Gynet Ostrava

Anonymní
15.3.16 09:35

Gynet Ostrava

Zdravím maminky, chtěla jsem se zeptat, zda některá chodíte na gynekologii Gynet v Ostravě-Zábřehu a jak jste spokojené. Jde mi jen o názory. Sama tam chodím. Také bych se chtěla zeptat v kolikátém týdnu vás odesílali do porodnice, kde plánujete rodit. A poslední dotaz, ke které porodnici se přikláníte Fifejdy či Vítkovice. Rodila jsem ve Vítkovicích v roce 2011 a byla jsem celkem spokojená, až na některé sestry na šestinedělí. Děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2260
15.3.16 09:59

Zdravím, já do Gynetu chodím, přímo k panovi dr. Kudělkovi :) jsem tam prozatím moc spokojená. Jsem teprve v 15. týdnu, takže ke zbytku se vyjádřit bohužel nemůžu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6087
15.3.16 10:33

Rodila jsem na Fifejdach a kvuli dost strasne PA uz bych tam znovu nesla. Jinak sestry na sestinedeli byly vsechny moc fajn, akorat od miminek dve byly protivne, ale to az tak nevadilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
15.3.16 10:57

Chodim do gynetu v orlové moc velká spokojenost, a v těhotenství (loni) jsem dojížděla do Zábřehu gynetu na ultrazvuky - je to tam na profesionální úrovni… A rodila jsem na fifejdach - PA výborné, ale na oddělení šestinedělí dětské sestřičky jsou nic moc, dost se tam střídají, každá radí něco jiného… Takže 50:50. Ale asi to bude všude podobné, mě by zajímalo jaké to je v porodnici ve fakultce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58731
15.3.16 12:48

Gynet je fajn, chodím tam a spokojenost.. navíc je tam Matura na utz, ten je odborník - mi sledoval kluka při VVV. Já rodila FN a max spokojenost. s Vítkovicema ani Fifejdama jsem nebyla spokojená - při prohlídce :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Princess-ka
15.3.16 15:05

Chodim do gynetu v zabrehu a spokojenost..Rodila jsem ve vitkovicich a porube(predcasny porod) a oboji super.Ted budu volit asi porubu :think:

• Citovat
  • Upravit
2248
15.3.16 17:58

Doktora Kudělku znám osobně (maminčin spolužák ze střední), takže bych k němu v životě nešla :mrgreen:, ale je to moc příjemný člověk a slyším na něj všude samou chválu.

První dceru jsem rodila v Porubě a tam mne už nikdo v životě nedostane, na druhý porod se chystám na Fifejdy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2202
15.3.16 18:05

Rodila jsem 2012 ve Vítkovicích a 2014 na Fifejdach. Spokojenost v obou, ale kdyby bylo nějaké potřetí, šla bych na Fifejdy. Možná to bylo i tím, že jsem byla druhorodicka, ale opravdu respektovali přání přirozeného porodu, nespěchali na mimino, sestry příjemné. Faktem ale je, že na PA Konečnou bych při porodu narazit nechtěla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.16 15:55

Ahoj holky,
chci prestoupit do Gynetu v Zabrehu.Jak jste spokojene a jak je to tam cenove, za co se plati a kolik? :-) diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2599
27.11.16 18:42

@marshmallow Perfektni :) dohlizeli na me u obou tehotenstvi a nemam si nac stezovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
942
4.3.17 00:04

Taky jsem moc spokojená, chodím tam tedy krátce, ale nikdy nebyl s ničím žádný problém. O deti se chceme začít snažit, tak snad půjde vše hladce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
207
8.12.17 17:57

Holky pokusím se obnovit kdy jste v gynetu dostali tehu prukazku? V kterém tt?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
942
8.12.17 19:30

@bobina89 myslím, že při odberech před screeningem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
207
8.12.17 20:40

@Anyys díky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
2.4.18 14:07

Zdravím chci se zeptat zda Vám Gynet pomohlo s miminkem. Nám to nějak nejde. Neberu antinu už několik let, přes rok se už nehlidame, brala jsem kyselinu listovou a dělala si o i ovulační testy. Ale prostě nic. Asi 2roky zpět jsem měla mimodelozni tehu a byl mi odstraněn pravý vejcovod, ale doktor říkal, že mimi normálně mít můžu. Přítel chce ať jdu na vysetreni právě tam. Tak se chci optat na vaše zkušenosti. Děkuji předem :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama