Grease: Live - USA 2016 remake

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hrabě Dooku
Kecalka 199 příspěvků 21.02.17 22:41
Grease: Live - USA 2016 remake

Hallo holky a maminky - s úžasem jsem zaznamenal, že vyhledávač na miminu mi nevyhodil žádné odpovědi na dotaz na dirty dancing ani na grease (pomádu)- to je snad server nějakých barbarských amazonek.
Takže očekávám spíše udivené reakce o co vlastně jde…kdo neviděl Pomádu z roku 1978, těžko ocení kvalitu tohoto amatérského live remake s amatérskými kulisami…GREASE LIVE 2016.
http://www.imdb.com/…e/tt4366830/?… .
Julianne Hough a Vanessa Hudgens jsou ve filmu skvělé - film je doslova neuvěřitelnou kopií legendárního filmu z roku 1978 - už úvodní scéna je hodně hustá, scéna Born Hand To Jive je dokonalá a závěrečná live děkovačka protagonistů nemá obdoby…bohužel nemám director´s cut, který je cca o 20 minut delší, ale i tak to stojí za to :potlesk:
dávám to sem jen proto, kdyby se některá z fanynek upomněla a chtěla si zpestřit některý večer - kde to stáhnout ví, to se nemusí ptát, zatím se to může (pozn: nikdy nestahuju z torrentu ) - já jsem se sice na to díval na bluray ripu 1080p na 27" monitoru na svém přehrávači Power DVD Ultra 16 s nastavením Theater Dolby Surround se Sony sluchátkama, anglické titulky včetně anglických titulků u písní (fakt nářez), ale myslím, že to postačí i v nižší kvalitě.
přeji dobrý zážitek a obraz…

Reakce:

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 08:38

A dotaz?
Mimoto já to viděla už v premiéře. Další dělali Hairspray.

Russet
Extra třída :D 11628 příspěvků 22.02.17 08:58

Žádná kopie nemůže překonat originál!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Připravená kampaň, říká Babiš. Vysvětlil, jak je to s občanstvím syna a cestou na Krym

Premiér Andrej Babiš se znovu vyjádřil ke kauze Čapí hnízdo, která po... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >