Gynex po potratu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  04.04.18 18:28
Gynex po potratu

A jsem tu zas, v sobotu u mne doslo v 6tt ke spontannimu potratu, dnes kontrola, bez revize, dr mi doporucil gynex, ale moc nerozumim uzivani, rekl ze muzu uzivat hned, ale od soboty krvacim (od potratu) dnes uz tedy jen spinim, a nevim jestli muzu zacit brat hned, a pripadne za jak dlouho po zacatku uzivani dojde ms? A kdyz normalne nemam ovulaci, jestli bude.. Mam cykly kolem 100 dni, a bez ovulace, a tak dlouho cekat nechci :,(

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 3498 příspěvků 04.04.18 18:37
@Anonymní píše:
A jsem tu zas, v sobotu u mne doslo v 6tt ke spontannimu potratu, dnes kontrola, bez revize, dr mi doporucil gynex, ale moc nerozumim uzivani, rekl ze muzu uzivat hned, ale od soboty krvacim (od potratu) dnes uz tedy jen spinim, a nevim jestli muzu zacit brat hned, a pripadne za jak dlouho po zacatku uzivani dojde ms? A kdyz normalne nemam ovulaci, jestli bude.. Mam cykly kolem 100 dni, a bez ovulace, a tak dlouho cekat nechci :,(

Jj, můžeš hned a po 3 týdnech dělat pauzu. Jak bude tělo reagovat, to je těžko říct…mně na nepravidelný cyklus spíš pomohla hormonální jóga.

Majdalenka952
Povídálka 44 příspěvků 04.04.18 19:05
@P4ja píše:
Jj, můžeš hned a po 3 týdnech dělat pauzu. Jak bude tělo reagovat, to je těžko říct…mně na nepravidelný cyklus spíš pomohla hormonální jóga.

Dekuji, takze ikdyz nejsem 1. DC tak muzu brat? A vlastne krvaceni po potratu neni pocitano jamo ms, ne? Takze to nevadi? Dekuji :kytka:

jaaaninda
Kecalka 428 příspěvků 04.04.18 19:11
@Anonymní píše:
A jsem tu zas, v sobotu u mne doslo v 6tt ke spontannimu potratu, dnes kontrola, bez revize, dr mi doporucil gynex, ale moc nerozumim uzivani, rekl ze muzu uzivat hned, ale od soboty krvacim (od potratu) dnes uz tedy jen spinim, a nevim jestli muzu zacit brat hned, a pripadne za jak dlouho po zacatku uzivani dojde ms? A kdyz normalne nemam ovulaci, jestli bude.. Mam cykly kolem 100 dni, a bez ovulace, a tak dlouho cekat nechci :,(

Taky jsem v loňském roce měla cykly 100 a více dní a v prosinci ukončené zamlklé těhotenství. Od té doby beru gynex a nosifol. První cyklus měl 46 dnů, druhý 35 a tento bude delší cca 50 dnů. Gynex můžeš brát hned, ale kdy se něco zlepší ti nikdo nepoví :nevim: Je možné, že kvůli hormonální změně způsobené těhotenstvím, by se mi to upravovalo i bez toho všeho a tak i tobě. Tento cyklus mi furt ovu nepricházela, nasadila jsem ještě homeopatika a ovu je tady :-)

Majdalenka952
Povídálka 44 příspěvků 04.04.18 19:28
@jaaaninda píše:
Taky jsem v loňském roce měla cykly 100 a více dní a v prosinci ukončené zamlklé těhotenství. Od té doby beru gynex a nosifol. První cyklus měl 46 dnů, druhý 35 a tento bude delší cca 50 dnů. Gynex můžeš brát hned, ale kdy se něco zlepší ti nikdo nepoví :nevim: Je možné, že kvůli hormonální změně způsobené těhotenstvím, by se mi to upravovalo i bez toho všeho a tak i tobě. Tento cyklus mi furt ovu nepricházela, nasadila jsem ještě homeopatika a ovu je tady :-)

Dekuji, a preji teda i Tobe stesti :hug:

histep
Ukecaná baba ;) 2296 příspěvků 04.04.18 19:33
@Majdalenka952 píše:
Dekuji, takze ikdyz nejsem 1. DC tak muzu brat? A vlastne krvaceni po potratu neni pocitano jamo ms, ne? Takze to nevadi? Dekuji :kytka:

Gynex nejsou hormony, takze uzivani vubec nesouvisi s ms cyklem.

jaaaninda
Kecalka 428 příspěvků 04.04.18 19:43

@Majdalenka952 i tobě hodně štěstí, ať se ti to brzo upraví a zadaří se :hug:

Majdalenka952
Povídálka 44 příspěvků 05.04.18 13:22

Dekuji :hug: :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč by to měl Červenka zabalit a reprezentaci zamávat

Další velký turnaj a další propadák. Roman Červenka měl být na letošním... číst dále >

Fotbalisté Gündogan a Özil s Erdoganem. Není to váš prezident! běsní Němci

Velkou vlnu nevole rozpoutala fotografie, na níž jsou prvotřídní němečtí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama