Reklama

Scháním knížku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

joksirek
Nováček 3 příspěvky 16.02.17 10:25
schanim knizku

Dobry den odebiram v novinovem stanku knizku: Kamaradi z lesa ale bohuzel mi uniklo cislo 4. PUSTIK. JE tam sova a hribe. Prosim nema nekdo nahodou???, cerka je nestastna. :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

alena36
Ukecaná baba ;) 1440 příspěvků 16.02.17 10:27

Holky, to fakt neumíte psát alespoň trochu spisovně - schanim a cerku…vstavaj mi vlasy na hlavě..

Enmamma
Závislačka 2783 příspěvků 16.02.17 10:31
@alena36 píše:
Holky, to fakt neumíte psát alespoň trochu spisovně - schanim a cerku…vstavaj mi vlasy na hlavě..

Asi měla na základní škole pětku z češtiny :mrgreen:

alena36
Ukecaná baba ;) 1440 příspěvků 16.02.17 10:37

@Enmamma ale je to prznění českého jazyka. Vypadá to hrozně..

Ice79
Závislačka 2570 příspěvků 16.02.17 10:38
@alena36 píše:

Vstávají… :lol: :roll: To tady zakl. fakt potřebovala.

alena36
Ukecaná baba ;) 1440 příspěvků 16.02.17 10:41

@Ice79 jenže psát nespisovně a s pravopisnými chybami je trochu něco jiného. Taky občas zapomenu čárku nebo mi vynechá klávesnice, ale schánět? To je fakt moc. Ale už mlčím…

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 16.02.17 10:50

http://www.deagostini.com/…radi-z-lesa/ zkus tu, třeba se to dá nějak doobjednat

Baba
Nadpozemská drbna 29697 příspěvků 16.02.17 11:03
@alena36 píše:

Ale aspoň vede děti ke čtení :palec:

Icestar
Závislačka 4166 příspěvků 1 inzerát 16.02.17 11:49

@alena36 Co čekat od „Jokšírka“ :mrgreen:

Janli
Kelišová 5385 příspěvků 9 inzerátů 16.02.17 15:58

@alena36 @Enmamma @Icestar Fakt si myslíte, že toto je v pořádku? Takto zakladatelku urážet? O názory na svou češtinu se vás neptala. Měla by se tu držet zásada, že pokud nemám odpověď na dotaz, pak se k příspěvku nevyjadřuji. Kvalita gramatiky nevyjadřuje nic o kvalitách člověka, obsah příspěvků bohužel ano…

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 16.02.17 16:00
@Baba píše:
Ale aspoň vede děti ke čtení :palec:
:palec:

Enmamma
Závislačka 2783 příspěvků 16.02.17 17:43
@Janli píše:
@alena36 @Enmamma @Icestar Fakt si myslíte, že toto je v pořádku? Takto zakladatelku urážet? O názory na svou češtinu se vás neptala. Měla by se tu držet zásada, že pokud nemám odpověď na dotaz, pak se k příspěvku nevyjadřuji. Kvalita gramatiky nevyjadřuje nic o kvalitách člověka, obsah příspěvků bohužel ano…

Tak já tedy opravuji: Ó, jak lahodně spisovnou češtinou a bez gramatických chyb zakladatelka píše. Jsem tím úplně nadšená a dávám jedničku z češtiny :pankac:

alena36
Ukecaná baba ;) 1440 příspěvků 16.02.17 17:55

@Janli sorry, ale mě to třeba vadí, když vidím, jak se przní čeština.

alena36
Ukecaná baba ;) 1440 příspěvků 16.02.17 17:56

@Janli http://www.pravidla.cz/hledej/?…

Gituš
Závislačka 2582 příspěvků 16.02.17 18:22

@alena36 Musíte se smířit s tím, že někdo prostě na češtinu nadaný není. Stejně tak, jako by vám určitě tohle mohl někdo říct o oblasti ve které nevynikáte, že to je základ a przníte tím danou oblast.

Jinak, už tu někdo poradil stránku, já bohužel k tématu nic nemám :).

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama