Grease: Live - USA 2016 remake

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hrabě Dooku
Kecalka 213 příspěvků 21.02.17 22:41
Grease: Live - USA 2016 remake

Hallo holky a maminky - s úžasem jsem zaznamenal, že vyhledávač na miminu mi nevyhodil žádné odpovědi na dotaz na dirty dancing ani na grease (pomádu)- to je snad server nějakých barbarských amazonek.
Takže očekávám spíše udivené reakce o co vlastně jde…kdo neviděl Pomádu z roku 1978, těžko ocení kvalitu tohoto amatérského live remake s amatérskými kulisami…GREASE LIVE 2016.
http://www.imdb.com/…e/tt4366830/?… .
Julianne Hough a Vanessa Hudgens jsou ve filmu skvělé - film je doslova neuvěřitelnou kopií legendárního filmu z roku 1978 - už úvodní scéna je hodně hustá, scéna Born Hand To Jive je dokonalá a závěrečná live děkovačka protagonistů nemá obdoby…bohužel nemám director´s cut, který je cca o 20 minut delší, ale i tak to stojí za to :potlesk:
dávám to sem jen proto, kdyby se některá z fanynek upomněla a chtěla si zpestřit některý večer - kde to stáhnout ví, to se nemusí ptát, zatím se to může (pozn: nikdy nestahuju z torrentu ) - já jsem se sice na to díval na bluray ripu 1080p na 27" monitoru na svém přehrávači Power DVD Ultra 16 s nastavením Theater Dolby Surround se Sony sluchátkama, anglické titulky včetně anglických titulků u písní (fakt nářez), ale myslím, že to postačí i v nižší kvalitě.
přeji dobrý zážitek a obraz…

Reakce:
blabla123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 08:38

A dotaz?
Mimoto já to viděla už v premiéře. Další dělali Hairspray.

Russet
Extra třída :D 13187 příspěvků 22.02.17 08:58

Žádná kopie nemůže překonat originál!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >