Reklama

Gynex po potratu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.18 18:28
Gynex po potratu

A jsem tu zas, v sobotu u mne doslo v 6tt ke spontannimu potratu, dnes kontrola, bez revize, dr mi doporucil gynex, ale moc nerozumim uzivani, rekl ze muzu uzivat hned, ale od soboty krvacim (od potratu) dnes uz tedy jen spinim, a nevim jestli muzu zacit brat hned, a pripadne za jak dlouho po zacatku uzivani dojde ms? A kdyz normalne nemam ovulaci, jestli bude.. Mam cykly kolem 100 dni, a bez ovulace, a tak dlouho cekat nechci :,(

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5340 příspěvků 04.04.18 18:37
@Anonymní píše:
A jsem tu zas, v sobotu u mne doslo v 6tt ke spontannimu potratu, dnes kontrola, bez revize, dr mi doporucil gynex, ale moc nerozumim uzivani, rekl ze muzu uzivat hned, ale od soboty krvacim (od potratu) dnes uz tedy jen spinim, a nevim jestli muzu zacit brat hned, a pripadne za jak dlouho po zacatku uzivani dojde ms? A kdyz normalne nemam ovulaci, jestli bude.. Mam cykly kolem 100 dni, a bez ovulace, a tak dlouho cekat nechci :,(

Jj, můžeš hned a po 3 týdnech dělat pauzu. Jak bude tělo reagovat, to je těžko říct…mně na nepravidelný cyklus spíš pomohla hormonální jóga.

Majdalenka952
Stálice 53 příspěvků 04.04.18 19:05
@P4ja píše:
Jj, můžeš hned a po 3 týdnech dělat pauzu. Jak bude tělo reagovat, to je těžko říct…mně na nepravidelný cyklus spíš pomohla hormonální jóga.

Dekuji, takze ikdyz nejsem 1. DC tak muzu brat? A vlastne krvaceni po potratu neni pocitano jamo ms, ne? Takze to nevadi? Dekuji :kytka:

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 643 příspěvků 04.04.18 19:11
@Anonymní píše:
A jsem tu zas, v sobotu u mne doslo v 6tt ke spontannimu potratu, dnes kontrola, bez revize, dr mi doporucil gynex, ale moc nerozumim uzivani, rekl ze muzu uzivat hned, ale od soboty krvacim (od potratu) dnes uz tedy jen spinim, a nevim jestli muzu zacit brat hned, a pripadne za jak dlouho po zacatku uzivani dojde ms? A kdyz normalne nemam ovulaci, jestli bude.. Mam cykly kolem 100 dni, a bez ovulace, a tak dlouho cekat nechci :,(

Taky jsem v loňském roce měla cykly 100 a více dní a v prosinci ukončené zamlklé těhotenství. Od té doby beru gynex a nosifol. První cyklus měl 46 dnů, druhý 35 a tento bude delší cca 50 dnů. Gynex můžeš brát hned, ale kdy se něco zlepší ti nikdo nepoví :nevim: Je možné, že kvůli hormonální změně způsobené těhotenstvím, by se mi to upravovalo i bez toho všeho a tak i tobě. Tento cyklus mi furt ovu nepricházela, nasadila jsem ještě homeopatika a ovu je tady :-)

Majdalenka952
Stálice 53 příspěvků 04.04.18 19:28
@jaaaninda píše:
Taky jsem v loňském roce měla cykly 100 a více dní a v prosinci ukončené zamlklé těhotenství. Od té doby beru gynex a nosifol. První cyklus měl 46 dnů, druhý 35 a tento bude delší cca 50 dnů. Gynex můžeš brát hned, ale kdy se něco zlepší ti nikdo nepoví :nevim: Je možné, že kvůli hormonální změně způsobené těhotenstvím, by se mi to upravovalo i bez toho všeho a tak i tobě. Tento cyklus mi furt ovu nepricházela, nasadila jsem ještě homeopatika a ovu je tady :-)

Dekuji, a preji teda i Tobe stesti :hug:

histep
Závislačka 3076 příspěvků 04.04.18 19:33
@Majdalenka952 píše:
Dekuji, takze ikdyz nejsem 1. DC tak muzu brat? A vlastne krvaceni po potratu neni pocitano jamo ms, ne? Takze to nevadi? Dekuji :kytka:

Gynex nejsou hormony, takze uzivani vubec nesouvisi s ms cyklem.

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 643 příspěvků 04.04.18 19:43

@Majdalenka952 i tobě hodně štěstí, ať se ti to brzo upraví a zadaří se :hug:

Majdalenka952
Stálice 53 příspěvků 05.04.18 13:22

Dekuji :hug: :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama