Mohl by to být potrat?

Anonymní
3.1.21 17:25

Mohl by to byt potrat

Ahoj holky možná to bude trochu nechutné ale nevím ted koho se na to zeptat případně stím někdo bude mít zkušenosti s přítelem se snazime už 2 roky o mimčo zatím marně podle gynekologa bych měla byt v pořádku přítel byl na speemiogramu a taky ma vše v pohodě 17.12 jsem mela ovulaci samozdrejmě sex proběhl v 2dny před ovulavulaci az dva dny po ovulaci a 2.1 přišla ms druhy den jsem na vložce našla hnědý jako by slyz myslíte že je to potrat? Děkuji předem za odpovědi :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1220
3.1.21 17:27

Ne, není to potrat, je to normální součást menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
3.1.21 17:31
@Anonymní píše:
Ahoj holky možná to bude trochu nechutné ale nevím ted koho se na to zeptat případně stím někdo bude mít zkušenosti s přítelem se snazime už 2 roky o mimčo zatím marně podle gynekologa bych měla byt v pořádku přítel byl na speemiogramu a taky ma vše v pohodě 17.12 jsem mela ovulaci samozdrejmě sex proběhl v 2dny před ovulavulaci az dva dny po ovulaci a 2.1 přišla ms druhy den jsem na vložce našla hnědý jako by slyz myslíte že je to potrat? Děkuji předem za odpovědi :,(
Řekla bych kus sliznice.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
343
3.1.21 17:34

Ne, bud kus sliznice nebo vytok se starou krvi. Po dvou letech bych uz asi zvazila CAR na podrobnejsi vyšetření.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61659
3.1.21 17:40

Je to běžná součást ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8629
3.1.21 17:57

Ne, proč by to měl být potrat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6235
3.1.21 19:04

Zcela normální, je to děložní sliznice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14751
3.1.21 19:26
@Anonymní píše:
Ahoj holky možná to bude trochu nechutné ale nevím ted koho se na to zeptat případně stím někdo bude mít zkušenosti s přítelem se snazime už 2 roky o mimčo zatím marně podle gynekologa bych měla byt v pořádku přítel byl na speemiogramu a taky ma vše v pohodě 17.12 jsem mela ovulaci samozdrejmě sex proběhl v 2dny před ovulavulaci az dva dny po ovulaci a 2.1 přišla ms druhy den jsem na vložce našla hnědý jako by slyz myslíte že je to potrat? Děkuji předem za odpovědi :,(

Jak si přišla na potrat? Je to část sliznice, běžná část ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
10.1.21 20:49

Ahoj neumím založit novou diskuzi tak se chci tady zeptat
Byla jsem na gynde před 3 dny s tím že jsem měla 10 dní zpoždění ( mám nehormonalni tělísko) doktorka my řekla že mám tělísko posunuté že mám zvětšenou sliznici a že nejspíš jsem těhotná odebrala my krev a podle hcg mám 0.5 a mám mít 0.7 pokud Teda jsem těhotná tak asi málo řekla.
Pichla mi vyvolavacku abych to dostala po 3h jsem měla krev na vložce s malíma kouskama :nevim:, a po tom už nic šla jsem do práce druhý den a měla jsem křeče jak kdybych měla kontrakce, horečku a i jsem zvracela ale jen jsem špinila teď ty křeče celkem ustaly v úterý jdu na gyndu myslíte že jsem potratila??? Jo a krvácím jen když mě začne bolet v podbřišku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8629
11.1.21 07:13

@Clovek01 nepotratila protože si ani nebyla těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
11.1.21 08:11

@Clovek01 Nebyla jsi tehotna, spis jsi jen mela posunutou ovulaci nebo anovulacni cyklus. Nekdy je ms holt jina nez obvykle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat