Graf Bazální teploty - těhotenství

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ilonnna
Povídálka 23 příspěvků 09.11.14 08:13
Graf Bazální teploty-Těhotenství

Ahoj holky, snazilky, muzete okouknout muj graf, myslite ze sme se trefili, ted bych mela byt 9dpo snazime se skoro rok, dekuji za vase nazory

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
andrea.sb
Kelišová 5854 příspěvků 09.11.14 08:26

Ovulaci máš vyznačenou dobře. Musíš mít 18dni vysokych poovulacnich teplot aby to značilo těhotenství. Teď z grafu nevyčteš nic.

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 09.11.14 08:33

@Ilonnna trefili jste se asi trefili, ale jestli se vajicko se spermii spojilo spravne a vzniklo embryo, ktere se spravne uhnizdilo a roste ti nikdo nerekne, takze troelivost :mavam:

beruska9
Extra třída :D 10945 příspěvků 09.11.14 08:42

Co myslis tim trefili? Ovulaci tam mas, sex zaznamenany nevidim a na urceni tehotenstvi je brzy

Ilonnna
Povídálka 23 příspěvků 09.11.14 08:55

Sex jsou ty hvezdicky v grafu

Alned
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 09.11.14 09:36

Podle teploty byla ovulace 2.11.,nevím proč graf označil o dva dny dříve :think: Tudíž dnes jsi 7DPO. Takže pokud by spermijky měli výdrž, tak počkali a pokud jsou rychlé, tak stihli vajíčko ty ze sexu přímo toho 2.11. :-) Tak držím pěsti, at to vyjde :-) Jen teda ta ovulka takto označená je mi opravdu záhadou :think: :think: :think:

ugluk
Hvězda diskuse 45294 příspěvků 09.11.14 10:08

@Alned dle pravidla „tri po sesti“ (tri zvysene teploty, ktere jsou vsechny vys nez predchozich sest) je vyznaceni ovulace v poradku. Ta treti sice neni o 0,2 stupne vyssi nez nejvyssi z tech sesti, ale ctvrta zvysena teplota to jednoznacne jisti. Zlata pravidla symptotermalni metody z dob krale klacka, nez nam to usnadnovaly pocitace, koneckoncu ony z toho tyhle programky stejne vychazi, proto je to vyznaceno, jak je to vyznaceno. Nekomu to holt stoupa pozvolna. Neni to tedy 100% a mozna to pri takovem malem narustu opravdu pozdeji byt mohlo, ale po letech zkusenosti bych se priklanela spis k datu, co vyznacil graf.

Kazdopadne - at tak nebo tak, sex byl nacasovany spravne.
Ted schovat teplomer }pokud nechces kazdy den spekulovat, jestli uz jo nebo ne),
pockat, zda do tydne dorazi MS,
kdyz nedorazi, udelat test.

Alned
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 09.11.14 10:16

@ugluk To není můj graf ;)

Alned
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 09.11.14 10:21

@ugluk Já se na to blbě dívala, asi budu muset na oční :lol:,ano označení je správné, navíc já na takové setiny neměřím, tak mě to zmátlo.

ugluk
Hvězda diskuse 45294 příspěvků 09.11.14 10:27

@Alned promin, ja vim, ze to neni tvuj graf - prvni cast odpovedi byla ucerna tobe, druha zakladatelce a jaksi jsem tam nepridala odkaz na jeji jmeno :oops:
Taky jsem nemerila na setiny.

Ilonnna
Povídálka 23 příspěvků 11.11.14 08:50

Ahoj holky, mam dotaz rano vstanu fit a svěží a za hodinku uplne sklesnu citim se jak kdybych celou noc nespala, muze byt priznak tehu? U prvniho jsem byla take moc unavena, ale to uz jsem vedela že tehu jsem, rika se ze u druheho jsou priznaky jine, mam asi 11dpo test jsem zkousela a bilo, ms bych mela mit az pristi tyden v utery, vetsinou me uz tyden pred ms boli prsa a ted nic, minuly mesic jsem mela vysoke teploty i po ms, ale ta prisla minuly mesic driv, ale jen krev a pak na druhy den ze me vypadla obrovska, ale fakt obrovská hrouda krve az sem se fakt lekla co to bylo, myslite treba že se neudrzelo? tak to telo vypudilo, pak sem mela i vysokou BT neklesla, bolelo me bricho a pak to ze me vyhrklo, dekuji za vase reakce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.16 23:46

Ahoj holky začínáme měřit, spoustu jsem toho přečetla, mám ale jeden dotaz. Pokud se po ovulaci následující den zvedne teplota na37znamená to těhotenství. Jen jsem nepochopila zda to musí být následující den pokud došlo k oplodnění nebo se tato teplota na postupně zvedat. Děkuji za odpověď

andelka83
Generální žvanilka 20579 příspěvků 07.08.16 23:49
@Anonymní píše:
Ahoj holky začínáme měřit, spoustu jsem toho přečetla, mám ale jeden dotaz. Pokud se po ovulaci následující den zvedne teplota na37znamená to těhotenství. Jen jsem nepochopila zda to musí být následující den pokud došlo k oplodnění nebo se tato teplota na postupně zvedat. Děkuji za odpověď

Obojí je možné. A rozhodně to neznamená těhotenství. Nevím co jsi četla teda. :nevim:

andelka83
Generální žvanilka 20579 příspěvků 07.08.16 23:53

Po ovulaci je potřeba aby byly tři teploty vyšší než předchozích 6. Přitom teplota 37 je v podstatě mýtus. Tu teplotní hladinu ms každý individuální. K oplodnění dojde zhruba do 1 dne po ovulaci, ale k otěhotnění, uhnizdeni až během druhé fáze. Těhotenství pak značí bt neklesajici déle než 16 dní. Ale to málokdo vydrží. Obvykle se 12-14 den po ovulaci dělá test a většinou už tam něco je.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.16 10:42

Asi jsem to špatně napsala. Chtěla jsem vědět jestli po ovulaci pokud dojde k oplodnění se teplota zvedá postupně nebo velkým skokem hned vysoké.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >