenosti tak se omlouvam za mozna hloupou otazku… Dneska jsem 2 dny po MS… 8o
MS jsem mela od 29.12.-3.1. a cyklus mivam 28 dni +- den zpozdeni. Děkuji za odpověď a přeji hezký den :*

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 11:46

Jak silná ovulační čárka

Jak moc ma byt silna carka na ovulacnim testu prosim? Ja s tim nemam moc zkusenosti tak se omlouvam za mozna hloupou otazku… Dneska jsem 2 dny po MS… 8o
MS jsem mela od 29.12.-3.1. a cyklus mivam 28 dni +- den zpozdeni. Děkuji za odpověď a přeji hezký den :*

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat