GSM štěnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.18 10:41
Gsm štěnice

Ahoj radsej anonymne. Mam proste podozrenie na neveru no nemam žiaden hmatatelny dokaz, proste len ženská intuicia, divny pocit. Doma som nasla blond vlasy a ja som brunetka. Uvažujem o gsm odposlechu ma s tym niekto skusenosti? A klasicke problemy absencia sexu…nedava najavo ze ma chut na sex…mozem doma chodit naha a proste nic sa nedeje…
Myslite si že do to ist? Ked sa ho na tie vlasy pytam urobi zo mna paranoidnu :nevim:
Diky za rady ale uz nevim jak dal :,( ma s tym niekto skusenosti? Pomohlo vam to odhalit neveru? Piste :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
radek9
Kecalka 168 příspěvků 20.12.18 11:04

Co uděláš, když zjistíš, že Ti je nevěrný ?
Co uděláš, když nezjistíš, že Ti je nevěrný ?

Že je Ti věrný si nikdy nepotvrdíš.

Já bejt Tebou jdu na pivo ..

Lalelale
Závislačka 3139 příspěvků 20.12.18 11:14

Kdyby mi tohle udělal muž, sbalila bych si kufr a už bych se nevrátila, protože bych nechtěla žít s magorem. nasadit doma štěnice, to už je fakt víc na úrovni mu projet telefon. Nebo se občas neplánovaně vrať dřív domů…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.18 11:15
@radek9 píše:
Co uděláš, když zjistíš, že Ti je nevěrný ?
Co uděláš, když nezjistíš, že Ti je nevěrný ?

Že je Ti věrný si nikdy nepotvrdíš.

Já bejt Tebou jdu na pivo ..

Po pravde jednou uz mi neverny bol.....bolo to 5 rokov spat :think: jednou človek odpusti ale po druhy krat kravu zo seba robit nenecham :cert:

JTom
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 20.12.18 11:23

Tady ti pomůžou vybrat potřebnou technologii:
https://www.navstevalekare.cz/…-s51017.html

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.18 11:29
@JTom píše:
Tady ti pomůžou vybrat potřebnou technologii:
https://www.navstevalekare.cz/…-s51017.html
:lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bětee
Kecalka 236 příspěvků 20.12.18 11:51

holka neblázni … co tím jako dosáhneš? Si připravená na pravdu?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.18 12:07
@bětee píše:
možno som nechci zit s pocitom ze sa to opakuje chcem si byt ista :(
viola1122
Kecalka 375 příspěvků 20.12.18 12:35

Jo Jo byla jsem primo u toho,když to zafungovalo,jak mělo.Jen to chce fakt podezření a spravne načasování ;-).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.18 13:03
@viola1122 píše:
Jo Jo byla jsem primo u toho,když to zafungovalo,jak mělo.Jen to chce fakt podezření a spravne načasování ;-).

Co tym myslis?

ulice
Závislačka 2731 příspěvků 20.12.18 14:04

Zkušenost nemám.

@bětee píše:
Že nebude za blbce a může se rozvést a najít někoho spolehlivého?
@Lalelale píše:
Kdyby mi tohle udělal muž, sbalila bych si kufr a už bych se nevrátila, protože bych nechtěla žít s magorem. nasadit doma štěnice, to už je fakt víc na úrovni mu projet telefon. Nebo se občas neplánovaně vrať dřív domů…

Raději magor, co nasadil domů štěnici (pokud se jeho podezření potvrdí,tak to zase takový magor nebude :lol: ) než mít doma nevěrného chlapa, co mě něčím nakazí :poblion:

Hroznej puberťák
Kelišová 5814 příspěvků 20.12.18 14:08

Rozveď se rovnou, ušetříš.

Lalelale
Závislačka 3139 příspěvků 20.12.18 14:10

@ulice a když se nepotvrdí tak je po vztahu. Ale jak se zdá, zakladatelka je typický emimino případ: má podezření na něvěru, ale nemá důkaz. A pak z ní vypadne, že jí manžel dávno podváděl a ona to přešla. Než celý barák oštěnicovat, to už bych snad radši odešla rovnou. Jaký smysl má vztah, kde si člověk musí hrát na Jamese Bonda?

Ou
Kelišová 5852 příspěvků 20.12.18 14:32

Žárlivost je známka vlastní nejisoty, nevíry, že člověk může být milován. Je to problém především problému v psychice žárlícího.

Věrnost si nevynutíš, nevinu nedokážeš. Scénami, intrikami a manipulacemi opravdu partnera nebudeš motivovat k tomu, aby ti byl věrný.

Primárně se uč vlastnímu sebepřijetí a neproměň se v dokonalou stíhačku. To případný problém ve vztahu vždy jenom zhorší.

V okamžiku kdy se trošku srovnáš sama se sebou, tak důstojně zvládneš i případnou konfrontaci ohledně jeho možné nevěry.

Ale je možné, že ti dojde před tím, že je to vlastně šumák a začneš řešit příčinu krize, které máte, namísto toho aby si stíhala případnou milenku a zajišťovala důkazy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.18 14:33
@Lalelale píše:
@ulice a když se nepotvrdí tak je po vztahu. Ale jak se zdá, zakladatelka je typický emimino případ: má podezření na něvěru, ale nemá důkaz. A pak z ní vypadne, že jí manžel dávno podváděl a ona to přešla. Než celý barák oštěnicovat, to už bych snad radši odešla rovnou. Jaký smysl má vztah, kde si člověk musí hrát na Jamese Bonda?

Podviedol a podvadzal je rozdiel mal jednorazovy ulet a to je rozdiel nez udrzivat paralelny vztah :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >